škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bu teyp 2006 A5 aracıma uyar mı ?

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uymasına uyar en fazla çerçeve değişebişir ama Canbus değişimi gerekebiliyor bazı yeni ünitelerde.

Birde eğer aracınız Elegance ise arka park sensörlerini ve klima kontrol değerlerini bu teybin ekranından göremezsiniz
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı cenk emre

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;459594
Uymasına uyar en fazla çerçeve değişebişir ama Canbus değişimi gerekebiliyor bazı yeni ünitelerde.

Birde eğer aracınız Elegance ise arka park sensörlerini ve klima kontrol değerlerini bu teybin ekranından göremezsiniz
araç ambiante donanım. veya araçta en azından mp3 dinleyebileceğim bir teyp öneriniz var mı?

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orjinal ürüne bundan takabilirsiniz

http://forum.donanimhaber.com/m_60110696/tm.htm

Piyasada birçok doubledin var ama Ben pek beğenmedim piyasadakileri.Orjinallerde canbus değişimi istiyor.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cenk emre;459600
bu ürün güzel. teşekkürler. http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-muzik-calar-oto-teyp-polo-golf-bora-transporter-skoda-seat-1999-2009-uyumlu-rcd-200-154420463/detay peki bu teybe ne diyorsunuz?

Bunlar kasası gereği uyacağını sanmıyorum.Zaten Sizin araçta stream cd çalar olması gerek.Bence music changer varken bunlarla görüntüyü bozmaya hiç gerek yok.
Bunları takacaksın kasa oturmayacak,çerçeve gerekecek,görüntü hoş olmayacak,ışıklar uyumsuz olacak...
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
akü bitirme sorunu varmış bu ise merak salınca öğrendim
x car link arıyorum bulamadım bilen yada kullanan varsa yardımcı olabilir mi

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fmaka;459608
akü bitirme sorunu varmış bu ise merak salınca öğrendim
x car link arıyorum bulamadım bilen yada kullanan varsa yardımcı olabilir mi

Fatih hocam bulunmasına buluruzda.Ufacıcık fazla maliyeti olmayan bişeyede 150 liraya yakın para veresim hiç yok.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;459638
Fatih hocam bulunmasına buluruzda.Ufacıcık fazla maliyeti olmayan bişeyede 150 liraya yakın para veresim hiç yok.
uğur vw servisinde olduğunu öğrendim sordum 300 tl dediler.
bi teypçi buldum montaj ve satış yapan 250 dedi ama benim araca göre değilmiş soket uymaz yenisinin gelmesini bekle dedi.
istanbulda tanınmış bi elektonikçi ile görüştüm araca b imodül bağlıyoruz akü bitmesi yaşanmıyor dedi fiyat 350 tl sonra da ans510 takarsın dedi.
ancak ben sadece müzik keyfi için bu kadar fazla para vermek istemiyorum.bunun başka kolay yolu yok mu? bu cihazı nette daha ucuza bulamaz mıyız?

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fmaka;459730
uğur vw servisinde olduğunu öğrendim sordum 300 tl dediler.
bi teypçi buldum montaj ve satış yapan 250 dedi ama benim araca göre değilmiş soket uymaz yenisinin gelmesini bekle dedi.
istanbulda tanınmış bi elektonikçi ile görüştüm araca b imodül bağlıyoruz akü bitmesi yaşanmıyor dedi fiyat 350 tl sonra da ans510 takarsın dedi.
ancak ben sadece müzik keyfi için bu kadar fazla para vermek istemiyorum.bunun başka kolay yolu yok mu? bu cihazı nette daha ucuza bulamaz mıyız?

Hocam bir yol bulursan köşeye yazdım size de haber vereyim.Şuan orjinal alete alternetif yok gibi.Belki bizim a5 kasada gelen Skoda nexus navigasyon aleti bulursan ucuz yollu o olabilir.Çünkü biz canbus değişsekte bizim park sensörlerini ve klima kontrolünü teypten göremiyoruz anladığım kadarıyla.
elegance=ugurcnplt