škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda servisi cam filmi hakkinda

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufk5757;490670
Bende de beyaz octi var cam filmi kaput filmi yagmur kaydirici ve motor koruyucu hepsini 625'e yaptirdim. Kesinlikle oneririm. Cam filminde hicbirsey sokulmuyor ve omur boyu garantili. Herturlu sisme renk solmasi ve cizilmeye karsi. Kaput filmi de 5 yil garantili. Her ikisini de tavsiye ederim baska bir yere gitmene gerek yok.

Bu arada sonax ta yaptirdim:) yazmayi unutmusum:)

Çevrimdışı Esrfoglu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bayi ile alıken pazarlık ederek boya koruma ve cam filmlerini ücretsiz yaptırdım.:D

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bayiden aracı alırken cam film yaptırdım. Firma Gmc film.300 tl. Bayi çalışanı trafik ceza yazarsa firmanın cezayı karşıladığını söyledi.  
Bana hiç inandırıcı gelmedi. Ne dersiniz?

Çevrimdışı ahmetgulsen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
iyi günler ben serviste sordum kapı döşemeleri sökülüp yapılıyor dediler fiyat nedir bilmiyorum tekirdağda yaptıran varsa nerede yaptırdığını yazabilirmi?

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
cam filmi için servis en son yer olmalı, tavsiyem lumar bayii bulun

Çevrimdışı ekin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Serviste banada 550 TL dediler biraz takıntılı biriyim o an yaptıkları araçlara baktım çok fazla kusur vardı filmlerde dışarda tavsiye üzere biryere gittim 300 TL takıldı 2 yıl garanti verdiler zerre kusur yok çok memnunum.

Döşeme vs. hiçbirşey sökülmedi.

Çevrimdışı tuncay52

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Servis film yapıyor ancak cam motoruyla ilgili bir problem olunca garanti dışı diyor bugün yaşadim.

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tuncay52;512324
Servis film yapıyor ancak cam motoruyla ilgili bir problem olunca garanti dışı diyor bugün yaşadim.

O nasil birsey arkadas bu servislerde garanti disi kalmasi icin ellerinden geleni yapiyorlar

Çevrimdışı smyomekatronik

• OCTAVIA 1.6 FSI
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Cam filmi çeken yerlere sordum kimisi camların sökülmesi gerekmez diyor, kimisi sökülmeli iş düzgün olmaz ileride filim cam açılıp kapandıkça kalkar diyor. Bu işin doğrusu nedir?.

Çevrimdışı wampir2000

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar servisten 250 tl fiyat aldım ön camlar 2 numara arka camlar 3 numara çok koyu olmaz değil mi? aracım beyaz gerçi arabanın parasını verdik sadece arabanın işlemleri bitmediği için bayide yatıyor nasipse salı günü alacağım.

Çevrimdışı bilen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben arabamı ikinci el aldım ve almadan hemen önce arabanın sahibi kendisi yaptırmıştı. Bu cam filminin markasını neresinden/nasıl öğrenebiliriz ?

Yada en son çare tekrardan ilk sahibi ile konuşmak lazım sanırım.

Çevrimdışı toficame

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;454507
İstanbul Av.Yakası.Bahçelievler-şirinevlerde bu işi profosyonel yapan yerler var.Ben orada yaptırdım.5 yıl garantili lummar marka 1 numara cam filmi..

Tam olarak nerede acaba

Çevrimdışı ndmrc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bence de, cam filmi için servis en son yer olmalı. Çünkü çoğu servis zaten işi dışarıya yaptırıyor veya adamı getirtiyor. Buna rağmen 1,5 2 kat fazla para isitiyor.
Ben de Ankaraya gittiğimde Llumar bayisine yaptırdım (300TL peşin). Serviste en az 500TL isterdi.

Çevrimdışı kinetix

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ndmrc;532396
Bence de, cam filmi için servis en son yer olmalı. Çünkü çoğu servis zaten işi dışarıya yaptırıyor veya adamı getirtiyor. Buna rağmen 1,5 2 kat fazla para isitiyor.
Ben de Ankaraya gittiğimde Llumar bayisine yaptırdım (300TL peşin). Serviste en az 500TL isterdi.

Merhaba hocam. LLUMAR ATR 35 filmi nerde yaptırdınız 300 e bende yaptırmayı düşünüyorum

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kinetix;543404
Merhaba hocam. LLUMAR ATR 35 filmi nerde yaptırdınız 300 e bende yaptırmayı düşünüyorum

dbydetailing'de yaptırabilirsiniz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...