škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Chip Tuning

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurdemirel;450681
Beyin açılarak yapılan yazılım işlemi var ve yaptıran herkes memnun ama 750 TL . Bu söküp takılan ise 500 TL ve söküp takma gibi şansımız var.Chip Alsam mı yoksa yazılım mı yaptırsam karar veremedim.

boosterperformance da erhan diye bir arkadas yapmıstı dynsu da gercekci olcum yapıyor hic sorun yasamadım beyni sokup yapmıstı 550 tl fiyat la yapmıstı  guc artısını farkediyorsunuz
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2014, 22:39:04 Gönderen: skoda_tudor06 »

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
astra j kasada ecu sökülmeden obd'den bağlanıp yapılabillyormuş galiba.

Erhan bey tavsiye edildiğine göre bi değerlendirmek lazım. Doğukan'a bi yazayım :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;487242
hmm, bi yerlerde birileriyle atıştığı topic'leri ben de hatırlar gibiyim. Sen ne biliyorsun bu konuda?

Bizim forumda da yapılan işlem sonucu sıkıntı yaşayan kişiler olmuştu, hangi başlık olduğunu tam hatırlamıyorum ama. techturkey'de bir konu var zaten bunun bir bayiisinin açtığı, yaptığı yazılımdan dolayı sıkıntı çıkan bütün araçları, çıkan problemleri, sonraki süreci vs. detaylıca anlatan.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ankara/boosterp. mantıklı duruyor. Biraz daha tartayım kendimi ve arabayı bi karar vereyim.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
MEgachips den uzak durmakta fayda var.

Booster güzel seçim bence

Çevrimdışı Boldenon

• Fast & TDI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
...6krktr...
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2014, 21:19:33 Gönderen: Boldenon »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Boldenon;487531
Booster performance bayisimisiniz? Megachips in açılan başlıklarını vs herşeyi biliyorum. Sorunlar bi şekilde çözüldü.  Diğer bilinen büyük firmaların hemen hepsinden haftada 3-4 kişi geliyor araçlarını düzeltmek için megachipse ;) hiçmi sorun olmuyor diğerlerinde hatta çok bilinen süper denen yerlerden de geliyor sıklıkla. Ya da yapmaya yanaşmadıkları araçları biz yazıyoruz. Bu demk değil ki megachips sorunsuz. Sorunlar olur her şeyde. İnsan yapısı sonuçta. Nasıl düzeltildiği veya düzeltilip düzeltilmediği önemli. Benimde  başka bir firma ile bizzat yaşadığım "senin arabana bizim yapacağımız bu kadar" şeklinde bir diyalog can sıkar.
Benim aracımın turbosunu büyütünce dpf sini geri takmak gerekir turbon dönmez diyenler bile oldu ki bu adamlar sorsan number one benim der ;) ben megachipste bayiyim. Bir sürü araca yazdık, tek sorun yok şükür. Bugün bir doblo sahibi geldi teşekkür için hatta. Hm yakıt düşüşü hemde performans için. Sizde boş karalama kampanyanızdan vazgeçin artık.

Bu mesajınıza kadar sizi sadece "kullanıcı" sanıyordum. Daha önce ifade ettiniz mi başka bir konuda ya da mesajda bilmiyorum; ben görmedim belki de.

Burada kullanıcı olarak tecrübe ya da bilgi paylaşmak başka birşey, "megachips bayiisiyim..." şeklinde mesajlar yazmak başka birşey.

Mesajınızı düzenleyin lütfen. Üslubunuza ve yazımınıza da dikkat edin.

Ayrıca diğer üyenin iddia ettiğiniz gibi söz konusu yerin bayiisi olduğuna dair elinizde veri varsa paylaşın, yönetim olarak gereğini yapalım. Eğer yoksa mesajınizın o bölümünü de düzeltin lütfen.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yahu arkadaslar su goturmez gercekler vardir. Bi adamin bayisi bas bas bagiriyorsa ve karsiliginda bu adam kendini aklamak icin hicbir sosyal medya aginda falanda filanda savunmuyorsa kendini karalamaya calisana cevap vermiyorsa art niyet ararim. Cikipta su deidgin arac burda burda sahibi bu telefonu bu arayin sorun sikintisini cozduk sunu kirdik ama masrafini karsiladik simdi musteri memnun diyemiyorsa sikintili gelir bana durum.

Herkes booster diyor erhan arkadasimdir hatta yasca benden buyuk oldugu icin abi derim kendisine. Efendi durust adamdir. Sadece ben goturmediysem 4-5 araba goturdum. Kendi arabamda erhanin kendi yaptigi yazilimi 80.000km dir ben kullaniyorum, yukledigi (stg2+) arabalari biliyorum en ufak sikinti yasamadik simdiye kadar. İsini temiz yapan adaminda kulaktan kulaga konusulmasi normaldir bunda alinacak gucenecek bayi olunacak birsey yok.

Herkes istedigini de yapmakta ozgurdur. Benim aracimda tercihim boosterdir sorana soyler tavsiye ederim. Kullanici gitsin gazihana yaptirsin ecu faste yaptirsin pasaogluna yaptirsin berber huseyine yaptirsin gitsin box taksin isterse bana ne arkadas? Sorarsa bildigimi soylerim. Burada insanlarin yaptigi da budur.

Çevrimdışı Boldenon

• Fast & TDI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
6krktr
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2014, 21:21:45 Gönderen: Boldenon »

Çevrimdışı Boldenon

• Fast & TDI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
6krktr
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2014, 21:20:32 Gönderen: Boldenon »

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Burasi tecrube ve tavsiyelerin paylasildigi bir forum. Reklam tadi vermedigi surece herkes tecrubesini paylasir.

İnternette fellak fellak megachips hakkindaki tecrubeler dolaniyor. İnsanlar bir konuda birine yardimci olurkende oralari da oku oyle karar ver diyorlar sadece. Tutupta gazihana bela okuyan yok. 1000tane kulun bildigini 1 tane kuldan saklamaya gerek yok. İnternet aleminde su siralar gazihanin kotu bir unu var malesef. Onun kotu ununu biz saklayacak degiliz. Kendisi cikip imajini duzeltmiyorsa biz napalim yani?

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kötü niyet yoksa problem yok, kul yapısı hepsi sonuçta, oynama varsa risk de var. Önemli olan arkasında durabilmek.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Boldenon;487549
Bu mesajı yazana kadar yaklaşık kullanıcıydım bende. Yeni bayi oldum. Hemen her chiptuning başlığında megachips markasını kötüleme yolunda arkadaş. Varsa sorunu bizzat yaşadığı yazsın gereğini yapalım çözüme kavuşturalım. Yoksa bi problemi başkalarının yaşadığı veya kulaktan dolma bilgileriyle karalama yapmasın. Firma adamı olup yazmak yasaksa bu foruma ne gerekiyorsa yapın. Yanlız şunuda unutmayın, burada arabamı suradan aldım buradan yazılım yaptırdım vs vs yazan skoda bayileri ve yazılım bayileri var. Herşeyin farkında olduğunuzu sanıyorum. Alıntı yaptığım arkadaş her yerde bu iyi bu kötü yazıyor sorun yok. Ben xxx bayisimisin diye sorunca mı suç :)

Mesajınızı düzeltmenizi rica etmiştim, 2. kez rica ediyorum; tekrar rica etmeyeceğim.

Diğer konu da aynı şekilde, bir şeyi ispatlayabiliyorsanız yazın, ispat yoksa o başka birşey oluyor. O kısmı da düzeltmenizi yine 2. kez rixa ediyorum.

Şimdii. Yakın zamanda forumdan 2 kullanıci megachips bayiileri ile yaşadıkları sorunları yazdılar, burada belirttiğiniz gibi onların sorunlarıni tamamen çözmeyi taahhüt ediyorsunuz anladığım kadarıyla?

Diğer bir konu: Bahsettiginiz reklam yapan kişi ve/veya firmaları da bana bildirin, ben gerekeni yaparım. Sonucu da buraya yazarım.

Son sorunuza gelince; bayii olmanız suç değil, mesajlarinız o firmanın doğrudan ya da dokayli reklami gibi okursa o zaman sorun.

Çevrimdışı Boldenon

• Fast & TDI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Olaya ön yargı ve taraflılıkla yaklaşıyorsunuz. Size ii eğlenceler. Sorunu olanların olayı çarpıtmadan bayiye ulaştıkları taktirde sorunu çözülecektir.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Boldenon;487562
Olaya ön yargı ve taraflılıkla yaklaşıyorsunuz. Size ii eğlenceler. Sorunu olanların olayı çarpıtmadan bayiye ulaştıkları taktirde sorunu çözülecektir.

Bakın bu hiç olmadı işte...

Onyargı ile yaklaşmakla itham ettiğiniz bensem eğer vakti zamanında aracınıza yazılım yaptırdığınızda -ki o zaman bayii değildiniz- aracınızin ivmelenme konusunndaki başarisıni çok basarıli bulduğum dikkatinuzden kaçtı diye düşünüyorum. Önyargı ile yaklaşsam oraya hiçbirsey yazmaz, ya da sizin deyiminizle "karalama" yapardım.

Hiç yakıştıramadığım bir diğer ve en önemli konu ise; "sıkınti çıkan araçların sorunlarını çözeriz" minvalinde yazdığınız ve haliyle kendinizi taahhüt altına sokan mesajlarınızı kendinize değiştirmiş olmanız. Kusura bakmayın da biz aptal değiliz! Bir taahhütte bukunyyorsanız bunu yerine getirin. Once "biz halledelim" deyip, sonra da işi sorunu zaten çözneyen bayiilere havale etmek size yakışmadı. Ben o iki üyeyi biliyorum. Sözünüzun arkasinda durabilecekseniz eğer vrreyim size rumuzlarını,  sorunlarını çözün, biz de megachips' e ve size bravo diyelim...

Özet: Önyargı falan yok yani, taahhütte bulunup çark etmek var tarafınızca...