škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb Fiyat Analizi

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RahimAVCI

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhabalar başlık biraz ilginç oldu ama aklıma başka birey gelmedi :)
meseleye gelirsek bir tanıdığımda superb var satışa çıkarttı alıcı oldum fiyat ne eder size danışmak istedim arabada boya bagaj kapağında sadece 1 karış varmış o kadar onun harici yok km de kesinlikle doğru bildiğim tertemiz bir araba yani

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-skoda-super-b-1.4-tsi-131521167/detay/

birde ikinci sorum tüp takılır demi bu araca

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tsi motorlara tup taktirmanin maliyeto yaklasik 6500 tl... onuda dikkate alin derim...:)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RahimAVCI;453179
merhabalar başlık biraz ilginç oldu ama aklıma başka birey gelmedi :)
meseleye gelirsek bir tanıdığımda superb var satışa çıkarttı alıcı oldum fiyat ne eder size danışmak istedim arabada boya bagaj kapağında sadece 1 karış varmış o kadar onun harici yok km de kesinlikle doğru bildiğim tertemiz bir araba yani

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-skoda-super-b-1.4-tsi-131521167/detay/

birde ikinci sorum tüp takılır demi bu araca

Fiyat iyi, tanıdığınızsa 50.000 e alırsınız diye tahmin ediyorum.
Şu an LPG olarak Vialle likit sistem takılıyor maaliyet 6000-6500TL
İlerleyen günlerde Prins TSI için geliştirdiği sıralı sistemi montaja başlayacağını duyurdu. Maliyetin 3.500 TL civarında olacağını tahmin ediyorum..

Çevrimdışı kagan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tsi tup taktirmayin, tdi alin ayni paraya gelir , zaten sakin kullanirsaniz cok yakmayabilir , bi deneyin benzinli binin sonra karar verin bence ;)

Çevrimdışı RahimAVCI

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;453205
Tsi motorlara tup taktirmanin maliyeto yaklasik 6500 tl... onuda dikkate alin derim...:)

Alıntı yapılan: Akif Hoca;453206
Fiyat iyi, tanıdığınızsa 50.000 e alırsınız diye tahmin ediyorum.
Şu an LPG olarak Vialle likit sistem takılıyor maaliyet 6000-6500TL
İlerleyen günlerde Prins TSI için geliştirdiği sıralı sistemi montaja başlayacağını duyurdu. Maliyetin 3.500 TL civarında olacağını tahmin ediyorum..

Alıntı yapılan: kagan06;453253
Tsi tup taktirmayin, tdi alin ayni paraya gelir , zaten sakin kullanirsaniz cok yakmayabilir , bi deneyin benzinli binin sonra karar verin bence ;)

Nasıııııl 6500 tl mi tüp :) yok o zaman vazgeçiyorum almaktan ben 6500 tl yi 3 senede amorti eder zaten :)
3500,00 tl lik olsa olabilirdi ama 6500 çok para demi o farkı versem dizel alırım ha ne olur araba 35.000 km de olur ne yapalım

şunuda soruyum normal sıralı takınca az ekonomi yapılıyor diyorlar takılabiliyormu varmı böyle şeyler

Çevrimdışı kagan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RahimAVCI;453257
Nasıııııl 6500 tl mi tüp :) yok o zaman vazgeçiyorum almaktan ben 6500 tl yi 3 senede amorti eder zaten :)
3500,00 tl lik olsa olabilirdi ama 6500 çok para demi o farkı versem dizel alırım ha ne olur araba 35.000 km de olur ne yapalım

şunuda soruyum normal sıralı takınca az ekonomi yapılıyor diyorlar takılabiliyormu varmı böyle şeyler

Tsi da lpg sikintilidir , bana sorarsan uzak dur ;)

Forumdonanim haber de taktiranlar var bi arastir konularina bak , fikir edinirsin, ama tsi motora lpg uygulamak su asamada size 30-40 bin km sonra masraf olarak donerse hem keyfiniz kacar hemde cebiniz yanar...

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RahimAVCI;453257

Sirali sistem lpg ler tsi motorlara takilmiyor malesef..

Çevrimdışı RahimAVCI

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
çok kötü oldu valla haberleriniz çok sevinmiştim arabada sıfır gibi daha 8 - 10 bin km de hemen

peki benzinli hali 10 litre altı yakmaz demi

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Araç göze hoş geliyor km de düşük insanı cezbediyor. Aracı nasıl ve nerede kullanacağınıza bağlı ne kadar yakıt tüketeceği. Çok fazla sıkışık trafikte ve çok devirli kullanırsanız 10 litre yakar ama sakin kullanır gaza fazla yüklenmezseniz 7-8 litre civarı da yakabilir.

Çevrimdışı RahimAVCI

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurdemirel;453286
Araç göze hoş geliyor km de düşük insanı cezbediyor. Aracı nasıl ve nerede kullanacağınıza bağlı ne kadar yakıt tüketeceği. Çok fazla sıkışık trafikte ve çok devirli kullanırsanız 10 litre yakar ama sakin kullanır gaza fazla yüklenmezseniz 7-8 litre civarı da yakabilir.

Valla yıllık 25 bin km çeviriyorum konya trafigi çok sıkışık değildir işyerimle evim arası maksimum 15 dk sürer çok devirli sürmem aslında ama hani araba gidince basarsam bilmem bendeki vectra c 1.6 motor bassanda çok gitmez öyle olunca sakin kullanırım

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1,4 Tsi iyi gider :) Yılda 25 Bin km yapıyorsanız dizel araç almanızı tavsiye ederim ...

Çevrimdışı kagan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RahimAVCI;453293
Valla yıllık 25 bin km çeviriyorum konya trafigi çok sıkışık değildir işyerimle evim arası maksimum 15 dk sürer çok devirli sürmem aslında ama hani araba gidince basarsam bilmem bendeki vectra c 1.6 motor bassanda çok gitmez öyle olunca sakin kullanırım

15 dk da kac isik var  yokus fazlami? Kac km ? Suanki aracinizin genel ortalamadaki hizi kac ?

Ben passat 1.6 tdi ankara s.ici kullaniyorum, genel ortalamam 25-30 arasiydi sanirim, genel ortalamam da 6.7 lt ;)

Bayilerde deneme surusu yapin bence;)

Çevrimdışı erhaneda2

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
1,4 tsi superb ye 4 ay önce vialle LPDİ yi 4750 tl ye taktırdım.son zamdan sonra ş.içi 28-30 kuruş yakmakda.şu ana kadar bir sorun olmadı.inşallah daha sonrada olmaz.LPDİ sistemi bakımsız ve ayar gerektirmeyen bir sistem .sadece tercih meselesi.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erhaneda2;453323
1,4 tsi superb ye 4 ay önce vialle LPDİ yi 4750 tl ye taktırdım.son zamdan sonra ş.içi 28-30 kuruş yakmakda.şu ana kadar bir sorun olmadı.inşallah daha sonrada olmaz.LPDİ sistemi bakımsız ve ayar gerektirmeyen bir sistem .sadece tercih meselesi.

Hayırlı olsun. ..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yılda 25 bin km ye kesinlikle dizel almalısın, tsi a tüp maliyetli ve orijinalligi bozulacak aracın, yakıt ekonomisi yaklasık olsa bile dizel orijinal olacak, 1000 km de bir benzin istasyonuna gidersin, lpg de 350 km de bir, tsi lpg nin artısı daha sessiz olacaktır, bagaj hacminin düsmesi eksisi,