škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb alacağım yardım talep etmekteyim...!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ademirtas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese çok teşekkür ederim bügün 3 tane superb baktım (2.el) ancak birinin bagajı tek taraflı açılıyordu camlı kısım açılmıyordu , diğerinin de sol önde ( kaput ve çamurluğa doğru devam eden ) ezilme vardı , bunların resmine baktığımda görmediğim sorunları gördüm araçlarda diğeri ise güzeldi ancak active donanıma göre fiyatı biraz pahalı geldi. Bu hafta içinde almam gerek artık , bugün alacağımı umuyordum ancak hayal kırıklığına uğradım :(

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ademirtas;452391
Herkese çok teşekkür ederim bügün 3 tane superb baktım (2.el) ancak birinin bagajı tek taraflı açılıyordu camlı kısım açılmıyordu , diğerinin de sol önde ( kaput ve çamurluğa doğru devam eden ) ezilme vardı , bunların resmine baktığımda görmediğim sorunları gördüm araçlarda diğeri ise güzeldi ancak active donanıma göre fiyatı biraz pahalı geldi. Bu hafta içinde almam gerek artık , bugün alacağımı umuyordum ancak hayal kırıklığına uğradım :(

önce sağ tarafa basıp 3.kez stop lambası yandıktan sonra sola basınca açılması gerekır tüm donanımlarda standart diye biliyorum hatta bozuk olsa vakumuda bozuk olur

Çevrimdışı ademirtas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Malesef açılmıyordu , biliyorum orijinal donanım ancak bozukmuş gittiğimde öğrendim tamir konusu varmı bilmiyorum ancak bagajın değişmesi gerek bu da nerden baksanız 3-4 bin TL ilk bir masraf sanırım.