škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2004 1.4 tdi yedek parça

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CeNii

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 6 aylık 1.4 tdi hatchback fabia kullanıcısıyım ve araç hakkında sizlerden bilgileri alacam fakat öncelikle bazı araç ihtiyaçlarım mevcut ucuz olarak bunları nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim..

1- arka cam sileceği komple

2- ön arka ve jant amblemleri

3- komple takım ön sis farları

4- cam rüzgarlıkları

5- olursa hız sabitleyici

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arka cam sileceğini 1 ay önce 25tl ye aldım komple. yan sanayi almaz olaydım ne sildiği var ne de oturduğu :D

jant göbeklerinin takımını geçen gün toptancıda 4TL ye buldum imkansız fiyattı alamadım ama sıkıntı çıktı. piyasada 4 tanesi 20-50tl arası

ön sis farlarının orjinali 125tl civarında sanırım emin değilim. 70-80e yan sanayisi mevcut. ama yan sanayilerin içi kararabiliyor.

cam rüzgarlığı sahibindende var bolca

hız sabitleyici ararsanız nadiren çin malları 100-150tlye bulunuyor ama ne kadar güvenilir bilinmez. orjinali 20tl civarındaydı çıkma bulmaya çalışın uyguna 2 tane bulursanız bana da haber verin :D

Çevrimdışı CeNii

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sevgili DDŞ! bu parçaları sonuç olarak bulamam o zaman öylemi :D bu bahsettiklerinin yan sanayisini nerden bulabilirim kısacası...? internet üzerinden de olabilir...

Çevrimdışı musti22160

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
skopar.com da bir çok parçanın yan sanayi ve orjinallerini bulabilirsin orjinalleri yurtdışı fiyatları ile sattıklarından her koşulda piyasadan ucuz

Çevrimdışı CeNii

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ızdırap bir site ama sadece silecek kolunu bulabildim burada... yinede ilgin için saol... başka öenride bulunabilecek arkadaşlar yokmu...? site de olur telefonda olur...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dediğim gibi yetkili serviste ve sanayideki VW parçacılarında bulunabilecek parçalar bunlar.

bazılarını internetten de araştırırsanız bulabilirsiniz.