škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octiye kardeş cruze

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nisan 2013 te aldığımız octinin yanına 2008 sorentomuzun yerine 2014 1.4 turbo 140 bg cruze otomatik aldık. Aralık kampanyası ile 43.500 e sunroof dahil aldık araçta beklemediğim birsürü özellik çıktı. Kaylanır ayna, lastik basınç sensörü, otomatik klima hava kalite sensörü, yarı deri döşeme... Peder beyin full donanım sevgisinden dolayı ltz donanımlı araç. Malzeme kalitesi düşük ancak motor ve şanzıman beklediğimden güzel çıktı 6 ileri tam otomatik ancak yokuş kalkış desteği yok ve getzimden 2 kat fazla geri kaçırıyor araç. Ancak vites geçişleri gayet güzel özellikle de triptronik modda şık şık geçiyo vitesler ancak 6. Vitese 80 de izin verip geçirdiği için tüketim ancak 80 de sakinleşiyo. İzmirden teslim aldık aracı showroomdan merkeze 6.5 yaktı çok mutlu oldum derken ankaraya çok yorucu bir yolculuk sonrası 8.5 yaktı eh gene iyi dedik ve 1000 km sonunda prins yağlamalı sistem lpg taktırdık 5300 oldu km bugün 26 krş yakmış uzun yolda. Şehir içi 30 krşa zor düştü ortalamada 9.3. Sonuç olarak araç fiyat-performans aracı tam anlamıyla tüpte takınca sis farsız polo fiyatına 8 hava yastıklı mylink ekranlı bluetoothlu bir araç almış olduk. Gayet memnunuz herkese tavsiye ederim. Tüm binen arkadaşlarım biz bunu böyle bilmezdik diyolar. Birkaç projem var hayata geçirebilirsem onun da resimlerini eklerim inşallah. İyi forumlar herkese :)
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2014, 19:41:33 Gönderen: Esariipek »

Çevrimdışı ozulu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozulu;459802
bide fotoğraflar düz olsa :)

Acık ta küçük olsa.....

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla hocam direk telefon üzerinden açtım konuyu kusura bakmayın aman aman özenmedim çekerkende koyarken de

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence konuyu silin hiçbirşey anlaşılmıyor çünki konudan !

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fotoğrafları kaldırın yazı kalsın derim, pcye geçince düzeltirsiniz.

Opel 1.4 turbo motoru+lpg merak ettiğim bir konu.Belli bir süre sonra sübaplar yamuluyo diyorlar, direk çelik sübapla değiştirende var.Siz böyle bişey yaptınız mı?Deneyimlerinizi bekliyorum.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;459804
Valla hocam direk telefon üzerinden açtım konuyu kusura bakmayın aman aman özenmedim çekerkende koyarken de

Sanki bu  cevap piyasadaki Cruze imajına tam uymuş...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodaizm;459810
Sanki bu  cevap piyasadaki Cruze imajına tam uymuş...

Neymiş cruze imajı?

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herşeye rağmen hayirli olsun, kazasız belasız inşallah...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;459806
Fotoğrafları kaldırın yazı kalsın derim, pcye geçince düzeltirsiniz.

Opel 1.4 turbo motoru+lpg merak ettiğim bir konu.Belli bir süre sonra sübaplar yamuluyo diyorlar, direk çelik sübapla değiştirende var.Siz böyle bişey yaptınız mı?Deneyimlerinizi bekliyorum.

Subap yağlama sistemi taktırdık 10.000 km sonra bakarız yapmaz ama yaparsa değiştiririz dedi usta. Şuana kadar bir sıkntı yapmadı getzde atiker vardı neredeyse iki kat hızda tüpe geçiyor. Sadece enjektör sesi yapıyo tır-tır rölentide klima radyo kapalı olunca dinlerseniz başka bir sıkıntı yok. Bence oturmuş bi tsi motorda gayet keyifli olacaktır. Lpg korkusu yükseklik korkusu gibi bir aracınıza bildiğiniz bir yerde taktırınca turboluya bile düşünmeden taktırılabiliyo

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;459812
Neymiş cruze imajı?

Artık aracı alıp  kullanmış ve memnun kalmışsınız. Şansınıza iyi bir tanesine denk  gelmişsiniz demek ki.  Darısı şikayetleri olup da derdi olanların başına deyip konuyu bağlayalım.

Artık güle güle kullanın demek düşer bundan sonra.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodaizm;459822
Artık aracı alıp  kullanmış ve memnun kalmışsınız. Şansınıza iyi bir tanesine denk  gelmişsiniz demek ki.  Darısı şikayetleri olup da derdi olanların başına deyip konuyu bağlayalım.

Artık güle güle kullanın demek düşer bundan sonra.

Teşekkür ederim. Daha önce 1.6 kiralamıştım galiba o imajı o araçlar yaptı gitmiyodu yakıyodu stepne bile vermiyolardı. Bu araç direk astra yol bilgisayarlı tam boy stepneli astra motor ve şanzımanlı. Diğerlerini bende asla tavsiye etmem.

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle hayırlı olsun 2015 yılına kadar chevrolet nin avrupa pazarından tamamen çekildiğini göz önüne almissinizdir umarim Chevrolet avrupada Opele ağırlık verecekmiş

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle