škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia RS Türkiyedee

eyskoda · 49 · 12751

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı umut111

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arka dingil araliğini 2-3 cm açicaksin.tekerlek ve çamurluk hizasi 0 olcak. bide arabayi birazcik basmaklazim cok havada :D

Çevrimdışı mcanerol

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yalnız şu an resimlerden sonra hayal kırıklığı yaşıyorum. ya gidip özel seri spor kasa mı desek spor model mi artık her neyse araç yapıyorsun taktıkları yaylara bakın jeep gibi olmuş bu ne saçma iştir ya. böyle araba yapmışsın spor süspansiyon spor yay alçaltılmış olması lazım arabanın her şartta normal dizel elegance tdı 105likten ne farkı kalıcak bu ayrıntılar olmazsa iki tane karbon fiber 19 jant bu mu yani böyle ince diyicem ama aslında ince filanda deilde neyse atlamamaları lazım. almaya düşünenlere iki tavsiyem var direk alın aracı bostacı sanayi powershoptan h&r 3,5mm yay hatta buna 5mm bile takılır yani :) h&r 1,5mm spacer bide ondan sonra yemin ederim sadece oturup seyredin :)

Çevrimdışı umut111

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bide aracin sitedeki fotosunun basiklina bak gerçi normal octi bile ole duruyo sitesinde.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yurtdışında tüm A7 kasalar için spor süspansiyon opsiyonu var Tr de yok. Sanırım VRS için de getirmemişler kötü olmuş. O kadar para verdiğim araca sonradan yay takıp zıp zıp zıplamak istemem sonuçta. En azından VRS için spor süspansiyon opsiyonu olmalıydı.

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;466457
Yurtdışında tüm A7 kasalar için spor süspansiyon opsiyonu var Tr de yok. Sanırım VRS için de getirmemişler kötü olmuş. O kadar para verdiğim araca sonradan yay takıp zıp zıp zıplamak istemem sonuçta. En azından VRS için spor süspansiyon opsiyonu olmalıydı.

TR de doğru düzgün ne opsiyonu var ki adamlar 3 euroluk buz kazıyıcıyı koymuyorlar çok şey beklememek lazım.

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Hortlatıyorum kusura bakmayın :D ama arabalar çok güzel yaa :uve:

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya şimdi RS sahipleri kızacak ama güzel değil bence,

Evet bir bakınca albenisi var, ama detayları incelediğinizde kusurlar ortaya çıkıyor.

Örneğin egzost çıkışlarına alttan eğilerek dikkatli bakın. Orj egzotların ağızları ile arak tamponda çıkış olarak görülen kromajlar tam hizalı değil. Üst üste oturmuyor.

Aracın içine girdiğinizde evet koltuklar, deri vs güzel ama normal bir octi den çok da farklı değil. Derinin, dikişlerin ve plastiğin kalitesi aynı. 120K para verip aldığın aracın içi daha özenli olmalı bence.

Arka spoyler, aracın yüksekliği vb. konulardan hiç bahsetmiyorum bile.

Evet eminim ki sürüş keyfi zevkli bir araçtır. ama dediği gibi spor sedan olma iddasında isen ve etiketin 120K ise daha farklı şeyler de sunabiliyor olman gerekir.

Çevrimdışı oaium

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bence de 120 etmez, bidefa ikinci eli yok, sonuçta aldığın araba yolda 60 bine binebileceğin bi araba, ve en önemlisi  o rakama bmw bile 170 beygir 320ed veriyor, tamam beygir %15 daha az, ama arkadan itiş, önden çeker spor araba mı olur, malzeme kalitesi, marka, statü, her açıdan + da,  tabi rs e e 0'ı 90k deseler harika ötesi derim, güzel araba o ayrı da fiyat yüksek.

Çevrimdışı oaium

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
dsg siz gelebiliyorsa fiyatı inebilir belki, ama illa otomatik vites almak zorundaysan o da olumsuz bişey, sonuçta bi skodaya bu kadar para veren spor araba hissi için veriyor, zaten önden çeker, bide dsg mecbursa kötü.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hiç değilse o şaft kanalı araçta mevcut iken elektronik AWD olsaydı.

Zevkler ve renkler tartışılmaz ama o fiyatlara çok temiz E46 M3 bile alınır. İlla sedan isteniyorsa da yine temiz WRX STI ve Evo 9 lar var. 0km alınacaksa 1.6T 200hp astra GTC var hem de 90bin tl

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zevk ve renk meselesi.Adamın 2 çocuğu varsa gazlamayı seviyorsa geniş bagaja ihtiyacı varsa neden olmasın? 120K fiyat keyfi değil hem 2.0 motor olduğundan dolayı vergi diliminden yediği bir kazık yoksa herkes ucuza satmak ister..

E46 M3,STI,Evo 9 Bu arabaların vergilerini yakıt ve parça masraflarınıda düşünmek lazım..

Tamamen arz talep meselesi yurt dışında tutulan bi model ben çokca rastladım :)

Çevrimdışı JrSlim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
valla herkesten farklı açıdan yaklaşayım combi rsin rengi mükemmel bence
Çelik Gri (Özel) olarak geçiyor.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;491018
Zevk ve renk meselesi.Adamın 2 çocuğu varsa gazlamayı seviyorsa geniş bagaja ihtiyacı varsa neden olmasın? 120K fiyat keyfi değil hem 2.0 motor olduğundan dolayı vergi diliminden yediği bir kazık yoksa herkes ucuza satmak ister..

E46 M3,STI,Evo 9 Bu arabaların vergilerini yakıt ve parça masraflarınıda düşünmek lazım..

Tamamen arz talep meselesi yurt dışında tutulan bi model ben çokca rastladım :)

O baba sadece 7bin lira fark vererek 2.0 tdı 170hp elegance superb alabilir.:D

Fiyatlandırma kesinlikle yanlış.7bin lira farka superb alınır 170hp ilede vRS'ye yakın gazlanır.Aradaki 14hp sadece.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tam ben diyecektim. Özel siparişle 2.0TDI Octi de getirilebilir