škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia I Katalitik konvertör sorunu- Çıkma aranıyor acil !!!

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fabiaman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2004 model fabia I aracım için acil katalitik konvertör aranıyor lütfen elinde olan varsa irtibata geçebilirmi ? yada nerede olabileceğini bilen telefon numarası verebilirlermi ? tşk ederim şimdiden.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sanırım muayneye gireceksiniz. forumda elinde olan varsa yardımcı olur ama zannetmiyorum sanayide birşeyler uydurmaya çalışın

Çevrimdışı musti22160

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
istanbulda olsaydın daha bugün gittiğim egsozcunun elinde polo dan söktüğü bi katalizör vardı 300 tl istedi...2 yıldagaranti veririm dedi ama işte problem şu ki izmirdesin ?

Çevrimdışı fabiaman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: musti22160;459656
istanbulda olsaydın daha bugün gittiğim egsozcunun elinde polo dan söktüğü bi katalizör vardı 300 tl istedi...2 yıldagaranti veririm dedi ama işte problem şu ki izmirdesin ?

polonun ki uyuyormu bunlara yok daha muayene ye 1 snee var şu anda baya ses yapıyor ve sanırım biraz çekişten düşürüyor gibi geliyor belkide kuruntu yapıyorum bu sesten dolayı peki bu gittiğin sanayiciyle irtibata geçebileceğimiz bir numara varmı en azından bir numarası varsa arayıp sorayım tşk ederim.

Çevrimdışı musti22160

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tekrar uğrarsam numarasını alırım senin için zaten muhtemel olarak egsoz yaptırmaya gidicem ona ! unutursam pm ile hatırlatırsın...

Çevrimdışı fabiaman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: musti22160;459743
Tekrar uğrarsam numarasını alırım senin için zaten muhtemel olarak egsoz yaptırmaya gidicem ona ! unutursam pm ile hatırlatırsın...

tmm teşekkür ederim bugünde istanbuldan bir firmayla konuştum elinde polo çıkma varmış sanırım olur dedi ne kadar güvenilirdir birde egsozcuna sorabilirmisin uyumlu oluyormu birde tahmini ne kadar versem uygun olur fiyat olarak tabi ustanın elinde yoksa çıkma :) tşk edrim.

Çevrimdışı musti22160

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bana 300 tl + 2 yıl garanti dedi polo dan çıkan katalizör için  üniversal katalizörede sıfır fiyatı 100 tl dedi ..ben son susturucu ve spiral flanş da dahil değiştiricem egsozu kafamda tek katalizör kalmıştı onuda üniversal taktırmaya karar verdim..benimki zamanında iptal edilmi yerine susturucu koyulmuş...

uyum konusu şu şekilde oluyo o markanınki olurmu durumu pek yok olay şöyle kat. lar arasındaki fark euro 3-4-5 standrtları dahilinde oluyor... bahsettiği çıkma kat. euro 5 standartlı

Çevrimdışı fabiaman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: musti22160;459747
bana 300 tl + 2 yıl garanti dedi polo dan çıkan katalizör için  üniversal katalizörede sıfır fiyatı 100 tl dedi ..ben son susturucu ve spiral flanş da dahil değiştiricem egsozu kafamda tek katalizör kalmıştı onuda üniversal taktırmaya karar verdim..benimki zamanında iptal edilmi yerine susturucu koyulmuş...

uyum konusu şu şekilde oluyo o markanınki olurmu durumu pek yok olay şöyle kat. lar arasındaki fark euro 3-4-5 standrtları dahilinde oluyor... bahsettiği çıkma kat. euro 5 standartlı

Anladım peki bu arkadaşın numarası falan varmı sende ben kendisiyle telefonda falan görüşmek isterim çünkü çıkan katalizör polodan neden çıkmış, kaç km de çıkmış, polodan çıkan 2004 skoda fabia special 101hp lere uyuyormu, euro 5 ler en üst seviye uyum sağlıyormu vb. sorularım olacak bunları kendisine sormam lazım rica etsem bana telefon numarasını verebilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı musti22160

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Telefon numarası yok ama bugün yine uğrayıp sordum..Sattığını söyledi(yani taktığını)

Yanlış hatırlamıyorsam golf 5 e taktım dedi...

bu konuyu bende bi süre araştırdım universal diye geçen katalizörler var her araca takılıyor ayrıca bizim katalizörlerde satılırken polo/fabia/ibiza diye geçiyo satıldığı sitelerde..

Çevrimdışı fabiaman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ya ben aslında bi tane buldum ama AES diye geçiyor sanırım açılımı türk malı olmalı bu tüğr ürünleri zaten uzakdoğudan getiriyorlarmış katalizör bölümünü diğer bölümü türkiyede yapılıyormuş bu AES (Ağar eksoz sanayi ) gibi bişey sen hiç duydunmu bu markayı nasıl bişeydir ve çıkması ne kadardır orjinali ne kadardır belki bir fikrin vardır.

Çevrimdışı musti22160

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yok hiç duymadım bu markayı ,ama dikkat etmen gereken nokta şu;

Eğer universal yani x marka bi katalizör takıyorsan içi dolu olması yani egsoz gazısı tutacak kimyasal olması gerekli,bazı ları içi boş kutu takıyorlar...buda haliyle eminyonunu etkiliyor...

ee sonuçta esas niyet muayenede ve emisyonda sıkıntı yaşamamak olduğu için güvendiğin bi yerde universal katalizör taktırıp en uygun maliyetle çözebilirsin ki bana söylenen fiyat 100 tl universal için ...Bunun dışında katalizörün sana faydası yada zararı zaten yok haaa tek bi ihtimal farklı katalizör takılınca arıza lambası yanabilir lambda sensörü yüzünden yada yanmayabilirde benim araçta kat. iptal edilip yerine susturucu takılmış olduğu halde lambda sensörü hata vermiyor...

Çevrimdışı fabiaman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Umarım bizimkindede bir sıkıntı çıkmaz adam fotoğraflarını göndermiş bende sana göndereyim bak bi nasıl  http://i.hizliresim.com/KZRgRo.jpg  http://i.hizliresim.com/eolPlR.jpg   http://i.hizliresim.com/KlR2Rg.jpg   http://i.hizliresim.com/xVR5Rj.jpg    daha fiyat konuşmadım bu ürün için sence nasıl bakabilirmisin ve fiyat olarak ne olmalı tşkler.

Çevrimdışı lostar58

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiaman;459526
2004 model fabia I aracım için acil katalitik konvertör aranıyor lütfen elinde olan varsa irtibata geçebilirmi ? yada nerede olabileceğini bilen telefon numarası verebilirlermi ? tşk ederim şimdiden.
eksozcu tanıdığınız varsa orda taktırabilirsiiz ist olsaydınız yardımcı olurdum

Çevrimdışı fabiaman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ürün daha gelmedi sadece bu AES markasını duyan kulklanan oldumu nasıul birşeydir birde resimlerden nasıl olduğu hgakkında yorum yapabilecek olanlar varsa yazsın.

Çevrimdışı musti22160

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
sıfır ı kadar temiz olmasada yinede temiz görünüyor önemli olan içinin parçalanmamış olması ve son olarak böyle bi parçanın ikinci elinde güven ilk sırada gelir...