škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tekrar merhabalar. Bi yardım lazım (:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar tekrar merhabalar. 1 aydır falan foruma giremedim bi türlü.okuluydu vizesiydi derken bi kaç ailevi sorunu da hallettikten sonra araba işlerini kesinleştirmiş bulunmaktayım. bütçem 17000 tl civarı (devir işlemleri vs vs dahil) ve ne yazık ki choice veya elegance (yüksek model) alamayacağım. ancak az önce ilandaki araç sahibiyle konuştuk ve 17000 tlye anlaştık. aracın tek eksiğinin kış lastiği olduğunu söyledi. 1 parça değişen 2 parça lokal boya var arabada. lovato sıralı sistem lpg ekstra olarak çelik jant, sis farı, pioneer cd çalar falan var. biraz daha indirebilirsem fiyatı cuma gününe aracı alacağım. ama öncelikle siz deneyimli abilerim bi bakıp bana fikir verebilir misiniz? ve araç 1.2 motor olduğu için bi kaç soru da var aklımda. şimdiden hepinize teşekkür ederim (:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2004-model-lpg-li-145911818/detay

aracımız da bu

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat yüksek ama siz bilirsiniz 2005 model makyajlı kasaları bile o fiyata gitmiyor bu arada 1.2 motor seni uzmez fiyat performans yakıt olarak çok başarılı bence
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2013, 15:49:14 Gönderen: anamarina »

Çevrimdışı noxy44

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim lpgsi olan standart bi special fabiaya yapmak istediğim herşey var arabada (sis farı, teyp vs vs) jant zaten onlarda standart. kmsi güzel geldi. adamın söylediği de fiyatının ekstralardan dolayı yüksek olduğuydu. fiyatı biraz daha kırdırabilirsem kaçırmak istemiyorum. çünkü aklıma göre ve bütçeme göre araç bulamadım pek

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Araba güzel görünüyor. 1.2 motor LPG ile birlikte gayet tasarruflu bir sürüş sağlayıp , bir miktar performans eksikliği gösterecektir haliyle.

Fiyata gelince , çok bir şey söylemek mümkün değil , bu aralar her markada fiyatlar bir dengesiz bir garip oldu . Aynı model aynı donanıma sahip araçların aralarında çok fazla fiyat farkları görüyoruz.

Çevrimdışı SuperBahadır

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Fotoğraftan yola çıkmak doğru değildir ama temiz duruyor diye düşünüyorum ben .
1.2 motor lpg ile beraber performans düşüklüğü yaşayacaktır ama yakıt konusunda mutlu edicektir . Size tavsiyem arabayı görmeye gittiğinizde yokuşlarda test edin bakalım çekme durumları nasıl

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bana fiyat klasik bir araç için cazip gelmedi.O fiyatlara neredeyse octavia alınabilir.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı devecı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bencede 1.2 motor lpg ile rampalarda sorun yaşabilirsin.Fiyat noktasında biraz yüksek kalıyor km normal sayılır...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: anamarina;451643
Fiyat yüksek ama siz bilirsiniz 2005 model makyajlı kasaları bile o fiyata gitmiyor bu arada 1.2 motor seni uzmez fiyat performans yakıt olarak çok başarılı bence
Güzel söylüyorsun da sen de zamanında 22000 falan istemiyor muydun?
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kişisel fikrimi söyleyim. 1 parça değişen ve 2 parça boyalı hemde 1.2 bir araç için bana fiyat yüksek geldi. km ideal, ekstraları güzel.

Çevrimdışı noxy44

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fiyatı kırdırmaya çalışacağım. muhtemelen yarın aracı görmeye gideceğim. bakalım ne olacak

Çevrimdışı noxy44

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugün aracı gittim gördüm ustama götürdüm hemen hemen her tarafını inceledik. araç 1.2 olmasına rağmen ilk 3 viteste çok seri ve motoru yürüyeni çok iyi durumda. araç sahibiyle de anlaştık ve önümüzdeki hafta devrini alacağım. nihayet bende fabialandım yani (: ilgilenen herkese çok çok teşekkür ederim!

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hadi hayırlı olsun sonunda sende fabiş sahibi olacaksın. sorma sahip en son kaça ikna ettin satıcıyı?

Çevrimdışı noxy44

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akademisyen;451849
hadi hayırlı olsun sonunda sende fabiş sahibi olacaksın. sorma sahip en son kaça ikna ettin satıcıyı?

eyvallah abi oldum bile (: o bende kalsın şimdilik (:

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;451903
eyvallah abi oldum bile (: o bende kalsın şimdilik (:

öyle olsun bakalım :)