škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İlk kazamı da yaptım nihayet bir inssm kılıklı yüzünden

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun

tamponu düzeltirler servis zaten otokinge gönderiyor onlarda 50 tl karşılığında yapıyorlar sonra servis boyasını yapıyor. bu tamponun bu hali yenisi ile değişmesi çok zor. benim ön tamponu bile tamir edip verdiler elime. bişey diyemiyorsun.

Çevrimdışı bozkurt0632

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
büyük geçmiş olsun, cana geleceğine mala gelsin. asıl zor olan trafikte ......lar olduğu sürece kaza yapmadan bir gün geçirebilmek.:) bende ön tarafı değiştirdim ramazan bayramında bir köpek yüzünden (ön tampon , farlar ,sis farları, radyatör) . bizim arabaların yan sanayisi daha çıkmadığından orjinaliyle ve daha çabuk değişiyor, tabii serviste sıra yoksa.
sigorta firmaları auto kingle anlaşmalarından dolayı bütün malzemeler önce oraya gidiyor. oradan gelen cevaba göre değişime veya tamire karar veriliyor.
tekrar geçmiş olsun.........allah beterinden saklasın.
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2013, 17:28:57 Gönderen: bozkurt0632 »

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun. Kaçan araca sorumluluk yükleme bağlamında, ispat yükümlülüğü bakımından plakası bilinse bile iş çok zordur. Doğrudan eylemi icra eden de olmadığından hukuken onu sorumlu tutmak veya bunu ispat etmek çok güçtür...

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun üstad.Allah daha büyük kazalardan korusun. bende küçük bir kaza geçirdim okul servisi sol arka çamurluğu biraz sürttü, bereket pasta cila vs ile hallettim sayılır.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun. millet öyle araba kullanıyor ki ara sokaklara yakın geçerken gayri ihtiyari frene basıyorum biri fırlar diye. artık o hale geldik.

eğer değişme durumu yoksa şaşmazda bu işle uğraşan ve işçiliği güzel ustalar var. diğer arabamda tamponun orta kısmında kırılma ve eğilme olmuştu şimdi tampona baktığımda yeri neresiydi hatırlamıyorum.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;453186
geçmiş olsun

tamponu düzeltirler servis zaten otokinge gönderiyor onlarda 50 tl karşılığında yapıyorlar sonra servis boyasını yapıyor. bu tamponun bu hali yenisi ile değişmesi çok zor. benim ön tamponu bile tamir edip verdiler elime. bişey diyemiyorsun.

Gerçekten yeni tampon gibi yapabilmişler miydi acaba? Sonuçta yeni tampon gibi yapmak zorundalar diye düşünüyorum.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bozkurt0632;453198
büyük geçmiş olsun, cana geleceğine mala gelsin. asıl zor olan trafikte ......lar olduğu sürece kaza yapmadan bir gün geçirebilmek.:) bende ön tarafı değiştirdim ramazan bayramında bir köpek yüzünden (ön tampon , farlar ,sis farları, radyatör) . bizim arabaların yan sanayisi daha çıkmadığından orjinaliyle ve daha çabuk değişiyor, tabii serviste sıra yoksa.
sigorta firmaları auto kingle anlaşmalarından dolayı bütün malzemeler önce oraya gidiyor. oradan gelen cevaba göre değişime veya tamire karar veriliyor.
tekrar geçmiş olsun.........allah beterinden saklasın.

Tekrar teşekkür ederim. Yani bir de önce bir duraladı kazaya sebep olan, yani anladı kendinin sebep olduğunu sonra gazlayıp kaçtı. Hayır yani dursa idi ne yapacaktık ki hem ben hem bana vuran, dağbaşı değil burası sonuçta. Bir özür bile yeterli olabilirdi yani.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;453236
geçmiş olsun. millet öyle araba kullanıyor ki ara sokaklara yakın geçerken gayri ihtiyari frene basıyorum biri fırlar diye. artık o hale geldik.

eğer değişme durumu yoksa şaşmazda bu işle uğraşan ve işçiliği güzel ustalar var. diğer arabamda tamponun orta kısmında kırılma ve eğilme olmuştu şimdi tampona baktığımda yeri neresiydi hatırlamıyorum.

Ankara'da araç kullanmak ciddi sıkıntı haline geldi zaten.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada kaskom Güneş Sigorta idi. En azından bir Fiesta, Focus tarzı bir ikame araç beklentim vardı gele gele 1.2 motor benzinli Clio Symbol geldi şansıma:ban:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mustisahin