škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Klima da gitti...

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Picasso

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;462206
43.000km de 101likse ilanınızı önce foruma koyun derim. bizden bir talip muhakkak çıkar :)
@DDŞ,
(Mart)2006 75 BG' olan. Zaten aldığım sene 101'likler olmadığı gibi yeni versiyon 85 BG di onlarda yoktu.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;462192
Para olsa senin aracı düşünürdüm ağabey. Ne istersin tahmini.

Sana çok samimi birşey söyleyeyim; binicisi, bileni ve tanıdığım dışında birine vermek hiç içimden gelmiyor...Az çok biliyorsun, ona eklediğim ekstrayla rahat 131 alırdım, zaman ve emeğimi hiç saymıyorum...
Almak istediğin an konuşalım, fiyatta mutlaka anlaşırız, kafana onu takma sen.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;462263
Sana çok samimi birşey söyleyeyim; binicisi, bileni ve tanıdığım dışında birine vermek hiç içimden gelmiyor...Az çok biliyorsun, ona eklediğim ekstrayla rahat 131 alırdım, zaman ve emeğimi hiç saymıyorum...

Destekliyorum..

Çevrimdışı tekinak99

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;462263

araban güzel abi herşeyden önce iyi bakıyorsun. korkmayın ne arabalar ne km ler yapıyo bakıldığı sürece bişey olmaaz. taksiye bindim geçenlerde lpg li accent era 605bindeydi 550binde motor yapmışlar arabaya ilk defa. o araba o kadar dayandıysa bizim arabalara bişey olmaz ;)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen, ilk aldığım günkü keyifle biniyorum hâla...
Bu arada klima için servise gittim, baktılar, tekrar kaçak kontrolü yaptılar..
Kaçak yokmuş, gaz yoğunlaşmış kullanılmadığından dolayı, ''ara sıra çalıştır'' dediler, eskiyi çekip, yenisini koydular, 6 aylık iş garanti kapsamında olduğundan olduğundan para almadılar.
Ben de şimdi otomatiğe aldım, termostatı 22 dereceye aldım fanı açtığım an devreye giriyor...böylece hem soğutma devrede kalıyor, 22 derece nedeniyle de ısıtma ile kabin sıcaklığı sabit kalıyor.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)