škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Skoda Yeti resimleri

eyskoda · 43 · 13667

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyskoda

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
:ft:

[/url][/IMG]

Birde sorum olacak Yeni Greenline lerde cam tavan varmı

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eyskoda;459499
:ft:

Birde sorum olacak Yeni Greenline lerde cam tavan varmı

Şimdiye kadar yoktu bundan sonra olacağınıda zannetmiyorum. Çünkü camtavan yakıtı etkilediği için greenline dan kaldırıldı çevreci ve ekonomik olması için konmuyor

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ön tampondaki plakanın takıldığı yer ve jantlar hariç on numara olmuş

Çevrimdışı mzantur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İşin aslı yine türkiye versiyonu, yine herşeyden yoksun diye düşünüyorum. Arka tampon başarılı olmuş. Led arka stoplar var diyorlar ama parklar mı led yoksa frenlermi bilmiyorum?

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Her ne kadar dobloya benzetsem de... Gayet güzel güzel bir araç.. parasının hakkını verir... bagaj kısmında hacim büyütmek için tavanı çok uzatıyorlar.. biraz arka cama eğim verseler daha güzel olacak..

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şuna bir dodik takamadılar gitti :)

(2014 model Yeti'li kimse düşmedi mi daha buraya..?)

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen ay superb'i alırken acaba yeni yetiyi bekleyip görsem mi diye baya kararsız kalmıştım. Amatör çekim fotolar içime su serpti iyi ki beklememişim. Bence eski yeti logolar ve ön panjur hariç daha güzeldi. Şahsi görüşüm bence bu arabanın en göze batan yönleri b sütununun gövde rengi olması ve arka bagaj bölümünün ticari eleştirilerine sebep olan dümdüz olması. Makjaj buralara olsa çok daha mantıklı ve alımlı olurdu.
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2014, 12:03:19 Gönderen: Artukbey »

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Az bagajı büyük olsa düşünecemde. Ufacık bagajı yav. Bebenin arabayı atsak yer kalmaz başka bir şeye zaten.

Çevrimdışı mzantur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;459722
Az bagajı büyük olsa düşünecemde. Ufacık bagajı yav. Bebenin arabayı atsak yer kalmaz başka bir şeye zaten.

1.6 TDI Greenline da bagaj iyi. Çünkü stepne yok. Benim bebenin arabası sığıyor.
Her ihtimale karşılık ministepne aldım. Dayadım bagajın duvarına. Hatta arka koltukarı öne alarak ve pandozu çıkarak stationwagon kadar eşya alabiliyor. Bu arada unutmayın arabanın uzunluğu 4.21 metre. neredeyse bir b sınıfı araç kadar. Buna karşılık bagaj bence gayet iyi.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bir türlü şu yeti'lere ısınamadım,honda hr-v gibi cr-v gibi olsa 2009 model olanına benzese daha makbul olurdu.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mzantur;459728
1.6 TDI Greenline da bagaj iyi. Çünkü stepne yok. Benim bebenin arabası sığıyor.
Her ihtimale karşılık ministepne aldım. Dayadım bagajın duvarına. Hatta arka koltukarı öne alarak ve pandozu çıkarak stationwagon kadar eşya alabiliyor. Bu arada unutmayın arabanın uzunluğu 4.21 metre. neredeyse bir b sınıfı araç kadar. Buna karşılık bagaj bence gayet iyi.
Bebek arabasını alırken nasılsa bagaj büyük diye çok düşünmedik. Yan yatırdığın zaman Octavanin bagajını kaplıyor öyle diyim. Hanımda, bende eski kasasını çok sevmememize rağmen yanaşmadık hiç Yeti'ye. Birde ben dizel düşünmüyorum. Alırsam 1.2TSI alırım.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugun benim evin oralarda gordum... canli canli gorunce karar verdim, eski kasasi daha guzel bence...:)

Eski on daha guzel...

Çevrimdışı eyskoda

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
dizel değil demi cam tavan varya
(inşallah dizellere cam tavan veriyolardır)

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Samsuna da gelmiş sanırım tum bayilere dağılmış
Yakından inceledim aracı dizelmi benzinlimi olduğunu ayırt etmek zorlaşmış greenline yazmıyor artık hic biryerinde inceledigim dsg dizeldi 72 bin lira yazmışlar sanırım ambiance tı on yüzden bakilmadigi sürece makyajlı olduğunu anlamak zor birde arkadaki SKODA yazısı haricinde
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2014, 21:29:42 Gönderen: Coşkun »

Çevrimdışı Emre44

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eyskoda;459788
dizel değil demi cam tavan varya
(inşallah dizellere cam tavan veriyolardır)

Elazığdaki skodaya girtiğimde isteğe bağlı olarak cam tavan hepsinde verilecek dendi. Yeni yetinin dizelide gelmisti cam tavanlıydı.