škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia a7 arka tampon hasarı

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bide zannederim forumda a7 icin ilk hasar haberi benden geldi :D

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kasko var ise zaten bu hasar icin tampon degisimi onaylanmayacaktir. Ama aradaki farki ben veririm derseniz servis halledebilir. Ayrica bu hasari cok iyi yaparlar. Boyada zaten beyaz cillop gibi olur. Arac satisinda zaten t.amponlara bakilmaz. Tamponu ciziksiz darbesiz araba kalmadi piyasada. Gecmis olsun. Polypad 8216.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar destekleriniz için çok teşekkürler eksik olmayın iki hafta sonrasına Rand. Aldım araç bitincede fotolarını paylaşırım böylede işçiliğide görmüş oluruz.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;459200
Kasko var ise zaten bu hasar icin tampon degisimi onaylanmayacaktir. Ama aradaki farki ben veririm derseniz servis halledebilir. Ayrica bu hasari cok iyi yaparlar. Boyada zaten beyaz cillop gibi olur. Arac satisinda zaten t.amponlara bakilmaz. Tamponu ciziksiz darbesiz araba kalmadi piyasada. Gecmis olsun. Polypad 8216.

Ankarada yetkili serviste kaput değişimi yaptık , aracımız beyaz olmasına rağmen boyayı tutturamadılar :/ ...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamir ettirin bence de
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;459471
Ankarada yetkili serviste kaput değişimi yaptık , aracımız beyaz olmasına rağmen boyayı tutturamadılar :/ ...

bakalım salı teslim edeceğim arabayı aynı şeyleri yaşamam umarım

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
biz sinirden üstüne düşemedik ama kesinlikle peşini bırakmayın hocam, ben kaputu her görüşümde sinir oluyorum.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;459505
biz sinirden üstüne düşemedik ama kesinlikle peşini bırakmayın hocam, ben kaputu her görüşümde sinir oluyorum.

Hemde serviste olmus. Sikintili bir durum. Oysaki seker beyazi renk tutmada en iyi boyalardan biridir. Bence renk hazirlayan hata yapti veya kirli kap, tabanca vb. Bir sey oldu. 2 defa arka ve on tampon boyandi hemde sasmaz sanayide farkli dukkanlarda ikisindede uyum sorunu yasamadim biri zenay digeri erba otomotivde. Uzuluyorum boyle seyleri duyunca. İsini iyi yapmayan insanlardan nefret eder oldum. Bu yuzden evde boya fayans onarim islerini kendim yaoar oldum. Kotu komsu insani dert, kotu iş meslek sahibi yapaiyor.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;459505

anlaşılan önümüzdeki hafta benim için biraz uykusuz geçecek :kork2:

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim başıma gelenler herkesin başına gelecek değil, şimdi mehmet beyi korkutmak istemiyorum. Akşam resmini yüklerim bariz gri duruyor beyaz renk. üstünde o kadar pislik var, dışarıda mahalle arası boyacıda yaptırsak aynısı olurdu. kaput ile panjur ayarını yapmamış bir de iddia ediyor böyle bu diye götürdüm test aracının yanına kalın kafası çark etti, düzeltmeye çalışsada nafile sonra kendim düzelttim, anladık ki ön panl adam gibi doğrultamamış. Çok amatörceydi çok. Bunlar yetmezmiş gibi arabaya bineceğimiz sıra kapının oraları silip bahşiş bekliyor sanki 2 dakika önce laf kavgasına tutuşan biz değilmişiz gbi. teslim aldıktan 3 gün sonra gördüm ki kaputun içinde vida anahtarı unutmuşlar.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada Mehmet Bey benim gözlemlediğim kadarıyla hasarlı tamponları kendileri tamir etmiyorlar söküp dışarıda tamir ettirilip kendileri boyayıp montajını yapıyorlar.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;459522
Benim başıma gelenler herkesin başına gelecek değil, şimdi mehmet beyi korkutmak istemiyorum. Akşam resmini yüklerim bariz gri duruyor beyaz renk. üstünde o kadar pislik var, dışarıda mahalle arası boyacıda yaptırsak aynısı olurdu. kaput ile panjur ayarını yapmamış bir de iddia ediyor böyle bu diye götürdüm test aracının yanına kalın kafası çark etti, düzeltmeye çalışsada nafile sonra kendim düzelttim, anladık ki ön panl adam gibi doğrultamamış. Çok amatörceydi çok. Bunlar yetmezmiş gibi arabaya bineceğimiz sıra kapının oraları silip bahşiş bekliyor sanki 2 dakika önce laf kavgasına tutuşan biz değilmişiz gbi. teslim aldıktan 3 gün sonra gördüm ki kaputun içinde vida anahtarı unutmuşlar.

teşekkürler yorum için herzaman değerli bende araba konusunda fazla pinpirikliyimdir:) ama çok yanlış hareketler inşallah yücede aynı sorunla karşılaşmayız:tpn:

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;459523
Bu arada Mehmet Bey benim gözlemlediğim kadarıyla hasarlı tamponları kendileri tamir etmiyorlar söküp dışarıda tamir ettirilip kendileri boyayıp montajını yapıyorlar.

doğru  zaten yücedeki servis görevliside aynı şeyi söyledi dışarda zımpara macun  yapılacak sökme-takma-boya bizde dedi.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende çok pimipirikliyim, bu yüzden  servislerden çok dertliyim...