škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octinizde Karşılaştığınız Sorunlar ve Mükünse Çözümler Yoksa da Servis

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustafao

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Uzun huzmeli far işareti ekranda görünürken.Lisa. huzmeli far işareti ekranda görünmüyor. Sizdede ayni durummu

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustafao;464430
Uzun huzmeli far işareti ekranda görünürken.Lisa. huzmeli far işareti ekranda görünmüyor. Sizdede ayni durummu

octide farların yanıp yanmadığını fiziksel olarak yani gözünüzle anlarsınız :)
kısa farlar için göstergesi yok. en azından benim bildiğim böyle.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hala çözemedim ne zman göstergeler yanıyo ne zaman sadece ibre çubukları yanıyo koyverdim :)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: civanmukti;464321
peki bu mobil aşağıdaki sitelerden üsttekinde 88 TL iken alttakinde neden 117 TL. fikri olan var mı? bu işlerde de kaçak filan mı var?
http://www.otostart.com/index.php?option=com_otostart&task=urun&syf=MOTOR-YAGI-Mobil1ESPFormula5W304Lt-MOBIL-89#sekmeler
http://www.n11.com/mobil-1-esp-5w-30-4-litre-motor-yagi-full-sentetik-P11407787

otostart tan gönül rahatlığıyla alabilirsin, ben aynı üründen değişik zamanlarda
4 defa aldım, hiç sorun olmadı..

Çevrimdışı ali_firattr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Dün 15.000 bakımına verdim tdi dsg octaviamı.
Yüce oto istanbul.
Faturada 200 litrelik varilden yağ koyulduğu yazıyor. Full sentetik. 4.5 litre.
Markası ne diye sordum Castrol dediler.
Fiyat: sıkı durun 185 tl
Bu nasıl fiyat dedim haklısınız herkes şikayet ediyor dediler o kadar.
Bunun dışında sağ koltukta emniyet kemeri ikaz sensörü yok.
Şöför camından arada sırada gelen ses teslim ederken çıkmadığı için sadece cam fitilleri temizlendi.
Klima fanında ledlerin bazı kademelerde tamamen sönmesi için birşey yapılmadı. Herhangi bir yazılım yok.
Sağ far yıkamanın yerine oturmaması sorunu için parça sipariş edildi geldiğinde garantidan değiştirilecek.
Toplam fatura 465 tl artı 40 tl sağ sis ampülü 500 tl
Bir dahaki serviste başka bir servis deneyeceğim ama telefonla arayıp fiyat almıştım öncesinde ve hemen hemen aynı fiyatı söylemişlerdi.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çokmuş gerçekten. Bizim 15.000 bakım kampanyasına denk gelmişti 320 gibi bi rakamdı yanlış hatırlamıyosam

Çevrimdışı mustafao

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ilk servis 15000 demi oluyor.garentinin devami için 1 defa servise goturecegim daha sonra iyi bir usta bulurum.resmen soygun

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustafao;464467
Arkadaşlar ilk servis 15000 demi oluyor.garentinin devami için 1 defa servise goturecegim daha sonra iyi bir usta bulurum.resmen soygun

15.000 periyodik bakımı. Ancak aracınıza garanti uzatma yapmadıysanız ve aracınız düz vites ise servis dışında bakım yaptırın diğer türlü dsg verdiği keyif kadar pimi çekilmiş bi bombada aynı zamanda. Garanti bitse bile iyi niyet garantisinden şanzımanla olan sıkıntınızı halledebilmeleri için serviste yaptırmanız gerekiyor bakımlarını

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;464447
Hala çözemedim ne zman göstergeler yanıyo ne zaman sadece ibre çubukları yanıyo koyverdim :)

Farlar kapalıysa,araç aydınlık bir yerdeyse gösterge ışıkları yanar,tünel gibi bir yere girildiğinde kısılarak söner ve sadece kadran çubukları yanar. Amaç güneşin yoğun olması durumunda göstergelerin daha rahat görülebilmesidir. Tünele girildiğinde ise bir anda göz almaması için söner kadran çubukları yanık kalır.. :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;464470
Farlar kapalıysa,araç aydınlık bir yerdeyse gösterge ışıkları yanar,tünel gibi bir yere girildiğinde kısılarak söner ve sadece kadran çubukları yanar. Amaç güneşin yoğun olması durumunda göstergelerin daha rahat görülebilmesidir. Tünele girildiğinde ise bir anda göz almaması için söner kadran çubukları yanık kalır.. :)

Abi naptın sen ya :) dikkat ederek mi çözdün reyiz okudun mu biyerden :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;464471
Abi naptın sen ya :) dikkat ederek mi çözdün reyiz okudun mu biyerden :)

Benim arabada da öyle ordan biliyorum,bir ara takmıştım kafayı nedir ne değildir diye,izlenimlerim bu şekilde :D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;464472
Benim arabada da öyle ordan biliyorum,bir ara takmıştım kafayı nedir ne değildir diye,izlenimlerim bu şekilde :D

Polo da da mı böylr yapıyo yav

Çevrimdışı cemrsy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;464470

:gut: cidden helal olsun :)