škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 Kasa Paspaslar Hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben servisten aldım, 140-150 gibi bir fiyatı vardı yanlış hatırlamıyorsam...

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ekin;475189
Serviste fiyat aldınız mı?

almadım. ama burda 160 civarı diyenler olmuştu.

Çevrimdışı ekin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hepsiburada dan gösterdiğiniz ürünü arkadaşım Ke®eM aldı. Aracın paspas için yapılmış deliklerine uymadığını daha önceki yorumda yazdım.  Serviste 160 TL orjinali varken 120 TL ye bu ürünü almak bence uygun değil.  Takdir sizin.

Çevrimdışı ekin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
19 TL ye carrefourdan aldım. Süper :) fazla kasmaya gerek yok.

Çevrimdışı ayaman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben aracı alırken halı pas pas vardı. Kauçuk sonradan aldım orijşnal aldım cukkk dşye oturuyor ne kesmen ne de biçmen gerekecek ve kalşte olarak parasının hakkını da veriyor. Orijinal kauçuk paspastan önce gidip uygun fiyata başka bşr yerden kçkauçuk pas pas aldım tam oturmadı mantalları yoktu bir kaç ay sonra yırtılmalar oldu ve güzel durmuyordu baktım olmadı orijşnalini aldım en ufak sıkıntı yaşamadım.ama uygun olsun diye bir mala iki defa para vermek zorunda kaldım. Bir de orijinali havuzlu olduğunda içeri ıslandığında veya sıvı bir şey döküldüğünda orijinal pas pas dışarıya çıkmasını önlüyor

Çevrimdışı ayaman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bana da servis 160 desi gittiğim de ise 140'aldım iskonto yaptılar sanırım

Çevrimdışı ayaman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı utasdemir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bana da hediye paspas vereceğis demişlerdi. Ama teslim aldığımda tam bir hayal kırıklığına uğradım. Kesinlikle uydurmak için baya bir kesmek gerekiyordu. Günlerce bagajdan bile çıkarmadım. Servise başka bir iş için uğradığımda orjinal paspası alıp denedim. Gerçekten hiç başka bişeyle uğraşmaya gerek yok diyebilirim. 140 TL civarında bir maliyeti var. Ucuz diyemem ama bence kesinikle değer. Havuz gibi oluşu ve kesinlikle tam oturması çok iyi. Bunları taktıktan sonra halı paspasları hemen emekliye ayırdım.