škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

En genç üye olarak herkese merhabalar :)

ROH67 · 10 · 2316

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ROH67

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar ben Oğulcan, 1994 doğumluyum Ankara da yaşıyorum. Yaklaşık 1 aydır forumu üye olmadan takip ediyorum nasip bugüneymiş :) Bu genç yaşımda Octavia hastalığına yakalandım Allah şifa vermesin :)

Octavia maceramız öncelikle A5 kasa ile başladı. 2011 Model 1.6 Classic sahibiydik ( O zamanlar ehliyetim yoktu ) Yeni A7 leri görünce onu satıp A7 nin Türkiye ye gelmesini bekledik ve geldiği gibi alan ilk kişilerden idik. ( Babam sağolsun ) Araba her ne kadar babamın olsa da aslında babamdan daha çok kullanıyorum sanırsam.

Aranızda olmaktan mutluyum. Herkese iyi forumlar

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle medeni cesaretinden dolayı teşekkürler. Zira birçok forumda, babasının/ailesinin  aracını ehliyetsiz kullanarak sanki 40 yıllık deneyimli edası ile ve aracın asıl kullanıcısı gibi davranıp bigiçlik taslıyan,  herkese meydan okuyan arkadaşları görünce size saygı duymamak elde değil.

Ehliyetiniz ve  yeni Octavia'nızla forumda iyi vakit geçirmenizi dilerim.

Çevrimdışı ROH67

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodaizm;450605
Öncelikle medeni cesaretinden dolayı teşekkürler. Zira birçok forumda, babasının/ailesinin  aracını ehliyetsiz kullanarak sanki 40 yıllık deneyimli edası ile ve aracın asıl kullanıcısı gibi davranıp bigiçlik taslıyan,  herkese meydan okuyan arkadaşları görünce size saygı duymamak elde değil.

Ehliyetiniz ve  yeni Octavia'nızla forumda iyi vakit geçirmenizi dilerim.

Öncelikle teşekkür ediyorum aranıza katılmaktan mutluyum. Aracın fotoğraflarını paylaştım yorumunuzu almak isterim şimdiden teşekkürler

Alıntı yapılan: Akif Hoca;450607
Merhabalar, aramıza hoşgeldin:)

Teşekkürler tekrardan :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merak etme en genç üye değilsin, aynı yaştayız:D Vay be ST ile 15 yaşında tanışmışım.Çok erken düşmüşüm forum alemine:lol:

Hoşgeldin.

Çevrimdışı ROH67

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;450615
Merak etme en genç üye değilsin, aynı yaştayız:D Vay be ST ile 15 yaşında tanışmışım.Çok erken düşmüşüm forum alemine:lol:

Hoşgeldin.

Hoşbulduk teşekkürler :)

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ROH67;450616
Hoşbulduk teşekkürler :)

Pekte yaş farkımız var sayılmaz :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hoşgeldiniz,bu hastalığa yakalandıysanız şifa bulmanız çok zor.keyifli sürüşler.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle