škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Apaçilerden uzak durun

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar günümüzün modern arabaları yani apaçiler bekleneni yaptı ve dün akşam kozyatağı karfur önünde kardeşimizn palio yu haşat ettiler..68 Aksaraydan gelmiş dört tane at hırsızı doluşmuş bir tane kartal slx arabaya trafik durunca palio ya arkadan bindirdikleri gibi o da öndekine vurmuş ve bizim palio haşat oldu resmen rapor mapor derken uğraş dur.Şimdi o arabaya bi dünya hasar çıkacak naparsan yap...Satacaktık palio yada ıbıza alacaktık zarar dizboyu Allah bildiği gibi yapsın onları...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adnan58;461507
Evet arkadaşlar günümüzün modern arabaları yani apaçiler bekleneni yaptı ve dün akşam kozyatağı karfur önünde kardeşimizn palio yu haşat ettiler..68 Aksaraydan gelmiş dört tane at hırsızı doluşmuş bir tane kartal slx arabaya trafik durunca palio ya arkadan bindirdikleri gibi o da öndekine vurmuş ve bizim palio haşat oldu resmen rapor mapor derken uğraş dur.Şimdi o arabaya bi dünya hasar çıkacak naparsan yap...Satacaktık palio yada ıbıza alacaktık zarar dizboyu Allah bildiği gibi yapsın onları...

Geçmiş olsun kasko falan varmıydı acaba

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim arabada kasko yok arkadan vuran kartalın sigortasıyla yapılacak şimdi birmottayız bakalım ne çıkacak raoru adık kusur kartalda izede yazmış polis amcalar saolsun öndeki arabaya çok yaklaşmıız oysa bizim araç tam dumuştu kartal 30 metre fren yapmış...Acaba perta çıkma olurmu onun sigortasından perte çıkarılırmı bilmiyorum napcaz...

Çevrimdışı 101hp

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yanlış bilmiyorsam önünüzdeki aracın hasarınıda sizin sigortadan yaptıracak ve sizin arabanın önündeki hasar size kaldı.kartalın sigortası sadece sizin aracın arka tarafını karşılayacak. perte çıkarma işlemini expertizle görüşün aslında foto varsa daha net yardımcı olabiliriz

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 101hp;461525
yanlış bilmiyorsam önünüzdeki aracın hasarınıda sizin sigortadan yaptıracak ve sizin arabanın önündeki hasar size kaldı.kartalın sigortası sadece sizin aracın arka tarafını karşılayacak. perte çıkarma işlemini expertizle görüşün aslında foto varsa daha net yardımcı olabiliriz

Aynen dediğiniz gibi oluyormuş şimdi sigortacı öyle dedi arabada hatrı sayılır hasar var..Yalnız kartal ne diyor biliyormusunuz:

Bizim araba sol şerittte park halindeymiş onlar hakkını nasıl arayacaklarmış ulan mal madem park halindede 80 km hızla nasıl vurdun dursaydın dedim dur araba çıksın mahkemeye verecem sizi değer kaybı davası açacam dedim hemen  geri adım attı allahın apaçileri...

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 101hp;461525

Öndeki araçta fazla bi hasar yok hatta yok bile denebilir küçük bi ezilme var bagaj kapağında ama bizim arabada iyi hasar var Allah bildiği gibi yapsın bi dünya zarar düşününki yolcu koltuğu bile kırılmış o kadar..
Kartal zaten arabalıktan çıkmış onunda iç koltuklar kırık

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah korumuş verilmiş sadakanız varmış. İnşallah mahkeme yoluna gitmeden hakkınızı alırsınız. Zira memlekette hukuk kalmadı bugün idare hukuku hocam derste ağladı öğrendiğim öğrettiğim herşey yalanmış diye.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun araba inşallah perte çıkar. diğer türlü tamirde görse anlattığınız kadarıyla adam olacak gibi değil. neyseki size bir şey olmamış.

bu tip durumlar en çekindiğim nokta bu yüzden trafikte durduğumda önümdeki ile belli bir boşluk bırakıyorum arkadan biri böyle gelirde yan tarafta boşluk olursa kaçabileyim diye.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Geçmiş olsun.
En büyüğü bu olsun İnşaallah.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun Allah tekrarını yaşatmasın sıkıntılı bi durum

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun, turkiye artik her konuda sozun bittigi yerdedir.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun, cana bisey olmaması teselliniz olsun,

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Çok şükür canımız sağ yalnız arabanın içindeki koltuk kırıldı koltuk o kadar sert vurdu hayvanlar kartal arabalıktan çıktı şimdi bi dünya zarar servis diyorki öndeki hasarı siz yaptıracaksınız devletimin polisi saolsun bizede kusur yazmış neymiş takip mesafesi 5 metre kala durdu araba zaten yok efendik 40 50 metre olacakmış dedim sen istanbulda öyle bi mesafede duranı gödünmü mal devletimin polisi saolsun tutanak bile tutmuyordu kaçıp gidecekti hemen dedik biz anlaşamayız sen tut zar zor tutturduk diyorki arabayı kaldır 10 dk içinde dedim sırtımamı alıyım 10 dk nere kaldırıyon ben bimem kaldır yoksa çekerim dedim al bu halde çek sana olsun zaten işe yaramaz birde polisle uğraştık oldum olası sevmiyorum zaten polisi birde onlara dil dök..

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
büyük geçmiş olsun cana gelmediğine dua edin. kartaldan değer düşme bedeli alabilrsiniz isterseniz vermez mahkemeye verirsiniz tespit davası açılır cebinizden mahkeme masrafı ödersiniz bilirkişi gelir hasar gören kaporta parçası için 300-500TL para verir. mahkeme sonuçlanır bir ödeme şekli belirlenir. mahkeme masrafları ve değer düşme bedelinizi karşı taraftan tazmin edersiniz. ne akdar sürer Allah bilir.

bunları neden mi biliyorum? yaklaşık 2.5 yıl önce babam bizim feliciayı pert etti. karşı taraf ben yşeil ışıkta geçtim dedi babam ben geçtim dedi kamera kaydı yok Allah'tan şahit vardı. tespit davası sonra tazminat davası bir de yaralanmalı kaza olduğu için kamu davası derken 10 milyarlık felicayı 3 milyara dayıma sattık. yaklaşık 3 milyarlık mahkeme evrak masrafımız oldu. sonuç ne mi? tazminat davası yeni sonuçlandı 8-10milyar gibi bir para verecekler bize ama kamu davasının sonuçlanmasını bekliyorlarmış (hakim şer mi koymuş bişey olmuş artık noolduysa mahkemesinindee adaletinindeee dedirtiyor insana). 2.5 yıldır havaya giden kız gibi 84.000km de boyasız felicia safeline ıma mı yanayım, uğraştığımıza mı  siz düşünün.
bu arada arabayı alan dayım arabayı topladı üzerine bir kaza da kendisi yaptı sonra araba yapılırken kaput kafasına geçti. sonra baştan birdaha topladı sattı arabayı. geçenlerde arkadaşım görmüş tıngır mıngır devam ediyo bizim sefa hayatına :D
mahkeme bitsin parayı elime alayım ne mi yapıcam? coming soon...!!#^+^&!!!+!!!***+!!

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: DDŞ!;461601
...yaklaşık 2.5 yıl önce babam bizim feliciayı pert etti...
Hiç haberimiz olmadı yahu! Geçmiş olsun. En büyüğü o olur İnşaallah.