škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

biri bana roomsteri sevmem için bir neden söylesin????

emre01 · 49 · 15355

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emre01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
öncelikle merhaba arkadaşlar.forumda yeniyim ama yaklaşık babamdan dolayı 12 yıllık skoda kullanıcısıyım. babamın son numarası 12 model 14 tdi roomster. sevgili dostlar bu araba benim nezlimde sıfır yol tutuşu sıfır fren performansı olan bir araçtır..ben bu kadar kötü fren performansı başka arabada görmedim arabam 40 binde daha balatalarım lastiklerim değişmedi ama ilk zamanlarda böyleydi hatta servise götürdüm abs ayarınız bozulmuş dediler çok çabuk absye giriyordu..yaptırdım bu sefer de ani frenlerde araba durmak yerine resmen kızaklıyor .. geçenlerde bir arkadaşın fiorinosu bendeydi ve üzerine kış lastiği vardı  mersin sahil yolunda  85 90 arası bir süratte çok sert 3-4 kere sağa sola direksiyonu kırmak suretiyle denemek istedim gram savurmadı arkadaşlar bende inanamadım ama yola yapışıyor neredeyse ve frenleri mükemmel derecede . kendi arabamda aynısını denedim  90 la  3 kere 20 derecelik açıyla savruldu bunu tabi adana trafiginde yaptım :utan: ve vitesi 3 . hamlede 3 e çekip tam gaz vererek arabayı topladım.. bu kalite fiorinoda bile varken bizde niye yok :mad:

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Satın madem sevmiyorsanız neden ısrarcı bir şekilde kullanıyorsunuz arabayı?

Çevrimdışı emre01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ısrarcı derken ? satacağım satmasına ama fiyatlar fırladı bizim planlarda suya düştü fakat böyle bi öneri degil benim ihtiyacım olan pragrafımın sonunda sordugum sorunun cevabı asıl ihtiyacım olan..fiorinodaki yol tutuş ve fren performansı nasıl olurda bir alman arabasında bulamam :(

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fiorinoda kar lastiği var demişsin.. etkisi büyük.. o yüzden fark olabilir sende..
  kar las. olmasa bile firenlerimiz kötü ne yazık ki...
 fabia da durmuyor..  megan bindim geçen.. ayağını firene koyar koymaz çakıldı kaldı.. kullanamadım uzun süre..

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
6 yıl Roomster kullandım.  Hiç böyle bir zafiyet yaşamadım. Başka bir sıkıntı var gözden kaçan

Çevrimdışı etms

• Platonik ST Üyesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiorino'nun yola tutunduğu yerde, roomster tutunmuyorsa, ya iki aracı da 'hiç' kullanmadım; ya da sizin araç tam bir üretim hatası..

Çevrimdışı alaysa61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kardeşim öncelikle gerçekten arkadaşların da dediği gibi sevmiyorsan binme derim ama bana !!!!!!ne olur kimse fiorinoyla kıyaslama yapmasın ne olur diyorum!!!!! frenler konusunda da ben roomster da hiç bir sorun yaşamadım bugüne kadar tamam çok daha iyi frene sahip araç da kullandım ama ne olur bu fiorino değil yani asla

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre01;455480
ısrarcı derken ? satacağım satmasına ama fiyatlar fırladı bizim planlarda suya düştü fakat böyle bi öneri degil benim ihtiyacım olan pragrafımın sonunda sordugum sorunun cevabı asıl ihtiyacım olan..fiorinodaki yol tutuş ve fren performansı nasıl olurda bir alman arabasında bulamam :(

Alman arabaları hep en iyi olacak diye  birşey yok

Çevrimdışı mustafaşen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2008 var ben de gayette iyi bahsettiğiniz problemleri hiç yaşamıyorum.sadece soğuktan dıolayı cam açılmama,sensörler çalışmama gibi sorunlarla karşılaşıyorum.bence sizin araba yıpranmış veya yıpratılmış. ben hiç öyle şikayetlerle karşilaşan birini görmedim

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınızı fren testiyle kontrol ettirin, rot ayarlarına da baktırın. Bir problem var gibi..

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arabaya bok atacaksınızda bari oturaklı sallayın. 2012 model 1.4 TDI Roomster yok. Size Fiorinonuzla hayırlı yolculuklar.
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2014, 23:20:56 Gönderen: Can »

Çevrimdışı emre01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arabam adananın en temiz roomsteri emin olabilirsiniz beyler babam ve ben aracımıza kendimiz gibi iyi bakarız asla bakımı aksatılmaz boyası değişeni yok ..fakat bir başka roomster kullanmadım acaba benim frenlerde mi sıkıntı var :S

Çevrimdışı emre01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;455576
Arabaya bok atacaksınızda bari oturaklı sallayın. 2012 model 1.4 TDI Roomster yok. Size Fiorinonuzla hayırlı yolculuklar.

2011 yazacagıma 12 yazmışım bu 1, 2.si de ben kendi aracıma niye bok atayım o ne saçma bir yorumdur :kus2: lütfen yorum yazarken bana skodanın ceosu egolarıyla yazmayın arkadaşlar burda derdimi anlatıyorum kimseyle tartışmaya gelmedim niye diyorum nedenini araştırıyorum biraz daha yaratıcı bilgilendirici yorumlar lütfen !

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre01;455587
2011 yazacagıma 12 yazmışım bu 1, 2.si de ben kendi aracıma niye bok atayım o ne saçma bir yorumdur :kus2: lütfen yorum yazarken bana skodanın ceosu egolarıyla yazmayın arkadaşlar burda derdimi anlatıyorum kimseyle tartışmaya gelmedim niye diyorum nedenini araştırıyorum biraz daha yaratıcı bilgilendirici yorumlar lütfen !

2011 de de yok.

Çevrimdışı emre01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;455482
fiorinoda kar lastiği var demişsin.. etkisi büyük.. o yüzden fark olabilir sende..
  kar las. olmasa bile firenlerimiz kötü ne yazık ki...
 fabia da durmuyor..  megan bindim geçen.. ayağını firene koyar koymaz çakıldı kaldı.. kullanamadım uzun süre..

kesinlike katılıyorum yeni kasa focus kullandım 1 hafta  nokta gibi çakılıyor kalıyor ah nerde bende o performans :/

Alıntı yapılan: Can;455588
2011 de de yok.

dostum sana burda oturup ernest hemingwaydan hikaye anlatmıyorum yani 2011 de aldıgım araç kaç model olabilir sence ? makyajsız kasa 1.4 tdi  hayır bu ısrar nedir anlamıyorum