škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Beyaz yanan plaka ışıkları

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
Plaka lambalarını arıza verdirmeden beyaz yanmasını nasıl sağlarız? Deneyen, yapan var mı? Ayrıca Octavia III e ait bir çok aksesuar http://www.superskoda.com adresinde mevcut fakat biz faydalanamıyoruz zannedersem. (mesela cam rüzgarlıkları)  Saygılarımla.
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2014, 22:05:56 Gönderen: barbaros »

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben daha yeni değiştirdim.
 Tüm lambalar led oldu.
 Aslında yapmazdım ancak aracın geri vites kamerası led diğerleri sarı ışık olunca sakil duruşu engellemek için yaptım ve  çok da güzel oldu.
Arıza ışığı yakmayan  led lambalar photon marka çeşitleri var. Aşağıdaki bir örneği
http://www.modacar.com.tr/photon-10-watt-sofit-led-41-mm-6000k-85d044

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros;460057
Merhaba,
Plaka lambalarını arıza verdirmeden beyaz yanmasını nasıl sağlarız? Deneyen, yapan var mı? Ayrıca Octavia III e ait bir çok aksesuar www.superskoda.com adresinde mevcut fakat biz faydalanamıyoruz zannedersem. (mesela cam rüzgarlıkları) Saygılarımla.

Octavia için değil ama Superb aracım için yaptırdım ben de. Şahkan Oto ile de temasa geçebilirsiniz, ben oradan temin ettim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı lostar58

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros;460057
Merhaba,
Plaka lambalarını arıza verdirmeden beyaz yanmasını nasıl sağlarız? Deneyen, yapan var mı? Ayrıca Octavia III e ait bir çok aksesuar www.superskoda.com adresinde mevcut fakat biz faydalanamıyoruz zannedersem. (mesela cam rüzgarlıkları) Saygılarımla.
led ampul kullanabilirsin dibi plastik olmayanlardan yeni tip

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sciroccolardaki orjinal beyaz plaka ışıkları a7lerle uyuyor olabilir araştırmak lazım en güzeli o. onun dışında arıza ışığı yakmayan ampuller var ama bazıları yine de yakabiliyor ona karşı satılan devreler var arkasına ondan paralel bağlayabilirsiniz.

Çevrimdışı lostar58

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
parelele geerek yok veyaz yanan ampuller var artık tesisatla oynamaya gerek yoktur