škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia'nın başına gelenler(kar)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Erzurumda yağan karda kırmızı Fabia yı ortaya almışlar. gelen vurmuş giden vurmuş. Allah sahibine sabır versin :)
http://www.beyazgazete.com/video/webtv/guncel-1/kar-yagdi-araclar-birbirine-girdi-419002.html

Alıntı;mustklc diğer siteden
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2013, 22:18:09 Gönderen: skoda2 »

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
haberlerde seyrettim bunu, hemmen tanıdım, çift renk, üst donanım bir fabia... yazık olmuş..
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ruyaci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yuh abi bu ne ya.. Çok üzüldüm.. Allah sabır versin sahibine.

Çevrimdışı TheDante

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yazık olmuş içim acıdı resmen.Öyle bakana kadarda en azından indire-kaktıra araziye doğru atabilirlerdi aracı.Gelen vurdu geçen vurdu resmen...

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende haberler de seyrettim.. cok icim acidi.. guzelim fabise gelen vurmus giden vurmus...:(

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dün bende gördüm bu görüntüyü haberlerde içim gitti benim fabiam gibi oda kırmızı.

Araç sahibine sabır versin resmen pert ettiler aracı.

Böyle bir durumda o aracı kim yaptıracak çünki birden fazla kişi o araca vurdu. Daha önce hiç böyle duruma düşen varmı merak ettiğim için vede ilerde inşallah başımıza gelmez ama gelirse ne yapmalıyız.?

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Haberlerde izlediğimde her seferinde eyvahhh! hayır! dur! diye bağırınca eşim koştura koştura birşey mi oldu diye yanıma gelmişti. Benim başıma gelmiş gibi içim cız etti resmen!

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öküz dolu. Altında 40 bin liralık araba olup 500 lira lastiğe vermeyenler terör estiriyor resmen. Hadi altındaki arabanın değerini geçtim,durumum yok deyip lastik almıyorlar birde üstüne yola çıkıyorlar. Bunun izahı yok malesef. Durumun yoksa kış lastiği olmadan yola çıkmakta büyük risk..

Arabaya yazık,gerçekten gelen vurmuş giden vurmuş,pert oldu resmen 500 lira uğruna..

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;452325
Öküz dolu. Altında 40 bin liralık araba olup 500 lira lastiğe vermeyenler terör estiriyor resmen. Hadi altındaki arabanın değerini geçtim,durumum yok deyip lastik almıyorlar birde üstüne yola çıkıyorlar. Bunun izahı yok malesef. Durumun yoksa kış lastiği olmadan yola çıkmakta büyük risk..

Arabaya yazık,gerçekten gelen vurmuş giden vurmuş,pert oldu resmen 500 lira uğruna..

Maalesef ülkemizde insan hayatının kıymeti yok. 11 yıldır kış lastiği kullanırım, dilim döndüğünce de etrafima anlatırım. Kendini riske attığı yetmediği gibi bizi de riske atıyorlar.  Şükür yasal düzenleme sayesinde biraz daha güvendeyiz. Bindiginiz/gördüğünüz kış lastiği takmayan araçları şikayet edin arkadaşlar.  Insan hayatıyla şaka olmaz..

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen gün aynı olaya ben maruz kalmak üzereydim. Ankara'nın kar yağdıktan sonraki hali içler acısıydı ve trafiğe çıktığımda tedirgin oldum, sağa sola 10 defa baktım kavşaklarda, kırmızı ışıkta  önümdeki araca 5 metre kala durdum, yokuş aşağı 20-30 km hızla seyrettim üstelik çok iyi bir kışlık lastiğim olmasına rağmen. 3 kez kaza tehlikesi atlattım: 1 tanesinde yanımdaki Peugeot 207'deki bayan sürücü, adım gibi eminim ilk kez karda sürüyordu, durmadan gaz-fren ilerliyor korkudan debriyajı da tam bırakmıyor araba olduğu yerde bir sağa bir sola patinaj çekerek ilerliyor en sonunda camı açıp "çek kenara bırak git, sonra gelip alırsın yazıktır" dedim, dayanamadım artık. Diğerinde dikiz aynasından arkamdaki Şahin-Doğan neyse artık kayarak geldiğini gördüm-yalpalıyordu bir sağa bir sola, Allah'tan sol şeritte kimse yoktu kaçtım arkamdan gelip kaldırıma bindirdi, diğerinde yeni kasa VW Passat hem de CC - Diplomatik Plakalı - olduğu yerde fırfır dönüyordu. Yuh dedim ya 70 bin TL'lik araba sına bin liralık lastik alamıyor ! Ne diyim verilmiş sadakamız varmış, 2 senedir uğraşıyoruz arabamıza bir maganda gelip bulacaktı bizi karda kıyamette.
İşte trafik bunlar gibi birçok maganda dolu, kesinlikle maganda çünkü paran yoktur alamazsın, trafiğe çıkmazsın birşey demem, araban kötüdür, şoförlüğün kötüdür birşey demem, buzlanma vardır istesen de kurtaramazsın birşey demem ama sen karı görüp hiçbir tedbir almadan kabak lastiklerle trafiğe çıkıp insanların canına -  malına kastedersen katilden-magandadan başka tabir kullanamam doğrusu...

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;452325

Bilmeyenler için; Erzurum'da en az 8 ay kış 6 ay yerde kar vardır. Şoförlerin %90'ı kar lastiği kullanır. Kazanın olduğu yeri de biliyorum. Ankara'da ki dikmen yokuşundan aşağı kalır yanı yoktur. Her ne kadar kar lastiği de taksan o yokuş buzlanınca hiçbir şey kar etmez.

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kaza evimizin alt tarafında olmuş. Kardeşim camdan izlemiş. Ben haberlerde seyrettim. Erzurum'a karın ilk yağdığı gecenin sabahıydı. Selçuk Bey'inde dediği gibi o yokuş çok kötü. Araçların kış lastiği olsa da durmaları çok çok zor.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Milletimizin bir özelliği de şu ki; illa arabaya binecek, o arabayı kullanırken uzay mekiği kullanır edası takınacak, ve de sanki gizli devlet toplantısına yetişiyor havası yapacak....
 mecbur musun kardeşim kar yağarken trafiğe çıkmaya?, işinin önemi senin sorunundur, diğer insanları sıkıntıya sokmaya hiç kimsenin hakkı yok...
 kar lastikli arabam 4 gündür garajda, ne ben stress olayım, ne de trafikte benden daha önemli işi olanların hakkını yiyeyim...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)