škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yay orjinalmi ?

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sercan_stl;451850
Arabaya o kadar binen yokta bilemedim valla ya şimdi geçen sizin yay ilanını gördüm 5 cm takıcağımızdan diye yazmışsınız taktırdınızmı ?

Yaylar satılırsa taktırıcaz ama bizim plan farklı biraz,Koni sarı amortisör falanda takılacak o iş olursa..

Çevrimdışı sercan_stl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;451851
Yaylar satılırsa taktırıcaz ama bizim plan farklı biraz,Koni sarı amortisör falanda takılacak o iş olursa..

maliyetli işe giriyorsunuz yani  kolay gelsinde ben sizin resimlere baktığımda 205/45/17 lastik yaylar güzel olmuş ama ben 205/40/17 aralık daha fazla olucak ondan 5cm takalım dedim amortiserin yenisi ne kadarki alır takarız tekrardan :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sercan_stl;451852
maliyetli işe giriyorsunuz yani  kolay gelsinde ben sizin resimlere baktığımda 205/45/17 lastik yaylar güzel olmuş ama ben 205/40/17 aralık daha fazla olucak ondan 5cm takalım dedim amortiserin yenisi ne kadarki alır takarız tekrardan :)

Takımı 650-700 liradan aşağıya değildir ve amortisörler anında patlayabilir değiştirmen fayda etmez :)

Çevrimdışı sercan_stl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;451858
Takımı 650-700 liradan aşağıya değildir ve amortisörler anında patlayabilir değiştirmen fayda etmez :)

Ben anladığım üzere biz 3.5 cm yay takıcaz onuda eibach takıcaz sonra yapılması gereken neyse onu yapmaya devam edicez saolasın kardeşim yardımcı olduğun için