škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

DSG Şanzıman ve Doğuş Oto Ayıbı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Az önce arkadaşımı aradım fakat ulaşamadım, mail attım cevap bekliyorum, bakalım konuyla alakalı bir bilgisi var mı ? Çünkü arkadaşım satış departmanında. Bilgisi olmayabilir.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı lostar58

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
dsg şanzımanlarda sıkıntı olduğu ortaya çıktı inş. en kısa zamanda o sorunu çözer bu ayıbı ortadan kaldırırlar

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşmın bilgisi yokmuş. Bende imzalatılan belgeyi gönderdim kendisine. Bakalım birşeyler çıkacak mı ?
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
son dönemdeki ses kaydı meselesine dönüştü iş :) gerçek mi değil  mi?
bu iş tübitakta biter:)

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
amam montaj olduğunu BEN HİSSETMİŞTİM ZATEN :D
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
en son servise gittiğimde ustam şunu söyledi, skoda DSG leri almanyadan alıyordu ancak sorunlar çıkmaya başlayınca almanyaya itiraz etmiş sizin DSG nizi kulanmayacagız biz kendimiz burada ihtiyaç olan değişiklikleri yaparak o şanzımanı kullanacağız demiş ve 2012 den beri kendi DSG sini kullanıyor dedi kaseti de yok ispat edemem ama aramızdaki muhabbet idi bu ustayla bunu gösterilmesinin yasak oldunu söylediği sorunlar ve çözümleri kitabını bana sorunumu okurken ayak ustu söylemişti.
2020 Karoq 1.6 TDI

Ugur A.

• Ziyaretçi
Henüz 5000-6000km' de  Rapid araçlar var şirkette. Dün bir tanesini kullandım. Düz yolda freni bıraktığında kalkışta çok ince de olsa bir keşkül titretmesi olayına giriyor.