škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb için en iyi yıl sonu fiyatları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yıl sonu indirimi oldu olacak diye beklerken sadece 2.500 TL'lik bir takas indirimi ile hüsrana uğradım. Yıl sonunda uygun bir indirim olursa 1.6 TDI Elegance düz vites alma düşüncesindeydim. Bunu için aldığım en iyi fiyat 73.500 TL.(beyaz renk ve standart ek birşey yok) Acaba fiyat soran varmı başka? Veya 2014'ü beklemelimiyiz. Yıl sonunda olmayan indirim 2014 başında 2013 modeller için olabilirmi acaba? Görüşleriniz benim için önemli. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Çevrimdışı kagan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2014 beklenebilir , ama bazi modeller kalmayabilir, mesela tdi passat gecen sene ocakta yoktu hicbir bayiide , risk almak lazim , ama 2014 fiyatlari zamli olabilir ;)

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2014'te 2013'ler illaki uygun olabilir ama dediğiniz gibi kalmayabilirde :) çünkü geçen seneki gibi stoklu çalışmıyorlar yoksa şimdiye kadar mutlaka güzel bir indirim olurdu diye düşünüyorum şurda 2014 de sayılı gün kaldı. Beklesek mi acaba?

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ocakta 2013 modelleei elden cikarmak icin bence guzel bir indirim olacaktir... illa ki bayilerin elinde 2013 model arac kaliyor.. bir sekil bulunur bence...

Çevrimdışı drscapula

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.birkerede.com
takas indirimi ile bu rakamamı düştüler 73500 liste fiyattı 76900 gözüküyor..

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drscapula;452518
takas indirimi ile bu rakamamı düştüler 73500 liste fiyattı 76900 gözüküyor..

Takas filan demediler direk 73.500'e veririz dediler ben umudumu 25-31 Aralığa taşıyacağım. Octi TDI Elegancede sadece 1.000 TL indirim yaptılar :fiuv:

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Anlaşılan benden başka superb alma niyeti olan veya fiyat alan yok :)

Çevrimdışı orhan_guney

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Superb  şu an için alınabilir ocak ayında araç kalmıycak büyük ihtimal.sizin beklentiniz nedir indirim tutarında ? merak ettim .

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
mart civarı bir indirim oluyor. ben o vakit almıştım fakat mayıs sonu daha büyük bir indirim yapmışlardı. millet tatile gidip satış hacmi düşecek ayağı mıydı. bilemiyorum. superb III için 2015'de piyasaya çıkacak deniyor ama ne kadarı doğru bilmiyorum. eğer çıkarsa stok eritmek için 2014 sonuna doğru indirim gelebilir.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: orhan_guney;452790
Superb  şu an için alınabilir ocak ayında araç kalmıycak büyük ihtimal.sizin beklentiniz nedir indirim tutarında ? merak ettim .

Geçen sene yetiyi aldıktan sonra yıl sonunda çok indirim gelmişti ve baya pişmanlık yaşamıştım.. Belki öyle bir durum tekrar olurmu diye düşünüyorum. Yani 70 ler civarı bir rakama düşerlermi acaba açıkcası beklentim bu yönde

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yeti.avc;452803
Geçen sene yetiyi aldıktan sonra yıl sonunda çok indirim gelmişti ve baya pişmanlık yaşamıştım.. Belki öyle bir durum tekrar olurmu diye düşünüyorum. Yani 70 ler civarı bir rakama düşerlermi acaba açıkcası beklentim bu yönde

Ben pek sanmıyorum çünkü elde çok fazla araç olduğunu sanmıyorum. Görüp göreceğimiz 2500 tl takas indirimidir bence. Belki son beş- on araç kalırsa bir şeyler olur ama o da pek işe yaramaz. Söylediğiniz rakam isteğim olmakla beraber bana hayal gibi geliyor...

Çevrimdışı delidolu065

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
geçen haftasonu;

metalik renk, bluetooth'lu, anahtarsız çalıştırma olana 82000 dediler.
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2013, 23:04:02 Gönderen: delidolu065 »

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
''İhtiyaç değil lüks'' ona göre paraları hazırlayın :D

Çevrimdışı naz34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yeti.avc;452454
Arkadaşlar yıl sonu indirimi oldu olacak diye beklerken sadece 2.500 TL'lik bir takas indirimi ile hüsrana uğradım. Yıl sonunda uygun bir indirim olursa 1.6 TDI Elegance düz vites alma düşüncesindeydim. Bunu için aldığım en iyi fiyat 73.500 TL.(beyaz renk ve standart ek birşey yok) Acaba fiyat soran varmı başka? Veya 2014'ü beklemelimiyiz. Yıl sonunda olmayan indirim 2014 başında 2013 modeller için olabilirmi acaba? Görüşleriniz benim için önemli. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
  Şu an vw grubunda bir çok araç bulmak zor. ele man bildiğim kadarıyla her bayide yok. ama araştırmak lazım. 2014 için riske atmayın.