škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Karlandık

avni · 13 · 4739

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
KIŞIN kar lastiğinin trafik yönetmeliğinde 54 ilde zorunlu olmasından dolayı ve aralarında BURSA olası sebebiyle bu akşam kar lastiği taktırdım arkadaşlar.

Bir arkadaşımda golf 4 ten çıkma 4 adet saç jant aldım güzelce siyah spreyle boyadım.

175x65x14 Prelli snowcontrol Serie 3 kar lastiğimi taktırdım.Resimleri çektim en kısa zamanda sizlerle paylaşıcam. fiyat 500tl 8 taksit yaptırdım...

Buyrun resimler;

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
500 tl süper gerçekten.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
195 65 15 ölçülerde aynı markayı 550 tl ye babamın caddy e  hafta sonu taktık. ben test yapma imkanım olmadı ama umarım işimiz düştüğünde yolda bırakmaz.
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2013, 23:23:02 Gönderen: fmaka »

Çevrimdışı fabia_tr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende bu hafta continental marka kis lastigi taktirdim dort tane. gercekten cok guzel tutusu var ayrica da sessiz

Çevrimdışı fabia_tr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende bu hafta continental marka kis lastigi taktirdim dort tane. gercekten cok guzel tutusu var ayrica da sessiz

Çevrimdışı yılmazalev

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
öncelikle hayırlı olsun Avni.Hususi binek araçlarda kar lastiği takma zorunluluğu yasalaştı mı?

Çevrimdışı yılmazalev

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Gerçi bende emniyet açısından barum polaris3 kış lastiği aldım. Gayet memnununm.

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yılmazalev;453958
öncelikle hayırlı olsun Avni.Hususi binek araçlarda kar lastiği takma zorunluluğu yasalaştı mı?

Yasalaştı demiyelim de Trafik şube müdürlüğü tarafından 54 ilde zorunlu hale getirildi.  (7 derecenin altında olursa şayet ceza kesebilecekler kar lastiği olmayan araçlarda)

Yasalaşması büyük ihtimalle 2014 aralık ta olur

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar dün uludağa gittim yollar temizdi fakat hoteller bölgesinde hala kar mevcuttu bende bilerek rampa yukarı karlı sokakta deneme yaptım lastikler hakkını veriyor diyebilirim ben bile şaşırdım. Prelli yi pek iyi anlatmıyorlardı biraz korkarak aldım ama pişman olmadım normal dağdan inerken bile resmen lastiklerin yola yapıştığını hissediyorsunuz