škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Karton maket şablonları

Coşkun · 10 · 17647

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2 yıl önce epsonun maketlerini yapmıştım oldukca profesyonelce hazırlanmış şablonlardı

ilk çalışmamın yapım aşaması en zoru buydu yanlış hatırlamıyorsam 102 parçadan oluşuyordu toplam 22 saatte yapmıştım

Bittikten sonra Abimin dükkanının logosunu yapıştırıp ona hediye etmiştim

Bunlarda sonrada yapdığım daha basit olanları bunlarda 3 saat civarında sürüyor

Ve buda Yeti şablon kötü olunca çok benzerlik olmuyor detayları az

bir kaç gündür skodanın şablonlarını arıyorum bir sitede buldum çok kaliteli şablonları yok ama idare ederler yapmak isteyenler için şablonları ekliyorum ben yetinin maketini yaptım ama kaliteli şablon olmadığı için çok güzel olmadı daha iyi şablon için araştırmaya devam ediyorum

Bu şablonda Roamster octavia ve süperb var

Buda Fabia

Buda Yeti nin dosyası bu dosya pdf formatında

http://www.minimodel.cz/files/-koda-Yeti.pdf

Benim nasıl yapdığımı soracak olursanız ben a4 kagıdının yapışkanlısını almıştım önce ona basıp sonra a4 büyüklüğünde fazla sert ve kalın olmayan kartonlara yapıştırıp keserek yaptım

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende çok detaylı olan Fabia 1 vardı. Yapmaya cesaret edemedim :) çok fazla detay vardı. Hâlâ evde durur. Boş Zaman bulsam yaparım belki.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bunları sitede de paylaşmıştım :) Ellerinize sağlık. Çok güzel olmuş. Gökhan abi maket duruyorsa bana yolla yapar gönderirim :D Şaka bir yana hiç maket bulamıyorum fabia 1le alakalı...

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;458104
Bunları sitede de paylaşmıştım :) Ellerinize sağlık. Çok güzel olmuş. Gökhan abi maket duruyorsa bana yolla yapar gönderirim :D Şaka bir yana hiç maket bulamıyorum fabia 1le alakalı...

Yanlış hatırlamıyorsam Fabia 1 i başka bi sitede görmüştüm

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;458087
Bende çok detaylı olan Fabia 1 vardı. Yapmaya cesaret edemedim :) çok fazla detay vardı. Hâlâ evde durur. Boş Zaman bulsam yaparım belki.

Tır ı yaparken bidaha bukadar detaylisini yapmam demiştim bitmek bilmemisti sabırsız biri olduğum için hemen bitsin istiyorum diğer araçlar basitti ama kaliteli şablon iscilikleri vardı

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;458104

Yollarım istersen :)  Nerde olduğuna bakayım bulursam yollarım.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı musti22160

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Valla fabia 1 maketine takip olabilirim bende transformer daki Camaro bee  nin maketinin yapmıştım 200 küsür parça baya keyifliydi tabi ama tam bir sabır işi hatta şu anda SultanAhmet Camii maketi var son parçaları kaldıda bide bitirebilsem :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vallahi helal olsun iyi sabır işi. ben sabredemiyorum o kadar. gider arabayı söker takarım küçük şeylerle uğraşamıyorum :D

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: musti22160;459062
Valla fabia 1 maketine takip olabilirim bende transformer daki Camaro bee  nin maketinin yapmıştım 200 küsür parça baya keyifliydi tabi ama tam bir sabır işi hatta şu anda SultanAhmet Camii maketi var son parçaları kaldıda bide bitirebilsem :)

Sultan Ahmet camiinin sablonunu bulup niyetlenmistim parca sayısını görünce vaz gecmistim.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bu işlere zaman bulamıyorum :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP