škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

a7 kasko fiyatı

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehmet_01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FLAYMAN;451985
hocam a.s sizde bi yanlışlık var bu raca 4-5 bin kasko çıkması imkansız bende 1.4 tsı dsg aldım üç hafta önce kasko 1530 tl çıktı kimden yaptırıyorsan kütük var bu araca o fiyatın çıkması olasılık bile değil benim aracımda sunroof anahtarsız çalıştırma bluetooth var onlar bile riske giriyor hani bizimkilerin teminatımı düşük seninkimi yüksek desem Anadolu sigortayı aradım benim kaskom full müş bütün teminatlar var dedi müşteri temsilcisi bence dikkatli olun

zaten bu fyata hayatta kasko yaptırmam yarın yeniden görüşeceğim bir yanlışlık olduunu ısrarla belirteceğim

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben  2013 yılına ait kaskomu 10 ay önce 570 tl ye yaptırdım sigortam.net'den sompo japan firmasına.Ama önce 700 tl dediler daha sonra başka yerden sizden daha ucuza yaptıracağım dedim bu defa kimmiş onlar dedi bende onların verdiği fiyatı onlara gösterdim tekliflerini sonra daha da düştü,sonra o firamaya sigortam net sizden daha aşağı veriyor dedim ıspat ettiler bu defa da sigortam.net'ten aldığım teklifi ona verdim derken böyle üç defa git gel en sonunda sigortam.net'e 570 tl de kaldı.950 tl den 570 e nereden nereye ama 3.yılım hasarsızlık indirimi de var.Yani iyice araştırın.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mehmet_01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben en son 1.600 tl ye anadolu sigorta ile anlasabildim kardeşimin yaşı 18 olmasından dolay kasko fiyatının yüksek olduğunu söylüyorlar sağlık olsn :)