škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni araç,Yeni heyecan...

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozrace;464390
öncelikle hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim :ok:

araç 73000km de.7500TL hasar kaydı var,tavan ve kaput hariç boyalı.bunlar benim için sorun değil açıkçası,temiz araç olduğundan...

aynen katılıyorum...

19500TL

:confused::confused:

Çevrimdışı ozrace

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;464392
:confused::confused:

niye böyle tepki verdin anlamadım açıkçası?

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
7500 TL ve dediğiniz yerlerin boyalı olması aracın bayağı bir hasar aldığının işareti bence , ben olsam almazdım , resimlerden bakınca temiz gibi göründü ama tabi siz söyleyince şaşırdım

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o yaştaki araca o kadar hasar normal bence.

2 sene önce kaldırıma çıktım. Teker patladı, jant yamuldu bir de tamponda az çizik.
kaskolu diye servise götürmüştüm.  servis sigorta şirketinden para almak için her şeyi değiştirmişler tam 5000 TL lik hesap çıkarmışlar.
 çamurluğu öğrenci çizmişti, az çizik vardı, onu komple boyamışlar.
tekere ait ne varsa değiştirmişler..vs..vs.

şimdi bakıyorum 5000 tl hasar deyince, herkes geri kaçar ama ardını ben biliyorum.

Çevrimdışı ozrace

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;464405
7500 TL ve dediğiniz yerlerin boyalı olması aracın bayağı bir hasar aldığının işareti bence , ben olsam almazdım , resimlerden bakınca temiz gibi göründü ama tabi siz söyleyince şaşırdım

7500TL hiçbişey bence.aşağıda arkadaşın anlattığı gibi orjinal parçalar'ın fiyatları çok uçuk.servisde iyice geçiriyor fiyatı,ondan sonra yüksek fiyat olunca çok hasar olmuş sanılıyor.ağır hasar olsa pert olur zaten,hatta hafif hasar alıp pert kaydı olan birçok araç var trafikte.bunlara takılacak olursak hiç 2.el araç alamayız.
alırken expertize soktum,sonuçta neyin ne olduğunu biliyorum içim rahat hiç olmazsa.
benim açımdan daha önemli olan mekanik kısımdır.şasede düzgünse gerisi teferruat...
o hasarda olmasa bu fiyata alamazdım açıkçası 25000TL den aşağı olacağını sanmam.bu km lerde araç bulmakta zor üstelik.neyse bu benim fikrim,seninkinede saygı duyuyorum...
birde aracım sağ arka çamurluktan darbe almış,ve ön çamurluklar değişmiş,açıkçası sökülmüş belki boyaiçin sökülüp takılmışda olabilir.boya olayına gelince,tahminen renk uyumu sorunu olacağından ve ayrıca çiziklerden dolayı komple gövde boyanmış olama ihtimali yüksek.12 yaşında bir aracın boyalı olmasınıda normal karşılıyorum.araç'da dediğim gibi çalışmayan iç,dış aksam yok,mekaniği düzgün,önemli olan bu...

Alıntı yapılan: mustklc;464421
o yaştaki araca o kadar hasar normal bence.

2 sene önce kaldırıma çıktım. Teker patladı, jant yamuldu bir de tamponda az çizik.
kaskolu diye servise götürmüştüm.  servis sigorta şirketinden para almak için her şeyi değiştirmişler tam 5000 TL lik hesap çıkarmışlar.
 çamurluğu öğrenci çizmişti, az çizik vardı, onu komple boyamışlar.
tekere ait ne varsa değiştirmişler..vs..vs.

şimdi bakıyorum 5000 tl hasar deyince, herkes geri kaçar ama ardını ben biliyorum.

aynen doğru...
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2014, 16:16:26 Gönderen: ozrace »

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şu araçların benim araç kadar yakacağını bilsem hiç düşünmem a4 kasa bir octavia alırım.
ne zaman arabamı elden çıkarmayı düşünsem yakıt tüketimi bana göz kırpıyor

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hasara fazla takılmayın.Benimde 4 sene önce başıma bir kaza geldi.Köprüde dur kalk trafikte tır beni görmedi ve hareket etti hızı ya 5 ya 10 km dir yani benim kapıyı bir güzel okşadı çıkan hasar 4500 tl kapı değişti :)

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun ustam. aman kaldırıma park etmeyin çizerler. üzülmeyin

Çevrimdışı ozrace

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;465071
hayırlı olsun ustam. aman kaldırıma park etmeyin çizerler. üzülmeyin

teşekkürler.evimin önü olduğundan sıkıntı yok :ok: zaten farkedersen normal kaldırımdan geniş olduğundan yürüme yolu kalıyor.gerçi eski aracımı çocuklar çizmişti,onunda kaldırımda olmasıyla ilgisi yok.yaramazlık işte :)

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah skodaya bence en çok yakışan renk benim fabia sedanımda bu renk...diğer hasar boya olayında aynı fikirdeyim biniciysem temz bişey arıyorsan bu fiyatada bu kaliteyi alırdım varsın boyası olsun benim arabada yere düşmüş şanzıman kırılmış 7000 civarı hasar var ama kaportada şasede bişey yok önemli olanda bu bence

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hasara takılmayın, bazı arkadaşlar 15000- 20000 verip, bir de sıfır olan araba bulmaya çalışıyor...bu arabanın bir kapısı komple değişse zaten 4-5 bin lira hasar kaydı oluşur...
Güle güle kullanın.
Plaka EKK..
-EKK nedir loo??
-Evde kalmış kızlar yazmış ağam... (Kibar Feyzo)
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ozrace

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;465623
Hasara takılmayın, bazı arkadaşlar 15000- 20000 verip, bir de sıfır olan araba bulmaya çalışıyor...bu arabanın bir kapısı komple değişse zaten 4-5 bin lira hasar kaydı oluşur...
Güle güle kullanın.
Plaka EKK..
-EKK nedir loo??
-Evde kalmış kızlar yazmış ağam... (Kibar Feyzo)

EKK yı görünce benimde aklıma ilk o geldi zaten :D

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle