škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Felicia İçin Birkaç Soru

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı paradigma

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba,

Aranıza yeni katıldım. Babama Felicia Combi almak istiyoruz. Ancak birkaç şeyi öğrenmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

1- 1.3 mpi motorlar bu araçların çekişinde sorun çıkartıyor mu? Uzun yolda hararet v.b. sorunlar olur mu?
2- Hidrolik direksiyon hangi yıl modellerinde bulunuyor?
3- linkinde olduğu gibi bu araçlarda abs ve hava yastığı var mı gerçekten?
4- En önemlisi bu aracı tavsiye eder misiniz?

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: paradigma;450684
1- 1.3 mpi motorlar bu araçların çekişinde sorun çıkartıyor mu? Uzun yolda hararet v.b. sorunlar olur mu?...
Motorun çekişinde sıkıntı yaşamazsınız ancak büyük beklentileriniz de olmasın zira nihayetinde 68HP gücünde. Soğutma sisteminde bir sorun yoksa niye hararet yapsın ki? Tabii ki bakımların aksatılmaması şartıyla.
...2- Hidrolik direksiyon hangi yıl modellerinde bulunuyor?...
Hatırladığım kadarıyla makyajlı kasalarda var. 1999-2001 arası gibi.
...3-  linkinde olduğu gibi bu araçlarda abs ve hava yastığı var mı gerçekten?...
Safeline modelinde vardır.

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba,

Aranıza yeni katıldım. Babama Felicia Combi almak istiyoruz. Ancak birkaç şeyi öğrenmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

1- 1.3 mpi motorlar bu araçların çekişinde sorun çıkartıyor mu? Uzun yolda hararet v.b. sorunlar olur mu?
2- Hidrolik direksiyon hangi yıl modellerinde bulunuyor?
3- linkinde olduğu gibi bu araçlarda abs ve hava yastığı var mı gerçekten?
4- En önemlisi bu aracı tavsiye eder misiniz?

1-15 yıldır felicia 1998 1.3 kullanıyoruz uzun yolda bir kez hararet yapmadı(bakımları zamanında yapıldı) çekiş 1.3 68hp 8v motordan pek bi beklenti zor gibi yinede 160 170 km hıza ulaşabiliyor (önerim 98 ve sonrası bakınız 97-96 modellerde 54 veya 58hplik motorlar var combi kasayı taşımıyor sürekli bi alt vites istiyor tabi one görede gaza yükleniyosunuz buda 100km 10lt yakıt demek ancak 68 hp olan versiyon 2-3 lt daha az yakıyo..)
2- 2001 modellerde var diye biliyorum yine bakınız
3-safelineda vardı diye biliyorum bi önceki mesajda vardı
4- yakıt hariç tavsiye edilir fiyat yedek parça uygun bulunuyo..
« Son Düzenleme: 22 Kasım 2013, 15:13:13 Gönderen: melo_32_75 »