škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bay kuş fena bakıyor.

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan gerçekden hayvanlar hakkında söylediklerine özelliklede köpekler için söylediklerine katılıyorum.Köpek beslemek iş değil aslında evde.Bekçilik yapacaksa arazide veya tenha yerlerde o başka.Avcılık yapacaksa yine beslesin yok değilse bize ters.Yıllar önce izmire bir arkadaşı ziyarete gitmiştim.Arkadaş üst kattaki komşusuna yemek vermeye gtmişti bende gitmiştim,aaa birde ne göreyim kapı açıldı hemen ev sahibinden önce köpek açtı kapıyı,hemde ne köpek benim boyumda var.Yemek yiyorlarmış mutfakta bir sandalyede köpeğe koymuşlar köpekde onlarla aynı masada yiyor ve bizede buyur etmişlerdi,düşünebiliyormusunuz.Şindi bu ev sahibine dışarda fakir birisini eve davet et garibimde sevinsin desen duyacağın lafa bak.Bize köpeğin aylık masrafını çıkartmıştı o günün hesabıyla bu gün rahat asgari ücretliden daha fazla para harcıyorlardı.Aylık mama,kuaför,köpek gezmeleri,banyo yaparken kullanacağı şampuanları v.s...
         Neyse hakan bunlar bizi bozar.köpek köpekliğini bizde insanlığımızı yapalım.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;39753
Baykuşlar 90 lı yıllarımın efsanesiydi, ilkokulda ödev olarak almıştım :D

Eve ??? :hanz:

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Fena bi kuş ya, ilk resim baya bi ürpertici..
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ero__;39965
Eve ??? :hanz:

konu konu :hanz:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Psikopat bir matematik hocam vardı profesyonel kitle kuş resimleri çekiyordu hep hayran kalıyordum hep:)

Buda adamı oyarım ! der gibi bakmış :D