škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sileceklerin kontak kapandigindaki konumu

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba ben aracimi aldığından beri silecekler çalışır konumda iken kontağı kapatdigimda silecekler hangi konumda ise orada kalıyor tekrar kontağı açıp toplamasını beklemem gerekiyor.
Servisi arayıp sordum eğer beni doğru anladiysalar sorun vardır getirin bakalım dediler yarın goturucem ama sizlerede sorayım dedim sizdede boylemi
Msah aradim sordum araç başında değildi tam hatırlamıyorum ama kapandığı andaki yerde kalıyor sanırım dedi  sizlerde durum nedir

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Kontağı kapatınca elektrik kesilir, olduğu yerde kalması normal

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Servis sorun vardır dedi ama gidelim bakalım ne diyecekler Citroen c3 vardı bende onda bekleme konumuna geliyordu 2004 cady dede bekleme konumuna geri geliyor

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende de aynı...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Coşkun;460880
Merhaba ben aracimi aldığından beri silecekler çalışır konumda iken kontağı kapatdigimda silecekler hangi konumda ise orada kalıyor tekrar kontağı açıp toplamasını beklemem gerekiyor.
Servisi arayıp sordum eğer beni doğru anladiysalar sorun vardır getirin bakalım dediler yarın goturucem ama sizlerede sorayım dedim sizdede boylemi
Msah aradim sordum araç başında değildi tam hatırlamıyorum ama kapandığı andaki yerde kalıyor sanırım dedi  sizlerde durum nedir

coşkun sanırım sebebini çözdüm. kontağı kapatınca silecekler dik konumdayken silecek kolunu kendine doğru esnetince silecekleri tam dik konuma hizalıyor bu sanırım silecek kollarını kaput açık iken kaldırmak için.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;460886
Kontağı kapatınca elektrik kesilir, olduğu yerde kalması normal
Fabia, Polo, vs. araçlarda öyle ancak Jetta, A5, Rapid' de bekleme konumuna gelip de kapatıyor kendini silecekler.

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Henüz servise gitmedim yeticilerden bir kaç cevap daha bekliyorum herkeste aynı ise boş yere gitmiyeyim

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer silecekler çalışırken kontağı kapatırsanız güç kesildiğinden olduğu yerde kalır. Silecekler çalışmadığı zaman da kontağı kapatıp kolu aşağı indirirseniz silecekler dik konuma gelir.Silecekler kontak kapalıyken kilitli sisteme sahip olduğu için ancak bu şekilde kaldırılabilir. Bende ilk başta sorun var zannetmiştim.

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msami;461060
Eğer silecekler çalışırken kontağı kapatırsanız güç kesildiğinden olduğu yerde kalır. Silecekler çalışmadığı zaman da kontağı kapatıp kolu aşağı indirirseniz silecekler dik konuma gelir.Silecekler kontak kapalıyken kilitli sisteme sahip olduğu için ancak bu şekilde kaldırılabilir. Bende ilk başta sorun var zannetmiştim.

Benim Octavia'da da söylediğiniz şekilde çalışıyor.

Çevrimdışı bomax01

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msami;461060

2012 Yeti 1.6 tdi greenline aracımda da aynen böyle.