škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Gündüz Farının Sürekli Yanması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fatihh

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar gündüz farı parkları açtığimda normal olarak kapanıyor. Yalnız ben sürekli yani parkları açtıgımda da yansın isitiyorum. Nasıl yapabilirim. ?

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
parklar açılınca sönecektir. çaresi hatçekilecek. ya da parklar ve sisler açılacak.

Çevrimdışı fatihh

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
parklar ve sisleride acsam otomatik yine sönüyor. Gündüzlerin ucundan yenı hat cekip parklara baglasam sıkıntı çıkartırmı acaba.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çıkarmaz sanki ama sis yanınca yanında gündüz farına gerek kalmaz bence. zira sisler daha parlak. üstelik hat çekip sisteme gereksiz yere ek yapmamış olursunuz. ama araç sizin. siz bilirsiniz.

Çevrimdışı fatihh

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benım sısler xenon. gündüzlerde turuncu ampul takıp sürekli yanmasını sağlayabilirsem Hoş durur diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bana sorarsanız ayrı hat çekmek yerine direkt olarak parkların kablosunu gündüz farlarına uzatın. Gündüz farlarını park lambası olarak kullanın...

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihh;455830
oylede arıza vermez mi

Park ampulü yerine gündüz farı ampulleri beslenmiş olacağı için arıza ışığı yakmaz..

Çevrimdışı fatihh

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yalnız parkların kablosu nerde bilmediğim için sıkıntı orada.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihh;455833
Yalnız parkların kablosu nerde bilmediğim için sıkıntı orada.

Farların arkasında kauçuk kapaklar var. Önden parkın denk geldiği yere bak,arkadan kablosunu tut çek,ampulle birlikte eline gelir.

Çevrimdışı fatihh

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu sefer parklar iptal olacak. Ben en iyisi parkların kablosundan ek alıp gündüzün kablosuna ek yapıyım. İnşallah arıza vermez.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihh;455835
Bu sefer parklar iptal olacak. Ben en iyisi parkların kablosundan ek alıp gündüzün kablosuna ek yapıyım. İnşallah arıza vermez.

Arıza lambası sadece herhangi bir ampul patladıysa ya da yetersiz akım çekiyorsa yanar. Ek bir şey yapınca yanmaz..

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakikaten kablo ek falan uğraşmadan vag ile açılmıyor mu öncelikle bunu bi araştırsanız?

Çevrimdışı fatihh

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Eger bilgsayrdan felan aciliyorsa hc ugrasmaya gerek yok. Onu nerede yaptirabilirim. Servise felan gitmek istemiyorum disaridan da halledebilir myim.