škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octavia yeni jantlar

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı orctavia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
uzun zaman araştırdıktan sonra 2014 seat leon un orjinal jantlarına karar kıldım. uygun bir rakama hantı ı değiştirmek isteyen bir vatandaşın sıfır aracından  hiç kullanılmadan çıkarıldı. bence yakıştı siz ne düşünürsüz.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah maaşallah çok yakışmış darısı başıma :))

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yakışmış yakışmasına da sanki çamurluklardan içeride kalmışlar. Bunların et değeri nedir? Şimdi baktım da orijinaller daha içeride duruyorlar. Sanki bunlar daha dışarıda. Ortadaki logolar birebir uyuyor mu? Yoksa yapıştırma mı yaptınız?
« Son Düzenleme: 25 Mart 2014, 23:07:31 Gönderen: genious61 »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı orctavia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;462670
Güzel olmuş, maliyeti ne kadar?

2300 lastik dahil

Çevrimdışı orctavia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: genious61;462674
Yakışmış yakışmasına da sanki çamurluklardan içeride kalmışlar. Bunların et değeri nedir? Şimdi baktım da orijinaller daha içeride duruyorlar. Sanki bunlar daha dışarıda. Ortadaki logolar birebir uyuyor mu? Yoksa yapıştırma mı yaptınız?

7,5j 17  et 51 bunlar orjinali et49. logolar birebir uyuyor fakat fotoğraftakiler yapıştırma seat logosunun üzerine. yapışma olanlar daha parlak bi malzeme.

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: orctavia;462691
7,5j 17  et 51 bunlar orjinali et49. logolar birebir uyuyor fakat fotoğraftakiler yapıştırma seat logosunun üzerine. yapışma olanlar daha parlak bi malzeme.

Siz de 16' minoris jant vardı sanırım. Elegance üzerinde orijinal gelen 16' jantların et değeri 46 diye biliyorum. Ben de Superbin 17' Trifid modeli 7,5jx17 et 49 jantı takmayı düşünüyorum. Et uyumsuzluğu sıkıntı çıkarır mı diyordum ancak siz et 51'lik taktığınıza göre Superb jantları bir sıkıntı çıkarmaz sanırım. Bir de sizde jant lastik değişikliği sonrası performans, konfor ve yakıt tüketimi nasıl etkilendi?

Çevrimdışı orctavia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: genious61;462706
Siz de 16' minoris jant vardı sanırım. Elegance üzerinde orijinal gelen 16' jantların et değeri 46 diye biliyorum. Ben de Superbin 17' Trifid modeli 7,5jx17 et 49 jantı takmayı düşünüyorum. Et uyumsuzluğu sıkıntı çıkarır mı diyordum ancak siz et 51'lik taktığınıza göre Superb jantları bir sıkıntı çıkarmaz sanırım. Bir de sizde jant lastik değişikliği sonrası performans, konfor ve yakıt tüketimi nasıl etkilendi?

lastikcime bir çok defa sordum çok etkilemeyeceğini söyledi ofset değerinin. zaten octavianın orjinal 17 jantları da et49. yakıt tüketimini henüz bilemiycem dünden beri kullanıyorum. performansta hissedilen bi değişiklik yok. konfor olarak tabi daha sertleşti araba

Çevrimdışı jesus41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun... okuldaki bir arkadaşta var 2014 leon dizel her gün arabayı gördüğümde baktığım ilk yer bu jantları oluyor çok güzeller...