škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octavia ambition arkada hoparlörler yokmuş :(

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Siz onu dert etmeyin. Tesisat olmasa da tesisatın geçeceği yerler bellidir. Ses sistemleriyle uğraşan iyi bir yere götürün. Ne istiyorsanız yaparlar? Hatta Maltepe'de Ender Elektronik diye bir yer var. Aracınızı elegance modele bile çevirir. Ancak biraz tuzluymuş.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla gercekten sasirtici bir durum.. skoda da o yuzden alinirsa sadece elegance modeli alinir... alt donanim ile ust donanim arasinda cok fark var ama fiyat farki cok az...

Guzel isciligi olan bir teypcide taktirin bence...

Çevrimdışı mustafaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kardeşim öncelikle hayırlı olsun. iki hopörlör için canını sıkmana değmez. iyi bir usta işini çözer. keyifle binersin inşallah.

Çevrimdışı mustafaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende 2001 golf vardi 12 sene once aldigim arabamda bile 4 hoparlor 4 tiwiter standar olup 12 sene sonra bunun olmamasi canimi sikti biraz:mad:
Neyse hayirlisi olsun bakalim herseyde bir hayir vardir

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
VW o dönemde midline donanımda bile birçok özelliği standart sunuyordu. Şu an tam donanımda dahi bir çok özellik isteğe bağlı.. Artık insanlar kullanmadığı özelliklere para vermek istemiyor..

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam garantiyi beklemene gerek yok, bence fazla tedbirli davranıyorsunuz. Dediğim gibi işin ehli bir firmaya (Ender elekt.) giderseniz işiniz hallolur. Hatta işlem yapıldığını servis anlamaz bile

Çevrimdışı mustafaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Tesekkurler bu ender elektrigin adini bicok yerde duydum galiba bayagi iyiler bu konuda telefonlarini bulup bi ariycam

Çevrimdışı mcanerol

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu araçlarda ses tesisatı kesinlikle sıkıntılı benim aracım elegance olmasına rağmen arka hoparlörler yeterince iyi ve temiz bir ses vermiyordu belkide bir önceki arabam yüzünden olabilir herneyse fakat bir ustaya götürdüm hoparlörleri değiştirecektim üzerinde mid bass olan hoparlör taktıracaktım fakat buna gerek olmadığı gereksiz para harcarsın sadece bir amfi takalım bak gör seste değişlik olucak dedi onun dediği gibi 80 wattlık 4 kanallı bir amfi taktırdım ve seste ciddi bir iyileşme oldu diğer elegance modelleri için öneririm. fakat bende aracı sıfır aldım ve daha 3000 kmde servis konusunu takmaya gerek yok bence içiniz rahat olsun gidip yaptırın serviste kimse gidipte kapıların içine bakmaz hopralör taktırmış mısınız , diye ustanız da iyiyse arıza vermez ki böylece kimsenin ruhu duymaz

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de tam onu dicektim, acaba bir amfi ve woofer ile desteklesek orjinal ses sistemine bunları sorunsuz taktıra bilirmiyiz?

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bir de amfiyi nereye koydunuz? Ustalar hoparlör değişmiş mi diye bakmaz belki ama koca amfiyi saklamak zor olacaktır.

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba

hocam octavia a7 lerde fiber optik kablo ile donatılmış bu sayede 6 kilo hafifletilmiş. o yüzden servisler işe girişmiyor kablo kesme biçme olmuyor diye biliyorum.

ayrıca 60- 70 bin lira verip olup olmayacak yerde tesisat çekip daha sonrasında araç herhangi kontrol ünitesini bozduğunda sonra o yaptıranlarda arkadaşlar servise ve skoda'daya sövmesinler

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fiber optik le neler bağlı o önemli aslında. Eğer sadece spekaer lar bağlı ise ve bolero nun anfi çıkışı varsa, amfi taktığınızda speaker lara dokunulmayacağı için bir sorun çıkmaz sanırım. Tabii gücü orj speaker ların kaldıracağı şekilde ayarlamak önemli

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bunu bu kadar takmayin kafanıza 100 liraya taktirin gitsin hiçbirşey olmaz araca merak etmeyin