škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hava yastığı ikaz ışığı

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar geçen ay sağ kapının altını kaldırıma vurdum. Fırsat bulamamıştım geçen hafta arabayı bi servise bıraktım. Bugün aldım çok güzel yapışlar fakat hava yastığı ikaz ışığı yanıyor. bulunduğum yerde skoda servisi yok şimdi ben ne yapmalıyım? bu durumda hava yastığı devre dışı mıdır? ayrıca boleroda araçla ilgili herhangi bir problem görünmüyor. herkese teşekkürler.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Fake uyarı da olabilir ama riske atmaya değmez, özel vw veya seat servisi varsa yakında onlar da bakabilir

Çevrimdışı azat celik

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bilgisayara bağlanmalı uyarı silinmelidir.
Uyarıyı tekrar ederse sikinti gerçekten var demektir

Çevrimdışı azat celik

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu arada ben oyle ufak vurmalari asla serviste yaptirmam disarida avuc ici kadar yeri 100 liraya yapıyorlar servise bi gidiyorsun sanki araba perte çıkmış gibi bir rakam anca arabanin kimligini kirletiyorlar hasar kaydı; )

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dün yapan servisle görüştüm. Kapıyı sökerek yaptığımız için söküp takmayı bir arıza olarak algılamış olabilir dedi. Skoda da sildirmem gerekecek sanırım. Herkese teşekkürler.

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hbucak;455600
Dün yapan servisle görüştüm. Kapıyı sökerek yaptığımız için söküp takmayı bir arıza olarak algılamış olabilir dedi. Skoda da sildirmem gerekecek sanırım. Herkese teşekkürler.
Kapıyı mı sökmüşler? Daha neler. Kapı değişmiş muamelesi görmesin?

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar 15 bin bakimini yaptirdim. Hava yastigi ikaz isiginin fake oldugu soylendi. Kapi sokuldugu icin sanirim. Sorun Yok. Yalniz bakim sonrasi yakit tuketimi cok azaldi Bu cok garip. Her zaman Boyle mi olacak acaba.

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
15 bin bakımı ne kadar tuttu? Neler yapıldı?

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: genious61;456311
15 bin bakımı ne kadar tuttu? Neler yapıldı?

Yag degisimi, filtreler degisto. Direksiyonla ilgili yeni bir yazilim guncellemesi varmis o yapildi. Ses yalitimiyla ilgili fabrikadan bi uyari gelmis onu da yapmislar. Hepsi 460 tl tuttu. Son 2 islem ucretsizmis.

Çevrimdışı azat celik

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hbucak;456317
Yag degisimi, filtreler degisto. Direksiyonla ilgili yeni bir yazilim guncellemesi varmis o yapildi. Ses yalitimiyla ilgili fabrikadan bi uyari gelmis onu da yapmislar. Hepsi 460 tl tuttu. Son 2 islem ucretsizmis.

Hocam yakıtda ne kadar bi düşüş sağlandı bide araç dsg mi manuel mi jantlar kac inc?:confused:

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
460 tl çok değil mi? Buradaki servis 330-350 arası tutar demişti.

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: genious61;456487
460 tl çok değil mi? Buradaki servis 330-350 arası tutar demişti.

bir arkadaşım benden önce yaptırdı aramızda 1 ay fark var 430 tl ödedi. bilmiyorum çok mu ödemişim?

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azat celik;456411
Hocam yakıtda ne kadar bi düşüş sağlandı bide araç dsg mi manuel mi jantlar kac inc?:confused:
Araç 1,6 tdi elegance dsg 16 inç jantlar.
yakıtta 1 depo ile 950 km gidiyordum 800'e düştü şimdi tekrar 950 gidiyorum. bence arabada ses olarak rahatladı.

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hbucak;456832
bir arkadaşım benden önce yaptırdı aramızda 1 ay fark var 430 tl ödedi. bilmiyorum çok mu ödemişim?

Ben 20 gün önce sunrooftaki ses şikayetiyle gittiğimde bakım fiyatlarını sormuştum. O şekilde söylemişlerdi. Bakım fiyatlarına da zam mı geldi acaba?

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: genious61;456885
Ben 20 gün önce sunrooftaki ses şikayetiyle gittiğimde bakım fiyatlarını sormuştum. O şekilde söylemişlerdi. Bakım fiyatlarına da zam mı geldi acaba?

Zannetmiyorum, ben toyota kullanırken yağını castrol 5/30 magnetec alıyodum, burda shell 5/30 koymuşlar, ona bi sinirlendim, serviste ilk sorduğum yağla ilgili castrol mu kullanıyorsunuz olmuştu görevli de evet dedi, kocaman castrol ilanları asmışlar ama shell kullanıyorlar. Ben söylenenle yapılan aynı olmayınca ne deyim herkes sinirleniyor işte.