škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SUPERB mi ? OCTAVIA mı ?

mrtyl07 · 39 · 29179

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: genious61;456768
Bu özelliği Octavia'da açtırabiliyor muyuz? Aracım 2013 A7 elegance

A7 de nasıl bilmiyorum A5 te silecek kolu bır tık yukarıdayken cam açık kapıları kilitleyip yağmur sensörüne su serpince çalışıyor.

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;456770
A7 de nasıl bilmiyorum A5 te silecek kolu bır tık yukarıdayken cam açık kapıları kilitleyip yağmur sensörüne su serpince çalışıyor.
Sizin araç standart elegance modeli mi? Ekstra donanım var mı? Bu dediğinizi ben denemiştim. Çalışmamıştı. Bir de bizim araçlarda çift kilitleme diye bir özellik var mı? Daha doğrusu aracı anahtardan kilitlerken 2 kez kapatma düğmesine basmak gerekir mi? Fordda bu şekilde çift kilitleme aktif oluyor.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracım standart Elegance. Ben de çift kilitleme yok.
Kullanım kitabına bir bakın..

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çift kitleme yok.Fordlarda bir kez kitleme düğmesine bastığınızda kapılar içten açılır iki kez yani art arda bastığınızda kapılar içeriden açılmaz.VAG da da tam tersi durum ikinci basışta kapılar içerden açılır.

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında çift kilitlemeyi sorma amacım, kapılar kapalıyken açık kalan camların kapanması özelliğinin, çift kilitlemeyle bir alakası olup olmadığıydı. Sanırım A7 kasada bu özellik aktif değil. Ben denediğimde bu özellik çalışmamıştı.

Çevrimdışı gs09gs09

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
slm arkadaşlar octovialarda bi sıkıntı varmı suanki aracım Toyoto Corolla 1.6 >Benzin  Octovia 1.6 dizel almayı düşünüorum  toyota comfort extraya yakın veya yüksek olan paketi nedir 2013 2015 model 2. el almayı düşünüom kilometresi düşüklerden çok kafa atarsa gider bayiden sıfırda alabilirim toyotadan sıkıdım 2012 model aracın motor teknolojisi beni gerior gaza bastım mı motorun gaza bastımı anlayıp devir saatini yükseltmesi gecikmeli gibi 1 2 saniye ben böyle şeylere gelemem bastımmı anında algılıyıcak vercek gücü  octoviada bu var mı yok mu yorumlarınızı bekliyorum  

toyotamdan çok memnunum aslında çit torpido ufak tefek her yerinde göz var çok kullanıslı araçda motor VVTİ nedir kardeşim kaç 1000 yıl onceki motor sıkıldım cidden sırf su motor yüzünden değişicem bu aracı

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hosgeldiniz,

Turbolu ve turbosuz motor farklıdır tabiki,
Alman Japon tarzıda farklıdır,

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Konu Octavia'yı övüp , Superb'i yererek açılmış zaten.

Bence karar çoktan verilmiş, insanlara boşa vakit harcatmayın..

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eski konu hortlamış; konu içeriği de konu başlığından sapmış zaten. Konuyu kapatıyorum.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...