škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

roomster ön takımdan gelen ses hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bülent41

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, 2008 Roomster'ımı bugün 45.000 bakımına götürdüm. Son zamanlarda ön takımdan sürekli olarak gıcırtı sesini yetkili arkadaşlara sordum. Arabayı kaldırdıktan sonra ön salıncak burç ve takozunun hasarlı olduğunu gördük. Usta bunun fabrikasyon hatası olduğunu değiştirilmez ise
Frenlerin tutmaması, sert frende aracın aracın savrulması gibi bir çok problemlere yol aça bileceğini söyledi.

Yaptırdıklarım, 45 bin bakımı (yağ ve filitrelerin değişimi), akü değişimi, Salıncak takoz ve braketlerinin değişimi, kısa rotların değişimi,
Toplam maliyet : 500 TL.

Selamlar / Saygılar,

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Paylaşım için teşekkürler,, geçmiş olsun.
Ancak, ben bir bilgiyi paylaşmak istedim. Herhalde gittiğibniz servis yetkili servis deği diye düşünüyorum.
Yukarıdaki "Usta bunun fabrikasyon hatası olduğunu değiştirilmez ise
Frenlerin tutmaması, sert frende aracın aracın savrulması gibi bir çok problemlere yol aça bileceğini söyledi"
ifadesini ileri sürerek, (eğer düzenli yetkili servise gitmiş olsaydınız) garantisi geçmiş bile olsa garanti içerisnde değiştirme şansınız olurdu.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat olarak da oldukça iyi geldi.. kazasız sürüşler,dilerim.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı Bülent41

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hiko;458613
Paylaşım için teşekkürler,, geçmiş olsun.
Ancak, ben bir bilgiyi paylaşmak istedim. Herhalde gittiğibniz servis yetkili servis deği diye düşünüyorum.
Yukarıdaki "Usta bunun fabrikasyon hatası olduğunu değiştirilmez ise
Frenlerin tutmaması, sert frende aracın aracın savrulması gibi bir çok problemlere yol aça bileceğini söyledi" ifadesini ileri sürerek, (eğer düzenli yetkili servise gitmiş olsaydınız) garantisi geçmiş bile olsa garanti içerisnde değiştirme şansınız olurdu.

Merhaba, aracın tüm bakımları yetkili serviste yapıldı. Araç Ses probleminden dolayı bakım haricinde Yetkili servise 2 defa gitti.
Otomotiv sektöründe çalışıyorum, parça revizyonunda araçların gelmesi beklenmez.
Bilgi Müşterilere bilgi vererek, araçlar çağırılır (buna Parça değişim Kampanyası denir.) ve revizyon olan parça değiştirillir.

garantisi bittiği için yetkili servise götürmedim. Yetkili servisin verdiği fiyat ile ödediğim fiyat arasında çok bir fark yok zaten,

selamlar,

Çevrimdışı therasmus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bülent41;458672
Merhaba, aracın tüm bakımları yetkili serviste yapıldı. Araç Ses probleminden dolayı bakım haricinde Yetkili servise 2 defa gitti.
Otomotiv sektöründe çalışıyorum, parça revizyonunda araçların gelmesi beklenmez.
Bilgi Müşterilere bilgi vererek, araçlar çağırılır (buna Parça değişim Kampanyası denir.) ve revizyon olan parça değiştirillir.

garantisi bittiği için yetkili servise götürmedim. Yetkili servisin verdiği fiyat ile ödediğim fiyat arasında çok bir fark yok zaten,

selamlar,

Yani yetkili servisin verdiği fiyata ,özel servise yaptırdınız doğrumudur?
Bu durumda yetkili servisde neden yaptırmadınız ?