škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cam açma düğmeleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nagolen

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aracımın ön yolcu tarafındaki cam açma düğmesi normal çalışıyor. Ama şöför tarafındaki ön cam düğmelerin ikisine birden bastığımda camlar ters çalışıyor. Yani İki ön camı kapatmak istediğimde şöför tarafı kapanıyor ama ön yolcu tarafı açılıyor. KOntak anahtarını kilide sokup çevirdiğimde üç cam kapanırken ön yolcu tarafı açılıyor. Bunun sebebi şahse filan mı var yoksa bağlantılar ters mi acaba

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Cam düğmesini nazikçe sök içini temizle, oksidasyon varsa kazı hafiften

Çevrimdışı nagolen

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;455402
Bu resim bir japona ait ama...:):):) (sadece sürücü camı indirme modu auto)
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı therasmus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nagolen;455393
aracımın ön yolcu tarafındaki cam açma düğmesi normal çalışıyor. Ama şöför tarafındaki ön cam düğmelerin ikisine birden bastığımda camlar ters çalışıyor. Yani İki ön camı kapatmak istediğimde şöför tarafı kapanıyor ama ön yolcu tarafı açılıyor. KOntak anahtarını kilide sokup çevirdiğimde üç cam kapanırken ön yolcu tarafı açılıyor. Bunun sebebi şahse filan mı var yoksa bağlantılar ters mi acaba

Bendede geçen gün aynısı oldu,bastırdım cam açıldı bastırdım kapandı,Bazen hiç çalışmadı vsvs kafayı yedi.Ufak bir temizilikle düzelir sanırım.

Çevrimdışı nagolen

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Galiba sıkışma sensörlerin de bir sorun var diye düşünüyorum kirli filan mı acaba

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
düğme oksitlenme yapıyor ondan oluyor.  açıp kontak sprey ile diş fırçasıyla fırçalayınca düzeliyor.