škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yay orjinalmi ?

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha öncede söylediğim gibi DP Tuning Eibach Tr distribütörü,oradan alman daha iyi olacaktır.. Bu arada son zamanlarda araştırdığım kadarıyla Vogland içinde çok iyi şeyler duyuyorum,Eibacha göre daha yumuşak diyorlar,araştır derim..

Çevrimdışı sercan_stl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bi ara uğraşmadım işten güçten şimdi tekrardan araştırıyorum da arkadaş oda 512 tl yazmış taksitte yok 350 ye de varken eibach kafamı karıştırıyor 350 olanlar sahtemi nasıl anlıyoruz  ayrıca bu yukardaki voglanda ne diyorsun

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eibachlar sahtemi bilmem ama büyük ihtimal sahtedir çünkü distribütör üzerine çok fazla kar koymaz ürünlerin.. 350 liraya FK falan var onlarda at arabası gibi yapar..

Vogtland içinde xtereme tuning ile görüş bir fiyatları 400 küsür olması lazım..

Çevrimdışı sercan_stl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben vogtland bağlatım yaa kafama yattı benim sahteside yok gibi eibachde fiyat durmadan değişiyorda vogtlanda değişen görmedim sence ne diyorsun

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstersen bir Gökçenle görüş.. O yayları değiştirmek istiyordu,DP tuning çıkışlı orjinal Eibach Prokit.. O da zamanında 500 küsüre almıştı.. En azından bildiğin yay,toplasan 7-8.000 km kullanılmıştır ancak,ki hor kullanılmadı da..

Çevrimdışı sercan_stl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yok ya ikinci el düşünmüyorum ben vogtland de karar kıldım iide yay yazıyor forumda şikayetçi olanda çok az hatta yok seviyesinde kafama yattı yani

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sercan_stl;451060
Yok ya ikinci el düşünmüyorum ben vogtland de karar kıldım iide yay yazıyor forumda şikayetçi olanda çok az hatta yok seviyesinde kafama yattı yani

O zaman hayırlı olsun diyelim :)

Çevrimdışı sercan_stl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ses yapıyor diyolar sıkıntı yaşarmıyız bizde

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vogtland serttir yalnız bildiğim kadarıyla. Eibach ın sahtesi piyasa da var mı bilmiyorum. Ama Can 'ın da dediği gibi Dp Tuning den alırsan sorun almaz.

Zaten bulduğun iki aeibach arasındaki fark 100 küsür lira, vogtlandla yine 100TL. Taksitli alsan sana ayda 10TL farkı olur. Bence DP'den Eibach al için rahat olsun.

Bir arkadaşım Fx Coupe sine yay araken başta eibach dedik. Hesaplı olsun diye gidip APEX aldı, araba kazık gibi oldu. sonra değiştirip başka birşey aldı, en son Eibach ları aldı. Astarı yüzünden pahallıya geldi.

Çevrimdışı sercan_stl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;451191
Vogtland serttir yalnız bildiğim kadarıyla. Eibach ın sahtesi piyasa da var mı bilmiyorum. Ama Can 'ın da dediği gibi Dp Tuning den alırsan sorun almaz.

Zaten bulduğun iki aeibach arasındaki fark 100 küsür lira, vogtlandla yine 100TL. Taksitli alsan sana ayda 10TL farkı olur. Bence DP'den Eibach al için rahat olsun.

Bir arkadaşım Fx Coupe sine yay araken başta eibach dedik. Hesaplı olsun diye gidip APEX aldı, araba kazık gibi oldu. sonra değiştirip başka birşey aldı, en son Eibach ları aldı. Astarı yüzünden pahallıya geldi.

Haklıısında işte bende eibachten korktum ama vogtlandin hiç bir şekilde fiyat oynaması yok eibach gibi biri 300 diğeri 500 demiyor ortalama fiyat aralığı belli onun için ben hepsinden önce 5cm 3 cmi ona karar vermeliyim :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
5cm felaket konforsuz olur, hangi markayı tercih edersen et. Zaten genelde araçların orjinal amortisör yapısı 5cm lik yayı tolere edemez ve ileride mutlaka amortisör patlatırsın.

Bence hem güzel görünüş hem daha az konfor kaybı hem de daha az zıplama için 3,5luk yaylar en iyisi. MArka ise dediğim gibi Eibach olsun, hiç olmadı H&R alın. Eibach için dediğim gibi DP Tuning'den alırsanız acaba sahte mi diye düşünmenize gerek kalmaz. Adamlar Eibach TR distribütörü çünkü. Zamanında Astra CDTI için Eibach yay yokken adamlar sırf biz istedik diye 3 takım getirdiler.

Çevrimdışı sercan_stl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;451806
5cm felaket konforsuz olur, hangi markayı tercih edersen et. Zaten genelde araçların orjinal amortisör yapısı 5cm lik yayı tolere edemez ve ileride mutlaka amortisör patlatırsın.

Bence hem güzel görünüş hem daha az konfor kaybı hem de daha az zıplama için 3,5luk yaylar en iyisi. MArka ise dediğim gibi Eibach olsun, hiç olmadı H&R alın. Eibach için dediğim gibi DP Tuning'den alırsanız acaba sahte mi diye düşünmenize gerek kalmaz. Adamlar Eibach TR distribütörü çünkü. Zamanında Astra CDTI için Eibach yay yokken adamlar sırf biz istedik diye 3 takım getirdiler.

Vala umursamayıp 5 cm takasım var valla takan varmı bi resim olsa baksam nasıl duruyor merakta ediyorum amortisör orjinali pahalımı ki patlamasını bile göze alıcak durumdayım konforsuz derken ne olabilir ki hiç taktırmadım daha önce ondan soruyorum ?

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
5 cm ile 17 jantlar sürter arabaya bir kaç kişi bindiğinde.. Ayrıca orjinal amortisör 4 cmye kadar kaldırır daha fazlasında patlar..

Çevrimdışı sercan_stl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;451848
5 cm ile 17 jantlar sürter arabaya bir kaç kişi bindiğinde.. Ayrıca orjinal amortisör 4 cmye kadar kaldırır daha fazlasında patlar..

Arabaya o kadar binen yokta bilemedim valla ya şimdi geçen sizin yay ilanını gördüm 5 cm takıcağımızdan diye yazmışsınız taktırdınızmı ?