škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb için en iyi yıl sonu fiyatları

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Skoda'da genelde modeller yenilendiği için fazla indirim olmayabilir, belki Roomster ve Fabia'da yeni kasa öncesi yaparlar.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: yeti.avc;452933
İnadım inat 70 olursa alırım yoksa kalsın :):)

Geçen yıl aralık ayında makyajsız kasayı 66'ya almıştık. Bu sene makyajlı halinin 70'e inmesi bence çok zor

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;452936
Geçen yıl aralık ayında makyajsız kasayı 66'ya almıştık. Bu sene makyajlı halinin 70'e inmesi bence çok zor

Aslında 70'i veren 2-3'ü de verir ama geçen seneki olay çok zoruma gitti. Kızgınlığım ve inadım birazda ondan :huh: Tanıtım fiyatı ayağına 56'ya malettiğim aracı yıl sonunda 49'a verdiler. Kimin olsa zoruna gider. Hatta bu fiyat politikalarının istikrarsızlığından bir daha skoda almam diyordum ama mesele superb olunca adama lafını yediriyor :) İşin ilgin yanı geçen yıl sonunda yaptıklarını bu sene yapmıyorlar sanırım çok tepki çektiklerinin mi farkına vardılar acaba? Valla ben son haftaya kadar beklerim kalmazsa da nasip deriz artık. Zaten düz vites bulmak ayrı bir zorluk heryerde dsg kaynıyor. DSG gelmeden evvel millet ah bir dsg'lisi olsa şu araba yok satar diyordu ama maalesef tam tersi oldu gibi adamların ülkemize özel arge kurup ürettiklerini söyledikleri dsgli superb sanki fazla  rağbet görmüyor.

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 ve DSG kombinasyonu, Superb icin hem performans hem de yakit tuketimi acisindan cok verimli degil. Insan superb gibi buyuk bir araba alinca ve son fiyat politikasi sebebiyle Skoda Dan beklenmeyecek seviyede yuksek bir meblag odeyince, ister istemez bir hayal kirikligi yasiyor. Bu da dizayn begenisi disinda kalan musterilerin ilgisini cekmiyor. Bu araci mevcut Motorla 2015 de daha da buyutup agirlastiracaklarsa, yiillarca kullandigimiz ancak hep performansta geriye dustugumuz 1.6 MPI Octavia kombinasyonuna donusecektir. Ilk gordugum and an beri dusuncem Superb icin, uzunlugu sebebiyle ESP nin, boyutlari nedniyle en az 1.8 ve ustu hacimdeki motorun, ve marka algisinin bir sonucu olarak uygun fiyat politikasinin, zorunlulugu idi. Artik skoda  parasini hakeden bir arac degil maalesef. bu nedenle 70 lik rakamlar, satis hirsi olmayan, kotasini doldurmus, sattigi urunu ve kazandigi paranin degerini bilmeyen, baska bir markanin distributorlugunu yapan bir firmanin boyundurugu altinda, bence ya hayaldir, ya bayi seviyesinde kalir ya da ticaretin duzgun yapilmadigi memleketimde mucize our.

Çevrimdışı 06smmm

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2011-2012 düşük km hatasız prestij paket süperb bakıyorum bu aracı kaç paraya kadar alsam iyidir...ve form daki arkadaşlardan böyle düzgün aracı olan varsa haberleşebiliriz tabi takas seçenekleri olmak kaydıyla

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LeChiffre;452941
1.6 ve DSG kombinasyonu, Superb icin hem performans hem de yakit tuketimi acisindan cok verimli degil....

Kesinlikle katılıyorum... Manuel 6. vites bile belki kabul edilebilir ama DSG yakıt tüketimini baya bi etkiler diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06smmm;452948
Arkadaşlar 2011-2012 düşük km hatasız prestij paket süperb bakıyorum bu aracı kaç paraya kadar alsam iyidir...ve form daki arkadaşlardan böyle düzgün aracı olan varsa haberleşebiliriz tabi takas seçenekleri olmak kaydıyla

Ben sıfır düşünüyorum eğer 2. el alacak olsam şu arabayı değerlendirirdim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2012-full-full-30-bin-km-de-146655895/detay/

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün itibariyle aldığım en uygun fiyat Elegance 74.000 TL

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yeti.avc;453029
Bugün itibariyle aldığım en uygun fiyat Elegance 74.000 TL

Bu aracın özellikleri neler söyler misiniz?
(donanım paket şanzıman)

Çevrimdışı yesilkaya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06smmm;452948
üstadım takasa gireceğin aracın nedir?

Çevrimdışı drscapula

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.birkerede.com
Alıntı yapılan: haberci;453031
Bu aracın özellikleri neler söyler misiniz?
(donanım paket şanzıman)

kesin manuel dir yoksa dsg li standart elegance bile bu fiyatı aldı ise almaması hata olur . almayacaksa ben değerlendireyim :)

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drscapula;453061
kesin manuel dir yoksa dsg li standart elegance bile bu fiyatı aldı ise almaması hata olur . almayacaksa ben değerlendireyim :)

Evet baştada belirttiğim gibi ben manuelciyim ve bu fiyat manuel paketsiz elegance fiyatı. Belki yadırgarsınız ama dsg ve manuel aynı fiyat olsa tercihim manuel olur. DSG bence saatli bomba ve ben birşey oldumu olmayacakmı diye diken üstünde olacaksam varsın bir pedal fazlam olsun :)

Çevrimdışı drscapula

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.birkerede.com
daha önce 73500 fiiyat almıştınız yanlış mı hatırlıyorum

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet 73.500 TL vermiştiler. Dün de 74.000 TL dediler. Stoklar bittikçe artıyor sanırım.