škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2014 Superb 1.6 TDI DSG Elegance Öneriler

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tuncay81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba foruma yeni üye oldum,şu an 2012 Fluence 1.5 DCI Business kullanmaktayım.Kısmet olursa Mayıs ayı içinde 2014 Superb 1.6 TDI DSG Elegance almak niyetindeyim.Alırken bazı aksesuarları eklemek ve renk konusunda kararsızım.Bu konudaki tecrübelerinizi ve görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.Düşündüğüm araç aşağıdaki gibidir;

Super 1.6 TDI DSG Elegance  90.700TL
Sunroof                               3.300TL
Anahtarsız çalıştırma              1.450TL (gerek var mı kararsızım)
Manyetik Kahverengi              1.400TL (Ya da metal grisi kararsızım)
Ön koltuk Isıtma                       900TL (gerek var mı kararsızım)
Sound System (10 hoparlörlü)  1.500TL (kullanıcı yorumlarını çok merak   ediyorum)
17 inç Trifid jant                      500TL (orjinal Twisterları beğenmiyorum)

Toplamda %3 gibi bir iskonto ile 96.750TL'ye geliyor.Konu ile ilgili tecrübelerinizi ve kullanıcı yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.Şimdiden Teşekkürler.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ön arka koltuk ısıtma ve anahtarsız çalıştırma o arabaya alınmalı bence

Çevrimdışı zulfikar22

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ogretmensitemiz.com/
Eğer maddi sıkıntınız yoksa bu özellikler gerekli, ama sizi zor duruma sokacaksa çok da önemli değil

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sound System (10 hoparlörlü) 1.500TL (normalde iki hoparlör yetiyor ama yüksek sesle müzik dinlemeyi seviyorsanız alınmalı.. sonradan tesisat olayına girmek zor iş.. tuhaf yerlerden kablolar çekiyorlar v.s. )
17 inç Trifid jant 500TL (kesinlikle alınmalı.. çin malı fiyatına orijinal alma fırsatı)

Sunroof 3.300TL( çok keyfli.. ama pahalı.. Panoramik olsa neyse)

Manyetik Kahverengi 1.400TL (en önemlisi renk bence.. kesinlikle yakışanı alın..Siyah-Bordo-Gri olabilir.. koyu renk kaliteli gösteriyor.)

Çevrimdışı ozrfermanoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2013 superb kullanıcısıyım aracın sol çamurluğunda kapı çarpması sonucu çok küçük bir göçük oluştu saç bölümünde ne önerirsiniz

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kahverengi kesinlikle gri çok sıradan bence.  Sunroof alınırken güzel ama ilerde ses yapma ihtimali doğunca o paraya bence gereksiz keza anahtarsız çalışma da çok gerekli gibi değill imkan varsa trifid jant kahverengi sound systems yeride de orijinal navigasyon daha şık ve fonksiyonlu olur bence

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ozrfermanoglu;464987
2013 superb kullanıcısıyım aracın sol çamurluğunda kapı çarpması sonucu çok küçük bir göçük oluştu saç bölümünde ne önerirsiniz

kaskodan mini onarım kapsamında otoking gibi anlaşmalı yerlere gidip vakumla hasarsız çekerek yapabiliyorlarsa yaptırın. boyanması gerekir falan derlerse bence hiç dokunmayın.

Çevrimdışı tuncay81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Prestij paketi 2014'lerde kaldırmışlar maalesef , Bluetooth standart olmuş ama sunroof ve ön arka koltuk ısıtma ekstra,genelde arabayı tek kullanacağım için arka koltuk ısıtma gerekli gelmiyor bana,peki bu sound sistemi daha önce alan var mı acaba ? Ben yeni octavia dinledim ve beğendim ama aynı sistem mi bilmiyorum

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
-Anahtarsız çalıştırma opsiyonunda anahtarsız girişde dahilse o paraya değer.Ha sadece anahtarsız çalıştırmaysa bence gereksiz.Anahtarı cebinden çıkarttıktan sonra kontağa sokmakta zor olmamalı.

-Koltuk ısıtma bence kesinlikle olmalı.Klimadan daha çok kullanırsınız.Hatta zamanla soğutma opsiyonu da olsa keşke dersiniz.Arka koltuklara bence gerek yok.

-Sunroof kesinlikle olmalı zaten:)

-Son olarak trifid jant bence yeni superbin köşeli tasarımına yakışmaz.Yani ben olsam başka jant seçerdim.Güzel opsiyonlar var.

Çevrimdışı rertaret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
anahtarsiz  calistirma bende var, showroomdaki arabada vardi zaten ben ozellikle istemedim. ancak cok memnunum. cantada anahtar arama derdi yok. sadece otoparkta filan anahtar birakacakken anahtari hatirliyorum.
koltuk isitmayi ankarada cok kullandim. arka koltuklarda da oglan cok seviyor. surekli arkaya oturan birileri varsa iyi olur, yoksa arkaya gerek yok zaten.
sunroof bence sart degil, bende var ve ses problemi oldu, gecici olarak kendim hallettim, ama her arabada olur diye birsey yok.
serbest dusunme imkanim olsaydi maddiyattan bagimsiz koltuk havalandirma ve harici isitma on camlar icin isterdim.

Çevrimdışı görmeyen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
opsiyonel donanım listesini nerden bulabilirim yüceden istedim sakıncalı dediler

Çevrimdışı tuncay81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Koltuk soğutma deri koltuklarla geliyor ve çok pahalıya mal oluyor.Sunroof bende istiyorum açıkcası. Renk olarak önerileriniz nedir ? Opsiyon listesi bende var paylaşırım.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merak ettim .cok fazla opsiyon gorunmuyor zaten.prest.paket.jant.nav.ses sistemi.lau.clem.model zaten yok.