škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İlk kazamı da yaptım nihayet bir inssm kılıklı yüzünden

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün akşam 17.30 civarı Ankara Kumrular'da çok sevilesi bir arkadaş ara yoldan hızlıca önüme atladı, vurmayım diye ani fren yaptım, arkamdaki de duramayıp benim araca vurdu. Diğer mahlukat sellektör ve kornalarıma rağmen rrsmen tüydü.
Allah'tan çok büyük bir hasar değil, tampon yapılmaktansa değişmesini trcih ederim.

Plasını alamadığım soysuza bir kez daha sevgilerkmi sunuyorum...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen, bagajdaki ufak ezik sebebiyle biz de komple degistirmistik. Rijit yapısı bozulunca malzemenin eski saglamligi kalmiyor. Varsin degismis olsun, icine ben biniyorum, saglam malzemeden olsun. Gecmis olsun, Kumrularda zaten trafik tek yonde olsa kesmekes, ticari taksi, arac, dolmus derken zaten kaza yapma riski yuksek bir bolge.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;453154
Dün akşam 17.30 civarı Ankara Kumrular'da çok sevilesi bir arkadaş ara yoldan hızlıca önüme atladı, vurmayım diye ani fren yaptım, arkamdaki de duramayıp benim araca vurdu. Diğer mahlukat sellektör ve kornalarıma rağmen rrsmen tüydü.
Allah'tan çok büyük bir hasar değil, tampon yapılmaktansa değişmesini trcih ederim.

Plasını alamadığım soysuza bir kez daha sevgilerkmi sunuyorum...

Ender geçmiş olsun, sende birşey yoksa çok ta önemli değil..
Allah hepimizi kötüsünden korusun..
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2013, 10:52:43 Gönderen: Akif Hoca »

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun.  oradaki dükkanların güvenlik kameraları vardır belki. rica edilse verebilirler.
bir de arkadakinin de suçu var aslında. takip mesafesini koruyamamış ki vurmuş.

3-4 kez benim araca arkadan vurmuşlardır. hele dikiz aynasından görünce daha da vahim :) herif resmen geliyor, yapabileceğin birşey kalmıyor.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi dileklerini sunan herkese teşekkür ederim.

Ben sabah aracı servise bıraktım, eksper gelecekmiş, sonra Auto King ya da 1 firma daha varmış onlara gidecekmiş tampon, onlar halledebilirse halledilecekmiş yok halledemezlerse komple tampon değişecekmiş.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allahtan ABS m yok, o kadar  güzel duramam, arkadaki de vuramaz...ama öndeki için bişey diyemem....:)
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;453162
geçmiş olsun.  oradaki dükkanların güvenlik kameraları vardır belki. rica edilse verebilirler.
bir de arkadakinin de suçu var aslında. takip mesafesini koruyamamış ki vurmuş.

3-4 kez benim araca arkadan vurmuşlardır. hele dikiz aynasından görünce daha da vahim :) herif resmen geliyor, yapabileceğin birşey kalmıyor.

Bir polis tanıdığa sordum, birşey elde edemeyiz dedi kaçan araçla ilgili. Zira çarpan değil, sebep olan durumunda.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Foto eklemeyi unutmuşum:

Deformasyon bu şekilde. Sol köşeden vurdu arkadaki, ve o kısım içe göçtü, tamponun o kısmında da 2-3 yırtık da mevcut.

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun trafikte ne kadar dikkat etseniz bile dikkatsiz birileri yüzünden bu tarz kazalar oluyor. Allah ölümlü kaza vermesin. Tamponu değiştirebilirsiniz sonuçta plastik malzeme alıp satımda da pek sıkıntı çıkarmaz.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurdemirel;453174
Geçmiş olsun trafikte ne kadar dikkat etseniz bile dikkatsiz birileri yüzünden bu tarz kazalar oluyor. Allah ölümlü kaza vermesin. Tamponu değiştirebilirsiniz sonuçta plastik malzeme alıp satımda da pek sıkıntı çıkarmaz.

Auto King ya da diğer firma hangisiyse işte, tutup da biz bunu yaparız derse sıkıntı olacak. Benim de istediğim komple tamponun işlem görmeden değiştirilmesi. Normalde eksperin öğleden sonra gitmesi lazımdı servise, ama oradan da bir ses çıkmadı...

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam sigorta şirketinden experin numarasını isteyiniz servistekiler sizi experle karşılaştırmak istemiyorlar. Bizimde arabanın ön kaputu değişmişti on panjurdaki nikelaj parçada çatlak olmasına rağmen değişim yapmamışlar, daha sonra exper buradayken size haber veririz, kaza dosyanızı kapatmadan değişiriz dediler , baktım ses yok sigortayı aradım experin numarasını verdiler ve  experle görüştüm daha 15 dakika önce oradaydım dedi. Siz gidin değişim yapsımlar dediler o sayede yaptırabildim. Bu ara skoda and da kaportacılar çok vasat. Beyaz boyayı tutturamadıkları gibi kaputun üzreindeki pislikleri temizlememek için ellerinden geleni yaptılar. Lanet olsun diyip öylece bıraktım ve de ön panel içeri kaymıştı onu bile adam gibi düzeltemediler. Mesela panjur kaputun gerisinde kalıyor farlar çamurluktaki far yuvalarından taşıyor. Söylememe rağmen inatla kabul etmediler. Bu arada geçmiş olsun, Allah beterinden korusun...