škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sigara kullanıyormusunuz?

crash · 100 · 31063

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
38 hayır
16 evet

fena rakamlar değil bunlar :)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
son dört günde iyice azalttım.4 adet anca oldı 4 günden bu  yana.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı TheEren

• roro gemisindeki jakoben
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
başlayamadım bile..oldum olası sevmemişimdir..aracımda da içmelerine izin vermem.

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AhmetH;40234
madem sordunuz içiyorum :)

hayır  içmiyorsun  yalan söyleme :kiki:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AhmetH;63039

:++::++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı volume81

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AhmetH;63039

:haha::++:

bende içiyorum ama az :D 1 paket 1 hafta yetiyo :D

arabada içmem:ok:

Çevrimdışı babako

• Audiophile
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
günde 1 paket içerim,bir bırakabilseydim hayırlısıyla.. tiryakisi olduğum halde aracımda 1tane bile ne içmişimdir ne içirtmişimdir.uzun yolamı çıktık,yanımda arkadaşlarımmı var? ilk yerde çekerim sağa içeriz sigaraları.ama öle hemen içeri girmek yook durun bakalım biraz hafiften koku kendini dışarı salar.sonra girerler içeri.girer girmezde deodorant ve ıslak mendil ikilisini ikram edip yoluma devam ederim ve sakız :)

efe_38

• Ziyaretçi
bende kötü taraftayım :( yaşım fazla büyük değil ama baya erken yaşta başladım şuan 3.5-4 seneye dayandı :( o yaşta bazı sorunları çok kafama taktım gerçi hala öyle,halletmek istedim ama olmadı bende hıncımı sigaradan aldım

her ortamda içerim içiririm arabada dahil :D

Çevrimdışı abidincek

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1 paket 4-5 gün gider. arabamda hiç içmemiştim. gecen ay samsuna giderker  yarısını dışarda içim kalanınıda araba içim dedim arabada siga içmesini unutunca olan oldu. közünü düşürdük döşemede küçük bi delik açtık. küçükte bi kaza atlattık ve arabada içtiğim son sigaradır. birdaha içmem..

Uploaded with ImageShack.us
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı aliergun

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.hobbyrc.com
Sigarayı sevmem. Çok canım sıkılırsa yada arkadaş ortamı olursa falan 1 tane belki içerim..

Fakat benim nargile gibi bir alışkanlığım var. günde bir, en kötü ihtimalle 2 günde bir yapar ayazda olsa otururum balkonda içerim..

kimseye tavsiye etmiyorum..

Çevrimdışı abidincek

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aliergun;155382
Sigarayı sevmem. Çok canım sıkılırsa yada arkadaş ortamı olursa falan 1 tane belki içerim..

Fakat benim nargile gibi bir alışkanlığım var. günde bir, en kötü ihtimalle 2 günde bir yapar ayazda olsa otururum balkonda içerim..

kimseye tavsiye etmiyorum..

yavf ben birkaç kere içtim bu nargileden 1 paket sigara içmiş gibi oldum. başım neyim döndü fıldır fıldır.:++::++:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
malesef içiyorum...

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tekele yatırılacak parayla araca bakım ürünleri almayı yeğlerim(hanım duymasın):++:, hayatta içmedim,içmem, inşallah ölene kadar ağzıma da sürmem..:ok:

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
@abidincek
Yüklediğiniz fotoğraf nedeniyle forumdaki mesajları okumak güçleşiyor. Fotoğrafı imageshack'de küçülterek yüklerseniz daha iyi olur kanısındayım.

Sigara içiyormusunuz sorusuna da, cevabım;  ben asla içmedim, nargile neyinde denemedim, alkolde kullanmam, hani derler ya ot geldin ot gidecen. Ben o tayfadanım.
Otomobilimde, evimde, ofisimde de içirtmem. İçen birisinin yanından da tez elden uzaklaşırım. Çünkü saçımdan donuma kadar her yere o lanet şeyin kokusu siniyor.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Okul hayatimda olsun herkes icer ben icmezdim, ta ki yurtdisina cikana kadar, ilk yil Fransiz ev arkadasim inanmamisti -Turk ve sigara icmiyor, sen Turk gibi sigara iciyorsundur da simdi bizden sakliyorsun demisti. :)

Sonrasinda basladim bir sekilde, kizarmis ekmek bile sagligazaarli iken sigaranin zararin mi dusunecegim simdi :D