škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ön tampon ve araka bagaj kromaj çıtası

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,
aracıma serviste ön tampon ve arka bagaj kromajı monte ettirdim. Benim ön kısmı daha çok hoşuma gitti. Sizin için paylaşıyorm, yorumlarınızı bekliyorum. saygılarımla.

« Son Düzenleme: 03 Mart 2014, 00:50:13 Gönderen: barbaros »

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok yakışmış bayağıdır aklımda ne kadara mal oldu acaba

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;460498
Çok yakışmış bayağıdır aklımda ne kadara mal oldu acaba

ikisi monte dahil 580 TL. Tuzlu biraz ama dayanamadım, hoşuma gitti.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
biraz degil be dostum byagı bi tuzlu bence emsal bakmak lazım dı her neyse krom en begendiğim aksesuardır
birde servis nereye gidiyorsunuz acaba
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muallim45;460502
biraz degil be dostum byagı bi tuzlu bence emsal bakmak lazım dı her neyse krom en begendiğim aksesuardır
birde servis nereye gidiyorsunuz acaba

işin açıkçası baya bi araştırdım fakat A7 kromajları sadece yurt dışında var. İzmir deki kromajcılarda henüz bizim araca ait birşey yok. Uydurma yapılanlarıda pek istemedim, içime sinmedi. parayı verirken baya bi burukluk oldu ama arabaya her yaklaştığımda içten bi tebessüm olmuyo değil ... Servis İzmir Vosmer
« Son Düzenleme: 03 Mart 2014, 00:58:56 Gönderen: barbaros »

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros;460501
ikisi monte dahil 580 TL. Tuzlu biraz ama dayanamadım, hoşuma gitti.

Naptın hocam ya. Valla bizim octiyi bn kullanınca 20 kruşu hiç geçmiyo yakıt kabaca bi hesap yapsam 2900 km yol yaparım ben onla. Hatta burdan almanyaya gider yani o parya. Ya memlekette güzel olan herşey ateş pahasına olmuş. Allah sonumuzu hayreylesin

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;460507
Naptın hocam ya. Valla bizim octiyi bn kullanınca 20 kruşu hiç geçmiyo yakıt kabaca bi hesap yapsam 2900 km yol yaparım ben onla. Hatta burdan almanyaya gider yani o parya. Ya memlekette güzel olan herşey ateş pahasına olmuş. Allah sonumuzu hayreylesin

Çok haklısın, benim uzun zamandır düşündüğüm şuydu; Eğer bir gün sıfır araba alırsam daha sonra onu da mı alsaydım, şunu da mı orjinalini taktırsaydım dememe psikolojisi ile yapılmış bir yüksek harcama. Daha önce Toyota m vardı. Onda hep bunları yaşadım. Sonradan daha da tuzlu oluyor ve vaz geçiyorsunuz. dediğim gibi çok haklısın fakat 70 bin kusur para verdikten sonra gözlerimi kapadım ve kıydım paraya, bir kereye mahsus yanlış ama mutlu etti beni.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun güle güle kullanın çok yakışmış .

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros;460510
Çok haklısın, benim uzun zamandır düşündüğüm şuydu; Eğer bir gün sıfır araba alırsam daha sonra onu da mı alsaydım, şunu da mı orjinalini taktırsaydım dememe psikolojisi ile yapılmış bir yüksek harcama. Daha önce Toyota m vardı. Onda hep bunları yaşadım. Sonradan daha da tuzlu oluyor ve vaz geçiyorsunuz. dediğim gibi çok haklısın fakat 70 bin kusur para verdikten sonra gözlerimi kapadım ve kıydım paraya, bir kereye mahsus yanlış ama mutlu etti beni.

Bu saatten sonra can sıkılacak bi durum yok allah ne güzel imkan vermiş almışsınız. Tekrar hayırlı olsn çok yakışmış

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, ama keşke kromajcılara yaptırsaydınız. Krom detaylar abartılmadığı sürece aracı daha da ağrı abi yapıyor. Oldukça şık gösteriyor.

Ben biraz daha sportif göründüğünü düşenerek kromaj işini sevmiyorum.

Bu arada bagaj üstü spoyler a bayıldım. Onu da mı serviste yaptırmıştınız? MAliyeti n oldu acaba?

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
maşallah diyeyim. Benim araçta da aynı Janttan var ancak sizin aracın lastik yanakları sanki biraz daha kalın gibi geldi. Aracın üzerinde kışlık lastik mi var, Siz lastik mi değiştirdiniz yoksa ben mi yanılıyorum.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
zevk in bedeli olmazmış
insan evleniken amamn güzel olmasa olurmu aman canım çıkma olsun topal olsun diyomuyuz eee arabalarımızda ikinci eşimiz degilmi neticede

http://www.omsaline.com/ burada kaliteli ve krom bulabilirsiniz

http://www.otoaksesuar.com/  pardon yeni adres bu olmuş
« Son Düzenleme: 03 Mart 2014, 23:12:12 Gönderen: muallim45 »
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araba çok güzel görünüyor. Maşallah :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;460527
Hayırlı olsun, ama keşke kromajcılara yaptırsaydınız. Krom detaylar abartılmadığı sürece aracı daha da ağrı abi yapıyor. Oldukça şık gösteriyor.

Ben biraz daha sportif göründüğünü düşenerek kromaj işini sevmiyorum.

Bu arada bagaj üstü spoyler a bayıldım. Onu da mı serviste yaptırmıştınız? MAliyeti n oldu acaba?

Teşekkür ederim, evet bagaj üstü spoileri de serviste yaptırdım boya montaj dahil 250 tl idi kasım ayında