škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara'da özel servis?

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç 70.000'e  geldi. Artık yağ değişim aralığını daraltmayı düşünüyorum. Rugin bakıma yine yetkili servise giderim, ancak aradaki yağ değişimlerini özel serviste yaptırmak daha mantıklı geliyor.

Ankara'da tavsiye edeceğiniz özel servisleri paylaşırsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Erciyes sanayi sitesi aydoğdu vw.Yahya usta sahibi gayet ilgili.Ben fabianın bakımlarını orda yaptırıyorum.Ayrıca aracı satma gibi bir niyetiniz yoksa veya yetkili servis takıntınız yoksa yetkiliye boşa para vermeye gerek yok bence..Ben özel serviste yaptırıyorum ve tüm bakımları not ediyorum bir klasöre.Hatta foruma konu açtım orda bile yazıyor, fotoları var.Aracı alan kişiye direk link atarım artık:lol:

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi 40. sokak By Yüce var. Dayımının özel Škoda VW grup servisi. isterseniz detaylı iletişim bilgilerini özelden verebilirim.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;456994
Erciyes sanayi sitesi aydoğdu vw.Yahya usta sahibi gayet ilgili.Ben fabianın bakımlarını orda yaptırıyorum.Ayrıca aracı satma gibi bir niyetiniz yoksa veya yetkili servis takıntınız yoksa yetkiliye boşa para vermeye gerek yok bence..Ben özel serviste yaptırıyorum ve tüm bakımları not ediyorum bir klasöre.Hatta foruma konu açtım orda bile yazıyor, fotoları var.Aracı alan kişiye direk link atarım artık:lol:

Kurlar ve fiyatlar bu şekilde devam ederse ararabayı değiştirmek hayal. Kazıklandığımı bile bile periyodik bakımları yetkili serviste yaptırmayı planlıhorum, olur da satmaya karar verirsem bir avantaj olur belki.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;457002
Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi 40. sokak By Yüce var. Dayımının özel Škoda VW grup servisi. isterseniz detaylı iletişim bilgilerini özelden verebilirim.

Sevinirim.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle