škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octavia ambition arkada hoparlörler yokmuş :(

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustafaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar

2 hafta önce octavia 1.6 dsg ambition aldım birsüre sonra aracın arka tarafından müzik sesi gelmediğini fark ettim. ilk önce teyipten ses ayarlarını kurcaladım fakat ne yaptıysam arka hoparlörlerden ses gelmedi. sonra forum sitelerinden araştırdım ne yazıkki 62.000 tl verip aldığım ekstradan cruse control, maxidot ekran çok foksiyonlu deri derksiyon taktırdığım ve bunun için fazladan 1000 küsür tl harcadığım bana B segment araç diye satılan aracın arka tarafında hoparlörlerinin olmadığını büyük bir şaşkınlıkla ve üzüntüyle öğrendim kendimi kandırılmış hissettim...........vb

yüce otoya konuyla mail attım 1 hafta olacak zahmet edip cevap bile yazmadılar.
servisine gidip sordum hadi hoparlör yokta bari tesisat varmı (abi yok deiler)
eeee dedim bari siz takın (yok abi yapamıyoruz dediler araç çok hassasmış arıza yapabilirmiş garantiden düşermiş )

gülermisin ağlarmısın 62 bin tl verdik araba aldık 30 binlira verip aldığın clio sembolde bile standart gelen arka hoparlörler bu araçta yok, daha kötüsü parasını verip taktırayım diyorum oda yok

bizi bu duruma düşüren başta yüce otoyu sonrada oğuşlar otoyu kınıyorum
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2013, 22:44:00 Gönderen: mustafaras »

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar öncelikle foruma hoşgeldiniz:)
Aracınız B segmenti değil, C segmenti.
Sizi anlıyorum, biraz hayal kırıklığı olabilir.
Bu segmentte binebileceğiniz en iyi araçlardan birine sahipsiniz.
Bunları dert etmeyin. Keyfini çıkarmaya bakın.
Aracın teknik bilgilerinde yazıp ta aracınızda olmasa kandırılmış olurdunuz.
Güzel günlerde kullanın..

Çevrimdışı mustafaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ya bana satarken bu arabayı passat ayarında araba alıyorsunuz beyefendi dediler
eeee araba passat ayarında olunca insanın aklına gelmiyorki beyefendi arkada hoparlörünüz varmı diye sormak :PPP
bence skoda ayaıp etmiş
kaç paralık şeyki o 2 hoparlör  100 tl daha atsaydımda önlerine 2 de hoparlör taksaydılar

valla işyerinde reno brodway i olan bi arkadaş  dalga geçiyor :((((
olm 60 binlira verdin bi hoparlör bile yok arabada diye

hadi gelde keyfini çıkar bu arabanın :))

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustafaras;452411
ya bana satarken bu arabayı passat ayarında araba alıyorsunuz beyefendi dediler
eeee araba passat ayarında olunca insanın aklına gelmiyorki beyefendi arkada hoparlörünüz varmı diye sormak :PPP
bence skoda ayaıp etmiş
kaç paralık şeyki o 2 hoparlör  100 tl daha atsaydımda önlerine 2 de hoparlör taksaydılar

valla işyerinde reno brodway i olan bi arkadaş  dalga geçiyor :((((
olm 60 binlira verdin bi hoparlör bile yok arabada diye

hadi gelde keyfini çıkar bu arabanın :))

Sıkmayın canınızı, VW de çoğu opsiyonel donanım Skoda da standarttır.
Aracınız Passat ayarında değil, Jetta-Passat arasında bir araba..
Hoparlör dert edilecek bir durum inanın değil, yakıt/konfor, güvenlik, performans açısından değerlendirirseniz ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.
Arkadaşınıza Broadway in dünyanın en iyi arabası olduğunu söyleyin, bir daha takılmaz:)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullanın, donanım listesinde yok zaten, elegance de var arka hoparlörler...
 100-150 lirayı bulmaz eklemek, 1000 küsür harcamışsınız, bunu da ekleyin, rahatlayın...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız Jettanın bir "tık" üstünde, Passatın bir "tık" altında bir araç.
Hoparlör konusunun dert etmeyin, ehli bir usta tesisatını da çeker bağlantıları da yapar.

Broadway sahibi olan kişi de sizin arkadışınız değil bence. Sizi kıskanıyor.
Siz ona sizin arabadaki 2 hoperlorlu haliyle müzik dinletin ve onun arabasında 8 hoparlör de olsa kaliteli ses alamayacağını kanıtlayın.
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2013, 10:19:10 Gönderen: Levcho »

Çevrimdışı mustafaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar cok tesekkurler guzel ve rahatlatici mesajlariniz icin ama
2 gun once bizzat yuce otonun maltepedeki servisine gittim ve hoparlor taktirmak istedim arkada tesisat olmadigini kendilerinin takamiyacagini benim bu islemi disarda yaptirmam halinde ise garantiden dusecegini soylediler :mad:
Hadi diyelim 2 sene boyle idare ettik sonra taktirmak istesem arabanin dosemesine zarar verecekler birsuru sıkıntı

Can sıkıcı yani

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Kendileri niye takamıyor acaba, eskiden yapıyorlardı ve dünyanın parasını alıyorlardı  :)

Dışarıda taktır gitsin, garanti ile ilgili bir sıkıntı olmaz hoparlör hattı çekiminde.

Çevrimdışı bugra042

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bu durum sizin için keyfe keder ise çok canınızı sıkacak ve keyfinizi kaçıracak ise takas yöntemi ile elegence modeli alın derim

Çevrimdışı mustafaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Dedigim gibi maltepe yuce oto servisine gidip sordum birton sey gevelediler yok aracin elektronik aksami cok hassasmis yok hat cekili degilmis yok fabrika musahade etmiyormus.

Zaten tum sartlarimi zorlayip ambition i aldim elegansini almak uzun bir sure zor benim icin artik

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servis  ''takarız'' deseydi zaten 300-400 den aşağı fiyat çıkarmayacaktı...dışarıda bir oto sesçisi daha ucuza yapar, garantiyi ise hesaba katmayın, sadece ses sistemini kapsar yapılan iş....Tabii düzgün bir usta yaparsa...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı mustafaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sanirim yinede garanti bitim tarihine kadar bekliyecegim.
Bunlarin sagi solu belli olmaz 60000 tllik arabadan 2 tane hopaloru calan zihniyet ariza durumunda garantiden yapmamak icin neler neler yapmazki

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç yeni olduğu için, sağını solunu ellemeyelim bir sıkıntı çıkmasın diye başından savıyor da olabilir servis.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
servis her zamanki gibi ugrasmamak icin sallamis. isinin ehli bir firmaya giderseniz bir gunde tesisatiniz ve arka speaker lar hazir olur. ne dosemeniz ne baska bir aksam bozulur. yeter ki mahalle arai ses sistemcilerine gitmeyin

Çevrimdışı mustafaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkada tesisat yokmus yani kablo felan cekili degilmis peki dosemeye zarar vermeden yada arabanin sagini solunu sokmeden nasil yapacaklarki ?