škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

symphony teybimi nasıl tamir edebiliriz?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabiamın orjinal teybi.

Şu malum kaset adaptörlerinden kullanırken, kaset sıkıştı. Aleti söktüğümde, basınca kaseti itekleyen mekanizmanın plastik kısmının kırıldığını gördüm.

Bunu nasıl tamir edebiliriz?

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aynisini bende kirmistim.Kirsehir'de teypten çok para istemislerdi.bende yapıştırıp ince ama saglam bir telle sıkmıstım.Biraz el yetenegi lazim ama zor birsey degil.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
nerden bağlayıp sıkacağımı da bilemedim açıkçası.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yanlış hatırlamıyorsam teli isitip saglam tutacağı bir kac yerden delmiştim.Pek fazla kaset dinlemedigimizden risk almıştım biraz.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tur mekanizmalar bazen birbirine uyuyor. Teyp tamircilerini gezeceksin mutlaka uyan bi hurda bulunur diye duunuyorum.

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dediğin parçayı anladım ama maalesef bende yok..Bende benim fabienın 2007 sedan cd çaları var ortadaki büyük yuvarlak tuşu yıkamacı piç etti saolsun 500 liraya görüntülü teyp aldım.Ben adam edemedim ettiremedim sen ederim dersen yollayayım yaptır kullan teyp çalışıyor cd çalıyor mp3 çalmıyor ayrıca abimin fabianında eski cd çaları çalışmıyor işine yararsa kargolarım ama dediğin aparat ondada yok teyp tamircide alınca resim koyarım burdan