škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni araç,Yeni heyecan...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozrace

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;465633
kazasız belasız cezasız sürüşler...

Teşekkürler,cümlemize...

Çevrimdışı cyesilyurt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kardeşim Allah hayırlı etsin arabanı.
Bende de 2004 elegance var Lpg li. Depoyu fulladım, Bursaya gittim. Bursada sabahtan aksama kadar bi işimiz için malzeme aradık nerdeyse kontak kapamadık gibi bişey ve sonunda İstanbula dönmek için gaz almaya girdim. 430 km yol yapmıstık karısık. 101 tl lik gaz aldı. Yakıt mükemmel, performans mükemmel bence tek kusuru 100 km den sonra rüzgar sesinin artması. Ben ıhlamurkuyudayım. aracım siyah 61 plak belki gözüne carpar.  dudulluya sık sık giderim. Tanıdığın iyi skoda ustası varsa paylaşalım yoksa skodacı değil ama Kadosanda iyi bir mekanikçim var tavsiye ederim

Çevrimdışı ozrace

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cyesilyurt;465871
Kardeşim Allah hayırlı etsin arabanı.
Bende de 2004 elegance var Lpg li. Depoyu fulladım, Bursaya gittim. Bursada sabahtan aksama kadar bi işimiz için malzeme aradık nerdeyse kontak kapamadık gibi bişey ve sonunda İstanbula dönmek için gaz almaya girdim. 430 km yol yapmıstık karısık. 101 tl lik gaz aldı. Yakıt mükemmel, performans mükemmel bence tek kusuru 100 km den sonra rüzgar sesinin artması. Ben ıhlamurkuyudayım. aracım siyah 61 plak belki gözüne carpar.  dudulluya sık sık giderim. Tanıdığın iyi skoda ustası varsa paylaşalım yoksa skodacı değil ama Kadosanda iyi bir mekanikçim var tavsiye ederim

teşekkürler,mutlaka karşılaşırız elbet yakın civarlardayız.Lpg'de yakıtı çok iyi gerçekten,aman nazar değmesin.Usta olarak Ümraniye'de lpg yi taktırdığım arkadaşımın abisine götürüyorum,sağolsun elinden geldiğince yardımcı oluyor.Şimdilik bir şikayetim yok,olursa sana danışırım :ok: