škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Chip Tuning

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı beratarslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İyi aksamlar. Booster performance ile mail yoluyla gorustum. Uygulama sonrasi aracin 145 hp ve 330 nm kadar olacagini ve gelip yapabilrceklerini soylediler ama henuz bir fiyat yok. Peki bu performansa ne dersiniz guven verirmi bu firma

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;488275
Kromun omru uzun sesi guzel ama cook pahali ya 200-300 pahali degil. İki kati net. Bide iskender ismi de etkin o duruma bence. 60lik turbodan uca duz boru en baba 500liraya cekilir galvaniz.

Su da var galvaniz patlarsada kaynakla yamanir olur biter :)

Agunun uzerindeki k03 zaten k03s e cok yakinmis oyle diolla :) faceteki grupta cikma k03s leri 700-800 e veriyolar zaten. Ugrastigina deger mi bakmak lazim ;)

Cetrefilli isler bunlar yaaa :D

Aynen hacı şimdi gıdıklamaya gerek yok ne zaman paramı kazanırım o zaman hafifden bi K04 le başlarım :D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beratarslan;488282
İyi aksamlar. Booster performance ile mail yoluyla gorustum. Uygulama sonrasi aracin 145 hp ve 330 nm kadar olacagini ve gelip yapabilrceklerini soylediler ama henuz bir fiyat yok. Peki bu performansa ne dersiniz guven verirmi bu firma

Genellikle yaptıranlar memnun forumdan bildiğim 2 üyemiz ordan yaptırmış ve gayet memnun. Ancak değerler aracınız dsg değilse gayet güzel değerler dsg ise 300 torktan sonrası riske giriyor haberiniz olsun

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
145hp ve 300-330nm bu arac icin std map degerleri ztn. bir sorun olacagini sanmiyorum. ben remap icin booster a guvenirim hep

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Vaat efilen değerler gayet güzel. Erhan'da dyno olduğu için aracı dyno'da ğörebilirsiniz hem. Ben de olumsuz bir yorum hatırlamıyorum orayla ilgili.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

1 ay kadar önce arkadaşımın 1.6tdi 90 lık audi a1 dsg sine yaptı. biliyorsunuz aynı motor, o değerleri aldı. yalnız genellikle yapar yapmaz dyno üzerine çıakrtmak istemiyor haliyle arabayı birkaç gün sonra gel otursun herşey diyor dyno için :)

erhan erzuruma mı gelip yaparım dedi? :) tuzlu olur sanırım. a1 e 800tl ye yaptı beyni açarak yaptı. fabiacı doğukan tavsiye etti derseniz biraz fiyatta bişeyler yapmaya çalışır ;)

Çevrimdışı beratarslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;488352
1 ay kadar önce arkadaşımın 1.6tdi 90 lık audi a1 dsg sine yaptı. biliyorsunuz aynı motor, o değerleri aldı. yalnız genellikle yapar yapmaz dyno üzerine çıakrtmak istemiyor haliyle arabayı birkaç gün sonra gel otursun herşey diyor dyno için :)

erhan erzuruma mı gelip yaparım dedi? :) tuzlu olur sanırım. a1 e 800tl ye yaptı beyni açarak yaptı. fabiacı doğukan tavsiye etti derseniz biraz fiyatta bişeyler yapmaya çalışır ;)

Evet gerekirse gelir ve yaparim dedim ama hala fiyat icin geri donus olmadi tedirgin ediyor :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beratarslan;488376
Evet gerekirse gelir ve yaparim dedim ama hala fiyat icin geri donus olmadi tedirgin ediyor :)

Dedigim gibi dukkaninda 800₺ ye yapti. Erzurumdaki yol masraflari ve kapali kalacak olan dukkani dusunmek bile istemiyorum.. :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
ben de mail ile görüştüm, 800tl dedi.

250nm 125hp olurmuş. Aslında 220/110 da yeterli olur bana ama sorunsuz giderse 250 de neden olmasın... Tabi henüz vaktimiz var düşünmek için :) aralıkta bakım+kışlık lastik masrafı olacak. Ocak-şubat gibi karar vereceğim.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Opel de zaten tork da sıkıntı olmaz korkmayın

Bu arada Booster map fiyatlarını 800 e sabitlemiş :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet sanirim 800e sabitlemis herturlusunu :) yapicagin zaman beraber gideriz abi tanistiririm seni erhanla :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mail ile iletişim kurdum kendisi ile, 125hp, 250nm normal değerler diyor, ne soft ne hard diyor. Ama bana fazla gibi geldi... dpf dolar ışık falan yakar mı acaba.. henüz yandığını görmedim ama opel forumunda race chip (box) ile dpf sorunu yaşayanlar var bazı ayarlar ile...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Box ile yazilim cok farkli seyler. Dpf icin cozum ya geldiginde iptal ettiririz ya da arada sirada dpf temizligi yaparsin gazlaya gazlaya ;)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
öte yandan yazılım için ecunun sökülmesi olayı da kafamı kurcalıyor. 50 küsür bin tl bağladığımız bir arabanın ecu'sunu söktürüp yazılım atıldıktan sonra chip'li diye satışa çıktığında mundar olacak. Eski halini yükletsen yine de ecu sökülmüş olacak. Söylemesen olmayacak. Vs vs...

Bi box bulup düşük ayarda denemeyi düşünmüyorum değil. Box için ne diyorsunuz?