škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

biri bana roomsteri sevmem için bir neden söylesin????

emre01 · 49 · 15428

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ozman sizde böyle umuma açık sitelerde yaptığınız 1400₺/2 yıla kadar hapis cezası gibi cezai müeyyideleri bulunan trafik canavarlıklarınızı paylaşmayın. Bizde böyle yorumlarda bulunmayalım

Çevrimdışı emre01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda2;479735
Hocam araba 2012 mi 2011 mi yoksa daha eski mi anlamadım,ilk yorumunuzdan problemin lastikte olduğuda anlaşılıyor,yumuşak  hamurlu güzel bir lastik alın hatta imkanınız varsa inç büyütün hiçbir probleminiz kalmıcaktır bunu iddia ediyorum.

haklısınız hem 45 bin bakımdan sonraki ayarlar hem balata değişkligi araca gayet iyi geldi şuan memnunum gerçekten ve toyolar yumuşak hamurlu toyonun proxes tr1 yada proxes 1 takmayı düşünüyorum bende

Çevrimdışı emre01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;479749
Ozman sizde böyle umuma açık sitelerde yaptığınız 1400₺/2 yıla kadar hapis cezası gibi cezai müeyyideleri bulunan trafik canavarlıklarınızı paylaşmayın. Bizde böyle yorumlarda bulunmayalım

bu beni bağlayan bir durum cezasınıda riskinide göze alabiliyorum ki yapıyorum :ok:  size böyle yorumlarda bulunma hakkı vermez ayrıca bu gibi mesajlar forumda karşılaşılmicak şeyler değil kaldı ki araç test aracı  burda tatlı 2-3 makastan bahsediyoruz duyarlı forum üyesi :)

Çevrimdışı Picasso

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınızın orasını burasını kurcalatmayın. Zaten nedenini siz söylemişsiniz
"arabam 40 binde daha balatalarım lastiklerim değişmedi"
Bazen skoda dünyanın en adi lastiklerini takıp TR' ye gönderiyor. Örneğin markası Barum' sa benim gibi yapın 8.000 km'de atın gitsin. 4-5 senesini dolduran lastiklerinizide sertleşme nedeniyle diş derinliği 5 mm den fazla olsada atın. Lastik sertleşmesi ABS' erken devreye sokar ve ABS hiçbir işe yaramaz, 30 km de bile araç kızaklar, gider birine vurursunuz, araç virajda savrulur önü bir yere, arkası kel alaka yere gider. Tanrı korusun durup duruken düz yolda frenlere asılındığı an takla atan araçların lastikleri sertleşmiştir adeta turşu bidonuna dönmüştür, sürücü hala diş derinliğine bakıyordur. Ani frenlemelerde kayan araçlarda sertleşmiş lastikler aracın çapraz frenlemede var olan fren güç eşitsizliğini hemen ortaya çıkarır ve aracın dengesini alt-üst eder. Daha ne yazayım?

Çevrimdışı Picasso

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre01;479752
bu beni bağlayan bir durum cezasınıda riskinide göze alabiliyorum ki yapıyorum :ok:  size böyle yorumlarda bulunma hakkı vermez ayrıca bu gibi mesajlar forumda karşılaşılmicak şeyler değil kaldı ki araç test aracı  burda tatlı 2-3 makastan bahsediyoruz duyarlı forum üyesi :)
@emre01,
Konunun ilk sayfasını okuyup size cevap vermiştim, devamını şimdi farkettim.
Siz yaptığınız makaslarla ceza riskini göze alabilirsiniz ancak 4 şeritli bir yolda 1. şeritten 4. şerite kadar akan trafikte makas attınızmı belki onlarca kişinin hayatı ile oynadğınızın farkında değilsiniz anlaşılan.Üstelik 26 yaşındasınız. Fahri trafik müfettişiyim. Video ile tespiti yapıp uzun yolda telsizle en yakın ekibe, şehir içinde Ankara' da Kurtuluş' a bildirip, bu şekilde trafikte tehlikeli araç kullananlarla özellikle ilgilenip tekrarında ehliyetinin iptaline kadar çok kişiyi trafikten men ettim.
Sn.@Esariipek'in duyarlılığı son derece yerindedir ve burası forum bile olsa ben dahil aklı başında herkes uyarı hakkını kullanır, Sn. 06 BT 9130 plakalı araç sahibi

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre01;455589
............dostum sana burda oturup ernest hemingwaydan hikaye anlatmıyorum yani 2011 de aldıgım araç kaç model olabilir sence ? makyajsız kasa 1.4 tdi  hayır bu ısrar nedir anlamıyorum

Maalesef yine tutturamadınız gibi...2010 dan sonra fabia ve roomi makyaj yedi...aracınız bayide kalmış teşhir aracı değilse 2011 olup da makyajsız olamaz, 1.4 TDI olayına girmiyorum bile...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı emre01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;480713
Maalesef yine tutturamadınız gibi...2010 dan sonra fabia ve roomi makyaj yedi...aracınız bayide kalmış teşhir aracı değilse 2011 olup da makyajsız olamaz, 1.4 TDI olayına girmiyorum bile...

2011 ilk ayında alındı araç son makyajsız romilerdi yani o yüzde 11 olarak geçiyor yoksa makyaj yediğinin 1.4 ün 1.6 oldugunun farkındayım :)

Çevrimdışı emre01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aracıma  Falken AZENIS PT722 A/S TIRE lastikleri taktım yarım yanak  ve 1 ebad en büyüttüm yol tutuşum mükemmel frenlerim harika ..artık tüm nedeni lastiklermiş çözmüş oldum

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Umarım sorunları gidermiş ve roominin tadına varmışsınızdır...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Simdi dicem ki roomster genis aileler icin hafif ticari kullanim icin yapilmis bi araba makas atmasini beklemek sacma olur. Yeni bir tartisma konusu cikicak ortaya. Memnun degilseniz satin gitsin fabrikasina ortak miyim?

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;486256
Simdi dicem ki roomster genis aileler icin hafif ticari kullanim icin yapilmis bi araba makas atmasini beklemek sacma olur. Yeni bir tartisma konusu cikicak ortaya. Memnun degilseniz satin gitsin fabrikasina ortak miyim?

makas atmak niye saçma olsun ? aile reisleri yada ticaret erbapları  arabadan azcıkta olsa zewk almakk istemmezler mi? :D:D:D:D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;486287
makas atmak niye saçma olsun ? aile reisleri yada ticaret erbapları  arabadan azcıkta olsa zewk almakk istemmezler mi? :D:D:D:D

Abi atsin atsinda octavia rs in makas attigi gibi makas atmayi beklemesin. Nihayetinde hyundai h100le drift atanlarda var :D

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;486289
............ Nihayetinde hyundai h100le drift atanlarda var :D

gözümde canlandırdım, bittim...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;486309
gözümde canlandırdım, bittim...

Transit mi ararsin kia acik kasa mi ararsin yaz youtube a gor abi :)